Page 151 of 290 FirstFirst ... 51101141149150151152153161201251 ... LastLast
Results 1,501 to 1,510 of 2894
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Benim uzmanlık alanım bu iş üzerine olduğu için o açıdan bakarak yazdım.

Var olan kategorideki bir gruba yeni bir ürün ya da bir elemanı eklemesi 1 dakikasını almaz.Yani yeni server gelse , en son sitelerin haberi olsa bile hiç bir şekilde geç kalma veya güncelleme sorunları yok.Daha günler varken milletin kafasında soru işareti oluşturmaları , panikleşmeye sebebiyet vermek hemde kesin olmayan bir durumda (tabi bu bize göre , kendileri nerden nasıl haber alıyor yada neye dayanarak ilan ediyorlar bilmem , tahminide olabilir) bu şekilde 3 4 günlük te olsa kaosa sürüklemeleri samimiyetsiz bir ticari yaklaşım.
    Ha herşey net olurda öncesinden bilinirde günceller orda bak ben bu ürünü alıyorumda satıyorumda şimdiden haberiniz olsun yaklaşımıyla müşterilerini bilgilendirir o ayrı konu ama öyle bir kesinlik te yok.
    kesinlikle haklısın bakalım belki 16 sı olmadan ufaktan bi çıtlatırlar inşallah işin diğer tarafı herkez soru işaretleriyle geziyor yeni server gelmezse eğer çoğu kişi sattı bekliyor sadece güncelleme gelirse yeni server gelmezse kimsenin oo yeni cz vs vs geldi diye oyuna geri döneceğini düşünmüyorum herkez şu mantıkla bekler gene bunlar geldiyse üstüne yeni server gelir hesabı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    yapalım hadi
    8x dc pre = 17.272 cash
    4x bronze pre = 2864 cash
    ilk 8x genie = 1192 cash
    8x genie hammer = 792 cash

1540TL başlama fiyatın ve potlar hala dahil değil. slota koymak için üstünde pot olması gerkiyor hangi slota koyarsan koy 8 karakterin potunu tamamen karşılamaz. bence sen hesabını bidaha yap garanti olsun oyuna başlayıp yarıda kalma sonra
    İşin inceliğinden bihabersin. Bak yavaş yavaş mantıklı dusununce fiyatıma yaklaştın. Biraz daha düşün o zaman ''haaaa doğru laaaa''' diyeceksin

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by bey_J9AqHerx View Post
    kesinlikle haklısın bakalım belki 16 sı olmadan ufaktan bi çıtlatırlar inşallah işin diğer tarafı herkez soru işaretleriyle geziyor yeni server gelmezse eğer çoğu kişi sattı bekliyor sadece güncelleme gelirse yeni server gelmezse kimsenin oo yeni cz vs vs geldi diye oyuna geri döneceğini düşünmüyorum herkez şu mantıkla bekler gene bunlar geldiyse üstüne yeni server gelir hesabı.
    Yeni server geldiği taktirde yıllardır insanların kafasında king server olarak bilinen DESTAN krallığını yeni servere kalıcı olarak bırakır

Oyundaki son zamanlarda yapılan yerinde düzenlemelerden sonra açılacak yeni server gerek ardream ve gerek cz alanının bir başka hareketlenmesini sağlayacaktır.

Ne olympia gibi nede akara manes gibi birleşime ihtiyaç duymayacak popüler bir server adayı izlenimi veriyor.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Yeni server geldiği taktirde yıllardır insanların kafasında king server olarak bilinen DESTAN krallığını yeni servere kalıcı olarak bırakır

Oyundaki son zamanlarda yapılan yerinde düzenlemelerden sonra açılacak yeni server gerek ardream ve gerek cz alanının bir başka hareketlenmesini sağlayacaktır.

Ne olympia gibi nede akara manes gibi birleşime ihtiyaç duymayacak popüler bir server adayı izlenimi veriyor.
    evet doğru çünkü insanlar her sene veya 6 ayda bir server açıldığı için 2-3 ay oynadıktan sonra ' nası olsa yeni server gelicek zarar etmeyeyim ' düşüncesiyle yola çıkıyor hep ama bu sefer 2 senedir yeni server gelmiyor bu açılıcak server dediğin gibi destan krallığını rahat alır

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Arkadaş bu lafımı REZ alın yeni sw felan yok oyun mobile çıkacak.Bu oyunu mobile nasıl uyarlayacaklar diyenlere deCrusaders of light adlı oyuna bakmalarını tavsiye ederim 8 ya da 10 lu skill bar yapmış adamlar.Dipnot:Yeni sw için ekibimiz HAZIR!!!

Bir edit Daha bu kadar reklamı yeni sw için yapmazlar.
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Quote Originally Posted by Django60 View Post
    Arkadaş bu lafımı REZ alın yeni sw felan yok oyun mobile çıkacak.Bu oyunu mobile nasıl uyarlayacaklar diyenlere deCrusaders of light adlı oyuna bakmalarını tavsiye ederim 8 ya da 10 lu skill bar yapmış adamlar.Dipnot:Yeni sw için ekibimiz HAZIR!!!

Bir edit Daha bu kadar reklamı yeni sw için yapmazlar.

Desene telefon tablet tamircileri köşe olacak.Sinirlenen , kesilen , ks yiyen alamıcak hızını yapıştırcak duvara elindekini

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tunceller66 View Post
    Kimse bişey neden yazmıyor bunlara daha önce gördünüz mü yoksa ?
    pvp serverlarda böyle çok map var inanma bunlara
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Desene telefon tablet tamircileri köşe olacak.Sinirlenen , kesilen , ks yiyen alamıcak hızını yapıştırcak duvara elindekini
    dediğim oyunu bende şimdi gördüm mobi versiyon olmaz diyordum ama istenirse olabiliyormuş bu kadar abartı reklamı da başka birşeye yoramadım.2. el tablet mi toplsak pazar char için
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Arkadaşlar her yoruma saygım var hepinizinde görüşlerine tek tek baktım ares serverndan beri oynayan ve 30 yaşında biriyim. NTTGAME , MGAME , K2 veya KNİGHTONLİNE adı herneyse şirketin ismi dahil beni ilgilendirmiyor. Ancak sizlere sorarım şu saçma düşünceden bir çıkın NTTGAME sözleşmesi bitse nolur bitmese nolur başkasına devretse nolur devretmese nolur böyle şirketin kendi içinde halletmesi gereken bir durumu sayaçla sizlere bir sürpriz varmış gibi gösterir mi? akla mantığa sığıyormu böyle birşeyi bize duyurmadan zaten yaparlar bize niye haber versinler.

Ayrıca yeni server gelir mi? diye bir düşünceye bende kapıldım. sonra belli olmaz dedim ancak server piyasaları bu hale geldikten sonra 16 sında olmasa bile ivedi şekilde server getireceklerdir bu piyasalar yeni server gelmeden toparlanmaz benim oyun tecrübeme güveniyorsanız tahminim budur.

Herkese iyi Forumlar ..

Quote Originally Posted by Django60 View Post
    dediğim oyunu bende şimdi gördüm mobi versiyon olmaz diyordum ama istenirse olabiliyormuş bu kadar abartı reklamı da başka birşeye yoramadım.2. el tablet mi toplsak pazar char için
    Ellerinde telefon vs atıyorlarmış metroda arka arkaya oturuyorlar haberleri yok)