Page 139 of 290 FirstFirst ... 3989129137138139140141149189239 ... LastLast
Results 1,381 to 1,390 of 2894
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bence nttgame genel bir konu açıp sadece oyuncu sorunlarının dile getirildiği ve şikayetleri topladığı bir konu açsa, ne fikirler ve sorunlar ortaya çıkar.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    bence nttgame genel bir konu açıp sadece oyuncu sorunlarının dile getirildiği ve şikayetleri topladığı bir konu açsa, ne fikirler ve sorunlar ortaya çıkar.
    Forumun tamamı bu amaca hizmet ediyor zaten

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Konuyu bir gm açınca daha ciddiye alınıyor Sorunun gerçekten çözüleceğine inanıyorsun felan

Junior Member
    İstenilen merak duygusu eski oyunculardan yeni oyunculara kadar ulaştı. Asıl iş firmanın gerçekten bu içimizde uyandırdığı merakı bizlere eksiksiz sunması.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Efethor View Post
    İstenilen merak duygusu eski oyunculardan yeni oyunculara kadar ulaştı. Asıl iş firmanın gerçekten bu içimizde uyandırdığı merakı bizlere eksiksiz sunması.
    beklediklerimizden daha güzel şeyler olucak. şüphemiz yok

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Tüm şikayetlerin dikkate alındığını zannetmiyorum, bu yüzden yetkililer tarafından böyle konu açılsa sonra konu yetkililer tarafından komple kontrol edilse. Daha verimli olucağına inanıyorum.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Knight Online Rakiplerine Göre Çok Geri Kalmış Bir Yönetime Sahip Neden Mi İnsanlar Emeklerini Ve Paralarını Veriyor Ve Hiçbir Güvenliği Yok Knight Online Verdiği Hizmeti Ücretsiz Sanıyor Olsa da Bir Premium 100-250 TL Arası En Basiti 3200 Cash 220 TL Oyun İçi Alış Veriş İllaki Var Kimse Para Harcamadan +9 +10 +3 İtem Ve Takılara Sahip Olamaz Kısaca Yönetimin Yapması Gerekenler...

1- Oyuncuların Sorunlarına Çözüm Üretmeleri Mesela Türk Üyelere Türkçe Çağrı Merkezi
    2- Bankalarında Vermiş Olduğu Kızıl Ötesi Anlık Şifre Üreten Cihaz
    3- Level Kasmanın Zorluğunu Kısaltmak Yani 83 Rep 5 Aylarca Sürmemeli Ayrıca Görevler Daha Heycanlı Hale Getirilmeli
    4- Herkezin Yeni Bir Sayfa Açabilmesi İçin Yeni Bir Server
    5- Cash Ve Premium Ayrıca Pus itemlerinde Çok Ciddi Bir İndirim Bu Onlara Hiç Bir şey Kaybettirmez 100 Kişiden 20 Kişi Örnek Aylık 200 TL Harcarken Fiyatların Düşmesi 80 Kişinin Aylık 50 TL Harcamasını Sağlar Buda Rekabet Ve Ayrı Bir Heycan Getirir Kimsenin De Cebine Dokunmaz
    6- TL Verip İtem Alanlar İllaki Olacaktır Oyun İçinde Rekabetin Bozulmaması Ve Daim Kalması İçin TL Veremeyeninde Aynı İtemlere Ulaşılması İmkansız Olmamalıdır Örnek 1 Oyuncu 1 Hafta Görev Yaptı Ve +9 Baal Veya +1 +2 +3 Takı Aldı Diğer Kullanıcının Vakti Yok Görev Yapanlardan TL İle Alabilir Bu Oyun Yöneticilerinin Sorunu Veya Yasaklaması Gereken Bir şey Değil Sonuçta Vakti Olan Tekrar Yapabilir Ve Emeğinin Karşılığını Aldığı İçinde Zoruna Gitmez
    7- Artık Eskisi Gibi Değil Bir Çok Rakibi Var LOL-Pubg-Fortnite Hatta My Craft Bile o Oyun Bile En Cok Oynanlar Listesinde Bunları Göze Alarak Oyuncularına Sahip Çıksın

