Page 135 of 290 FirstFirst ... 3585125133134135136137145185235 ... LastLast
Results 1,341 to 1,350 of 2894
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Patch gelirse çok büyük ihtimal yeni sw ile birlikte gelir, bugün istanbulun heryerinde ,yanyana ,nereye gitsem afişleri gördüm ,milyonlar harcamışlar bu reklama, büyük bişey gelicek ,ama eski serverlara bir yeniliğin habercisi kesinlikle değil bu ,akıl var mantık var, heryere deli gibi reklam ver ,milleti meraklandır, item dolu 83 e 5 charların cirit attıgı cz ye ,yeni map aç ,mod yap falan ,puhuaha harbi inanıyomusunuz böyle bişeye ,harbi inanıyosanız çok safsınız.Pazarcılar şuan evin içinde volta atıyo etekler tutuştu bakalım ne olcak serverlar birleşicek diyen itemlerine charına kıyamayan ama zarar etmekte isteyemeyen arkadaşlar görüyorum herkes endişeli ve kendine inanmış bu işin sonunda eski kitleye nah çıkıcak herzamanki gibi inş oyle olmaz ama hep oyle oldu inşallah şu TL muhabbetini çok azaltıcak yenilikler gelir inşalllaaah. bu işsiz arkadaslarda iş bulur bir oksijen alır saglıklarına kavuşurlar.amin
    Last edited by Fruel; 01-10-2019 at 02:25 AM.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Fruel View Post
    Patch gelirse çok büyük ihtimal yeni sw ile birlikte gelir bugün istanbulun heryerinde yanyana nereye gitsem afişleri gördüm milyonlar harcamışlar bu reklama büyük bişey gelicek ama eski serverlara bir yeniliğin habercisi kesinlikle değil bu akıl var mantık var heryere deli gibi reklam ver milleti meraklandır item dolu 83 e 5 charların cirit attıgı cz ye yeni map aç mod yap falan puhuaha harbi inanıyomusunuz böyle bişeye harbi inanıyosanız çok safsınız.Pazarcılar şuan evin içinde volta atıyo etekler tutuştu bakalım ne olcak
    Soldan dönelim yoksa biz şişlerler!

Senior Member
    Patch gelirse çok büyük ihtimal yeni sw ile birlikte gelir bugün istanbulun heryerinde yanyana nereye gitsem afişleri gördüm milyonlar harcamışlar bu reklama büyük bişey gelicek ama eski serverlara bir yeniliğin habercisi kesinlikle değil bu akıl var mantık var heryere deli gibi reklam ver milleti meraklandır item dolu 83 e 5 charların cirit attıgı cz ye yeni map aç mod yap falan puhuaha harbi inanıyomusunuz böyle bişeye harbi inanıyosanız çok safsınız.Pazarcılar şuan evin içinde volta atıyo etekler tutuştu bakalım ne olcak
    Bugün Cz yaması gelicek sanırım, güncelleme notlarında yazmışlardı, daha sonra kaldırdılar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Bugün Cz yaması gelicek sanırım, güncelleme notlarında yazmışlardı, daha sonra kaldırdılar.
    mantık olarak onları yazdıysalar onlar gelecekte niye kaldırılma gereği duyuldu onu anlayamadım:S

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Patch gelsede o sürenin sonunda yeni sw patlıcak ben itemlerimi satmak için çok geç kaldım premiumda yok giremiyorum manes 1 e bi adidas ayakkabı çıkardı ordan sw gelince anca hamburger cıkar ordan kalsın oyle ugrasmam bide şimdi ortalıgı velveleye verip ucuza item toplayanlar falanda vardır neler dönüyo suan manes 1 de çok merak ediyorum.

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yeni Lunar savaş haritaları da mı geliyor

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Benzer bir durumu Silkroad oyunu yaptı aslında, resmi olarak bir oyun daha açtılar bu oyundada exp, item, gold v.s. asıl oyuna göre çok daha kolay elde edilebiliyordu.

