Page 153 of 290 FirstFirst ... 53103143151152153154155163203253 ... LastLast
Results 1,521 to 1,530 of 2894
    Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Dromiyo View Post
    Öncelikle belirtmek isterim ki Mobil oyun teorisi şuana kadar sayaç ile ilgili söylenenler arasında en mantıklılarından biri. Fakat bu mesajınızla ilgili ufak bir bilgilendirme yapayım.

Daha önceki serverlar arasında çok daha kısa sürelerin bulunması fakat şuana kadar 2 yıldan beri hiçbir yeni serverın gelmemesi yeni server gelişi için böyle büyük bir organizasyona girmelerine bir sebep olabilir. Yeni server geldiğinde kesinlikle çok fazla sıralar olacak hemen full olacaktır server dediğiniz gibi ama bu demek değil ki ekstradan gelecek oyuncular kar getirmeyecek. Misal vermek gerekirse, 10000 oyuncu olacağına verilen reklamlar sayesinde 15000 oyuncu oldu. Bunların hepsi tabi ki de oyuna aynı anda giriş yapamayacak ama hepsi girebilmek için premium alacak. Yani bu yapılan reklamların hepsi aslında bir getiri sağlayacaktır. Bu yazdıklarımı sayaç hakkındaki düşüncenizi çürütmek için yazmadım sadece bu mesajınıza istinaden yazdım. Sayaç hakkındaki düşünceniz üstte de belirttiğim gibi bence yeni server ihtimali ile kafa kafaya aynı olasılıktadır. Silkroad Online'a da yeni yılda mobil oyun gelecek diye haberler vardı, gelip gelmediği konusunda kesin bilgim yok ama Silkorad bu şekilde bir girişim yaparken Knight'ın da yapması çok olası. Ve bu kadar reklam yapması da çok mantıklı. CZ güncellemeleri, yeni patch, sözleşme bitimi gibi nedenlerle bu kadar geniş çaplı reklam yapmaları çok mantığa uymuyor, çünkü metrolara bile reklam verilmiş. Bu demektir ki oyuna yeni oyuncuların da başlamasını istiyorlar ve yeni başlayacak oyuncuları kaç senelik serverlarda oynatmaları çok abes olur. Yeni server ve Mobil oyun reklamlar, Silkroad'un son zamanlarda mobil oyun ile ilgili haberleri göze alındığında en mantıklı iki ihtimal gibi duruyor.
    Gorusume katildigin icin tesekkur ederim.Dedigim gibi piyasa altust oldu yeni serveri istemeselerde artik mecbur acacaklar.Yoksa bu kadar tepkiyi kaldiramazlar.

Junior Member
    Yetkisiz olarak tahminimi açıklıyorum.

Bu kadar reklam ve entrika sadece açılacak 1 belki 2 sw veya yapılacak güncellemeler için olmayacaktır.Evet belki bir takım güncellemeler olacaktır.Yeni serverda olabilir.Ortalığı biraz daha bulandırayım bari.Merak ettiğim bir konu var.

Nttgame yalnızca bizim ülkemizde mi yayın haklarına sahip ?

Başka ülkelerde de yayın haklarına sahip olabilir mi ?

Bu hakları kullanarak server birleştirmesinden daha büyük bir uluslararası bir birleşme yapılabilir mi ?

Diyelim ki böyle birleşme oldu bir takım ufak güncellemeler ve yeni server ile ciddi oranda user sayısı artar mı ?