Neyse Daha Fazla Uzatmıyım Zaten Hiç Bir Oyuncu Kale Alınmıyor Attığımız Tıcketlere Bile Otomatik Cevap Geliyor Bizde Bu Oyun Düzelecek Diye Bekliyoruz

Saygılar Sevgiler

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Mekanist View Post
    Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Knight Online Rakiplerine Göre Çok Geri Kalmış Bir Yönetime Sahip Neden Mi İnsanlar Emeklerini Ve Paralarını Veriyor Ve Hiçbir Güvenliği Yok Knight Online Verdiği Hizmeti Ücretsiz Sanıyor Olsa da Bir Premium 100-250 TL Arası En Basiti 3200 Cash 220 TL Oyun İçi Alış Veriş İllaki Var Kimse Para Harcamadan +9 +10 +3 İtem Ve Takılara Sahip Olamaz Kısaca Yönetimin Yapması Gerekenler...

1- Oyuncuların Sorunlarına Çözüm Üretmeleri Mesela Türk Üyelere Türkçe Çağrı Merkezi
    2- Bankalarında Vermiş Olduğu Kızıl Ötesi Anlık Şifre Üreten Cihaz
    3- Level Kasmanın Zorluğunu Kısaltmak Yani 83 Rep 5 Aylarca Sürmemeli Ayrıca Görevler Daha Heycanlı Hale Getirilmeli
    4- Herkezin Yeni Bir Sayfa Açabilmesi İçin Yeni Bir Server
    5- Cash Ve Premium Ayrıca Pus itemlerinde Çok Ciddi Bir İndirim Bu Onlara Hiç Bir şey Kaybettirmez 100 Kişiden 20 Kişi Örnek Aylık 200 TL Harcarken Fiyatların Düşmesi 80 Kişinin Aylık 50 TL Harcamasını Sağlar Buda Rekabet Ve Ayrı Bir Heycan Getirir Kimsenin De Cebine Dokunmaz
    6- TL Verip İtem Alanlar İllaki Olacaktır Oyun İçinde Rekabetin Bozulmaması Ve Daim Kalması İçin TL Veremeyeninde Aynı İtemlere Ulaşılması İmkansız Olmamalıdır Örnek 1 Oyuncu 1 Hafta Görev Yaptı Ve +9 Baal Veya +1 +2 +3 Takı Aldı Diğer Kullanıcının Vakti Yok Görev Yapanlardan TL İle Alabilir Bu Oyun Yöneticilerinin Sorunu Veya Yasaklaması Gereken Bir şey Değil Sonuçta Vakti Olan Tekrar Yapabilir Ve Emeğinin Karşılığını Aldığı İçinde Zoruna Gitmez
    7- Artık Eskisi Gibi Değil Bir Çok Rakibi Var LOL-Pubg-Fortnite Hatta My Craft Bile o Oyun Bile En Cok Oynanlar Listesinde Bunları Göze Alarak Oyuncularına Sahip Çıksın

Neyse Daha Fazla Uzatmıyım Zaten Hiç Bir Oyuncu Kale Alınmıyor Attığımız Tıcketlere Bile Otomatik Cevap Geliyor Bizde Bu Oyun Düzelecek Diye Bekliyoruz

Saygılar Sevgiler
    herşeyi geçtim bu oyunu minecraft ile kıyasladın ya diyecek birşey bulamıyorum asfadsadsa

Senior Member
    Quote Originally Posted by ferdil77 View Post
    Yeni server yeni heyecan demek artık açılsada akşamları keyf alarak oynasak farmcı ve pazarcıları hiç sevmiyorum vu arada
    Pazarcıyım. Arada farmcıyım.itemlerimi bu şekilde diziyorum. Pus için para yatırıyorum sadece. Bende itemleri almak için oyuna para yatırıp pkya çıkan kitleyı hiç sevmiyorum bu arada

ya gerçekten o 13 günden 5 gün nasıl kaldı hiç anlamadım hergün knight ile yatıp knight ile kalkıyorum artık 16 Ocak gelsin!