Fakat bir fark var, premiumsuz oyuncular günde belirli bir saatten sonra (örneğin 5 saat) oyunda olsalarda exp-gold kazanımı yapamıyorlardı.

Benzer şekilde bir oyunu knight online world adı altında açmaları mantıklı olur, bundan daha önce bahsetmiştim.

Bknz:
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Oyuncuları pvp serverlardan bir nebze çekebilmek için Her ayın ilk 2 haftası açık olacak, np sıralamasında her classın ilk 10 karakteri için trade edilemeyen ödüller verilecek bir FUN SERVER açılabilir.

Neden ?

Günümüz oyuncusunun aradığı şey basit eğlence. Pvp de oynayan arkadaşların aradığıda basit eğlence. Özellikle yeni nesil mobalarında etkisiyle, çok para bayılmadan oyunda dengeli, iyi denilebilecek karakterin yapılmasının çok zor olduğu ve aylarca farm gerektiren oyunlardan uzak kalmak istiyorlar. Haksızda sayılmazlar.

***Her ayın ilk 2 haftası, sadece premiumlu kullanıcıların günde max 5-6 saat erişim sağlayabileceği, erişim süresinin her gün 00:00 da sıfırlanacağı (bir nevi kredi sistemi başka oyunlardada var) itemlerin +8 yada +9, takıların +3 haliyle npcde olduğu, npcden günlük olarak 2şer sc - ağırlığı olan potun ücretsiz olarak verildiği bir fun server açarsınız.

Hem sizin için iyi getiri olur. Neden ? Adam günlük sc hakkı bittiğinde pk için sc alıcaktır ağırlık için pot alacaktır v.b. Sunucu premium kullanıcılarına özel. Item,level,stat olarak herkes eşit. Oyuncular muhakkak günlük olarak girecek eğlenmek isteyecektir.

3 harita olur, moradon, RL, Delos. Diğer haritalar kapatılır, Abyss dungeona giriş kapatılır. Bu serverdaki CSW yide hafta içi perşembe filan yaparsınız, hem canlı yayınlarınızda bu csw yi yayınlarsınız. O cswnin tek esprisi eğlence ve clanın namının yürüyecek olması olur.

Herkes mutlu, herkes karlı. Günlük 2 saat eğlence için oyuna giren adamda eğlencesini alır mutlu ayrılır, gelir sağlamak isteyen şirkette gelirini sağlar mutlu kalır. Pvlere yasal önlem alınamıyorsa, ellerindeki kozu alırsınız.

Günlük saat limiti olduğu (saat premium türüne göre kategorilendirilir yada başka oyunlardaki vip kategorileri ile aylık harcamaya göre saat verirsiniz) ve premiuma özel olduğu içinde diğer serverlara etkisinin minimal olacağı fikrindeyim.

Win win win win.

Ahanda vip mantığı ile ilgili çok tasvip edilmesede basit bir örnek (bizim tabiki exple filan alakamız yok sadece sunucuda kalınabilecek süre buna göre belirlenebilir yahut premium çeşitlerine göre süre farklılaştırılır. Switch olan en çok kalabilir gibi.)

(Basic : By 8hours accumulated play time in a day (No Penalty) -> 8~12hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)

-> After 12hours accumulated play time in a day(0% of EXP. No Quest & Acquisition)

- Users who are VIP 2 are free from Fatigue System. (24hours accumulated play time in a day 100%))
    https://forum.nttgame.com/forum/show...96nerisi/page3

__________________________________________________ _________________________________________

Gerisayıma gelirsek, sadece ufak güncellemeler için bu denli nttgame için büyük, nttgame için masraflı bir reklam işine girmeleri mantıklı değil. 100 harcayıp 2000 kazanmalarıda sadece yeni server ile mümkün olduğu için yeni server açılacak gibi duruyor.

Yeni server açmaları pekala mümkün, fakat bence düzeltilmesi gereken hala çok nokta var, ben nttgame in yerinde olsam öncelikle eski sunuculardaki sabit insanları 1 2 yıl daha oyalacak eklenti-görev-zindan-zırh-weapon-yeni cz gibi şeyleri getirir, eski sunucuları bu işlere bağlar ondan sonra yeni sunucu açardım.