Tabi bu ihtimalin bir kötü yanı ise cash fiyatları dolar bazında olmaya devam edecek artık TL'ye dönelim ısrarı da ortadan kalkacak

Quote Originally Posted by Specialite View Post
    https://www.youtube.com/watch?v=FmKCg0OTq5k
    Levo sorulan sorulara 2 yeni server geliyor Edana ve Midgard 1299 patch ile diyor.
    1299 sallama yada hayalden ibaret.. (en fazla koreko zombie event yada sadece maradonu o görüme uyarlarlar dicem ama orada da pazar kurulmaz Daracık alan)

Junior Member
    Koskoca şirkete pvp server gözüyle bakanlar olduğu sürece gülmeye devam edeceğiz.1299 patch nedir ya

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Mobil uygulama tahminlerini çok uzak görüyorum. Bence böyle bir şey olmayacak. Mobil oyun bambaşka mesele. Aynı zamanda knight online yapı olarak fazla mekaniğe sahip bir oyun. Tüm o komboları stratejileri minörleri 3 5leri nasıl yapacaksınız mobilde? Sanmıyorum...

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Mobil uygulama tahminlerini çok uzak görüyorum. Bence böyle bir şey olmayacak. Mobil oyun bambaşka mesele. Aynı zamanda knight online yapı olarak fazla mekaniğe sahip bir oyun. Tüm o komboları stratejileri minörleri 3 5leri nasıl yapacaksınız mobilde? Sanmıyorum...
    Dolandırma girişiminde bulunmak isteyen birisi üşenmemiş google play de uygulama çıkarmış neymiş efendim knightın mobil versiyonuymuş, bir de bu tarihi beta olarak vermiş. İndirenlerin vah haline... sonra foruma gelip otpli charım soyuldu konuları göreceğiz ona üzülüyorum.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Dolandırma girişiminde bulunmak isteyen birisi üşenmemiş google play de uygulama çıkarmış neymiş efendim knightın mobil versiyonuymuş, bir de bu tarihi beta olarak vermiş. İndirenlerin vah haline... sonra foruma gelip otpli charım soyuldu konuları göreceğiz ona üzülüyorum.
    Üzülecek bir şey yok.Resmi sitesinde bulunmayan bir uygulamayı sağda solda arayıp kurcalarlarsa acı son kaçınılmaz.Öyle öyle öğrenecekler
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Herkese günaydın,

1299 haberleri umarım doğru değildir. Ne kadar eski oyuncular da olsak eski arayüzü açıkçası ben kullanışlı bulmuyorum. Artık emek işi kalmadı oyunda eskiden emek vardı çünkü bizim neslimiz o zaman küçüktü ve oyun bütçeleri kısıtlıydı. Olası 1299 da yine baba shopper lar olacak oyunda.

Yani eğer 1299 havası yaşatılmak isteniyorsa, oyun başında level cap düşürülüp etkinlikler kapatılarak oynanabilir belirli bir süre güncel arayüz ile.
    Last edited by Sweeeny; 01-11-2019 at 05:26 AM.
    ★ Vanguard ★

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sweeeny View Post
    Herkese günaydın,

1299 haberleri umarım doğru değildir. Ne kadar eski oyuncular da olsak eski arayüzü açıkçası ben kullanışlı bulmuyorum. Artık emek işi kalmadı oyunda eskiden emek vardı çünkü bizim neslimiz o zaman küçüktü ve oyun bütçeleri kısıtlıydı. Olası 1299 da yine baba shopper lar olacak oyunda.

Yani eğer 1299 havası yaşatılmak isteniyorsa, oyun başında level cap düşürülüp etkinlikler kapatılarak oynanabilir belirli bir süre güncel arayüz ile.

Kısacası UTC KROWAZ vb itemler olmasın son level 80 olsun bu bile yeterli..

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DarkSantiago View Post
    Kısacası UTC KROWAZ vb itemler olmasın son level 80 olsun bu bile yeterli..
    Bunu hem Steam' de hem de USKO' da yaptılar, bu kadar reklam ve tanıtım farklı bir şeyleri beraberinde getirecektir diye düşünüyorum. O sebeple en azından güncel client 70 level cap, JR - FT - BDW - CHAOS tüm etkinlikler kapalı şekilde bir sunucu eğlenceli olabilir. Yeni bir cliente de ihtiyaç duyulmaz böylece eskiden yaptıkları gibi krowaz - bifrost NPC lerinin bu etkinlikler için de devre dışı bırakılması yeterli olur.
    ★ Vanguard ★