Page 166 of 290 FirstFirst ... 66116156164165166167168176216266 ... LastLast
Results 1,651 to 1,660 of 2894
    Senior Member
    knightonlineworld eski web siteydi, acaba 1299 formatında ayrı bi client mi gelecek? bak şimdi heyecan yaptım

Açıklama yapmak istiyorum beyler sene 2003 ten beri oynuyorum oyunu bu geri sayım hic olmamıştı hatırlıyorsam ama çok ilnginc şeyelr olucakk yeni serevr gelmicek bu nu unutun oyunda çok daha güzel şeyelr olucakkk maneste oynuyorum pm Luizdelarohan pm atın cevaplayayım bildigim kadarıyla

Junior Member
    Nickname
    Aziz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HavaNDeLeN
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by max_njJCEm6M View Post
    Açıklama yapmak istiyorum beyler sene 2003 ten beri oynuyorum oyunu bu geri sayım hic olmamıştı hatırlıyorsam ama çok ilnginc şeyelr olucakk yeni serevr gelmicek bu nu unutun oyunda çok daha güzel şeyelr olucakkk maneste oynuyorum pm Luizdelarohan pm atın cevaplayayım bildigim kadarıyla
    Yeni swsiz olmaz. Bi anlamı olmaz. Ben eski oyuncuyum. 2015te bıraktım. Nasıl döneyim şimdi eski servera hadi açıkla.

Junior Member
    Nickname
    RollinTheFlaMe
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ReMaKe
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Sen varya sen..
    Sen kesin sayaç sonunda ne olacağını biliyor burada bizi trollüyorsun
    tabiki biliyor

Junior Member
    Nickname
    RollinTheFlaMe
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ReMaKe
    Race
    El-Morad
    yaklaşıyor yaklaşmakta olan 4 gün 20 saat 20 dakika

Junior Member
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Bu oyun içi ticaretin oyunu kötüye götürdüğünü düşünen insanlar oyuna deli gibi para harcayıp 0 emekle oynayan yobazların düşünceleri. oyun içinde buy sell yapanlardan bende nefret ediyorum ancak pazarı aktif olarak kullananlar candır. bende oyun içi ticareti yaparak item dizmeyi seviyorum.

Şunu soylıyım size. Kudurun anasını satayım o pazar kalkmayacak siz cebinizden dizeceksnz itemleri biz oyundan.

Beter olun
    Bizim sorunumuzda zaten buy sell. Aktif pazarcılara lafımız yok.

Junior Member
    Beyler bana şunun açıklamasını yapabilecek bir kişi var mı ?
    Gerçekten 1299 versiyonda bir oyun yayınlanır da şuan ki oyun nasıl bu zamana kadar geldiyse buda öyle olacak derseler. Bununla birliktede bu 1299 cliente 2 tanede server patlatırsalar ne olur ? Bunun yanında şuanda oynanan güncel clientede güzel değişiklikler gelirse örnek koreko tabiki aynı anda oluyor bu gelişmeler saçma sapan yorumlar yapmadan sadece bunu hayal ederek ne olacağını yazacak arkadaşlara teşekkür ederim iyi forumlar..

Junior Member
    Quote Originally Posted by bonucci View Post
    Beyler bana şunun açıklamasını yapabilecek bir kişi var mı ?
    Gerçekten 1299 versiyonda bir oyun yayınlanır da şuan ki oyun nasıl bu zamana kadar geldiyse buda öyle olacak derseler. Bununla birliktede bu 1299 cliente 2 tanede server patlatırsalar ne olur ? Bunun yanında şuanda oynanan güncel clientede güzel değişiklikler gelirse örnek koreko tabiki aynı anda oluyor bu gelişmeler saçma sapan yorumlar yapmadan sadece bunu hayal ederek ne olacağını yazacak arkadaşlara teşekkür ederim iyi forumlar..
    BİZDE ONU DİYOZ ZATEN 1299 VERSİYONUN 2 SECENEGİ VAR http://www.knightonlineworld.com/ YA BURDAN 2 Cİ BİR SUNUCU + CLİENT YADA SUANKI CLİENTTEN 1299 TARZI Bİ OYUN SONUCU DEDİĞİN GİBİ 5 YIL 1299 OYNANIR TEKRAR BIRAKALIR 5 SENE SONRAYADA Bİ DAHA DA OYNANMAZ ÇÜNKÜ BİZ MALEZYADA OYNARKAN 45 50 YAŞ ARALIGI OYNAYANLAR VARDI HEPSİ ÖLDÜ

Senior Member
    şu 17sindeki trina etkinliğini gördükten sonra Yeni serverin açılmayacağına %100 emin oldum malesef.... yeni server açacaksın ertesi gün twitch trina etkinliği yapacaksın oldu başka? hiç sanmıyorum. malesef yeni server umudu olan varsa boşuna beklemesin bence. belki şubat ayında gelebilir ama bu ay gelmeyeceğini düşünüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by CARANN View Post
    BİZDE ONU DİYOZ ZATEN 1299 VERSİYONUN 2 SECENEGİ VAR http://www.knightonlineworld.com/ YA BURDAN 2 Cİ BİR SUNUCU + CLİENT YADA SUANKI CLİENTTEN 1299 TARZI Bİ OYUN SONUCU DEDİĞİN GİBİ 5 YIL 1299 OYNANIR TEKRAR BIRAKALIR 5 SENE SONRAYADA Bİ DAHA DA OYNANMAZ ÇÜNKÜ BİZ MALEZYADA OYNARKAN 45 50 YAŞ ARALIGI OYNAYANLAR VARDI HEPSİ ÖLDÜ
    5 yıl oynanabilirliğini ön görüyorsanız bence bu iyi bir süre sonu hüsran olsa bile. Mesela bu hamle şuan oynayan oyunculardan nasıl tepkiler alır örnek olarak büyük paralar yatıran oyuncular bırakır mı oyunu ?