Çünkü yeni sunucu demek 1 2 ay harika getiri demek, fakat 2.aydan sonra gelirleri %70 düşüyor çünkü başlayanların %70 i doğal olarak tutunamadığı için bırakıyor.

Benim garibime giden, manes,olmpia sunucularında tutunamamış kişilerin yeni açılacak sunucuda kral olacağı, alayına gider yapabilecek duruma geleceğine inanmaları.

Yahu bu oyunda belli başlı ekipler oluşmuş, bu adamların işi, gücü, eğitimi, mesleği yok. 7/24 oyundalar, farmdalar, ekmek nerdeyse ordalar. Aylık asgari ücrettende fazla kazanıyorlar ve 30-40 kişi birlikte harket ediyorlar. Bu tip ekip-ler varken yeni bir sunucuda ekmek yiyeceğini düşünen bireysel oyunculara yahut ciddi manada oyunculuğa sahip olmayan arkadaşlara üzülüyorum.

Ha ne yaparlar, jr için karakter kasıp silver gem kasarlar 2 ay, kutu kasarlar magelerle, chaos girerler (botlardan fırsat kalırsa) sonra gene hazin son olarak o serverıda bırakır yeni server isterler. Bu döngü hep böyle oldu hepte böyle olacak ne yazık ki.
    Last edited by Thapseus; 01-10-2019 at 02:55 AM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    yeni sw ile gelicegini düşünüyorum şuan bişey gelmiyo patch notları var haftalık bakım

10 ocak, 2018​, Avrupa saati ile 2:00 da Knight Online sunucularinda genel bir bakim çalismasi olacagi için servisimiz geçici bir süreligine hizmet disi olacaktir. Bakimin sonlanma zamani belirsizdir. Bu süreç boyunca baglantiyi gelistirmek için rutin bir sunucu bakimi gerçeklestiriyor olacagiz.

Sabriniz için minnettariz.

bu kadar afiş bu kadar reklam parası harcanmış 6 gün kala bişeyi vermezler bosuna umut baglamayın yeni swyle birlikte saatli bomba patlıcak.
    level kasmayı en baştan başlamayı özledim ya umarım oyun değişir.
    böyle herkesin ezberledigi gorev ve sistemler degismis olsa herkes ne yapıcagını sasırsa oyuna girince ne guzel olur ya

Oyuna girdim şuan manes pazardayım ,abi cidden hiçbişeyden haberi yok gibi takılmaya çalışan pazarcılar var hala ya,pazar zaten dibe vurmuş gümbür gümbür geliyo yeni sw. inanılmaz gerçekten ,resmi açıklama varmı falan diyo,inanmıyo ama içi içini yiyo,bir sürü item stokladıgına adım gibi eminim artık çok geç kardeşim.yapıcagın her hakrekette ayrı boyutlarda zarar edicegini bilmeni isterim.eee gülü seven dikenine katlanır,azalarak bitmenizi temenni ederim.Pazarcı kardeş bizim bu kadar yeni sw dememize kalkıp bir Gm arkadaşlar bıktık artık yok öyle bişey kimseyi yanlış yönlendirmeyin demiyorsa korkmalısın
    Last edited by Fruel; 01-10-2019 at 03:22 AM.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Patch gelsede o sürenin sonunda yeni sw patlıcak ben itemlerimi satmak için çok geç kaldım premiumda yok giremiyorum manes 1 e bi adidas ayakkabı çıkardı ordan sw gelince anca hamburger cıkar ordan kalsın oyle ugrasmam bide şimdi ortalıgı velveleye verip ucuza item toplayanlar falanda vardır neler dönüyo suan manes 1 de çok merak ediyorum.
    manesin pazarı manes 2

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    girmeye girmeye unutmusum napim premium yok res gelmişken girdim satcak kıvır zıvırlarım var 3200 cekip pre alıcaktım daha bundan 2,3 gun once, üşendim bi turlu alamadım ,varmış bi hayır.