Page 128 of 290 FirstFirst ... 2878118126127128129130138178228 ... LastLast
Results 1,271 to 1,280 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Güzel görüntü ardream mapının da değişmesi dileğiyle
    İnşallah sadece map değişme olayıyla kalmaz yeni sürprizler olur.

Senior Member A_O_T's Avatar
    Nickname
    CuteI3utPYSCHOOOOOO
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    seviniyorum ben bu duruma, size de öneririm pk'sı ölü ama char fiyatları itemleri ****** serverlar da oynuyorsunuz pk çıkıyorsunuz karşılıklı 40-50 kişi var veya yok, yarısı farmcı zaten.
    *** vermedim , 40-50 kişiylede pk atmıyordum. Czde sayı 250/250 oluyor en az saat 8den sonra . Server : Destan. Ama insanları soğuttunuz.
    Last edited by ScORp_LiON; 01-09-2019 at 08:20 PM.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bana kalırsa sevgili dostlar küçük düşünüyorsunuz Yeni cz mapi için, birkaç güncelleme için, var oolan sunuculara eklenecek birkaç özellik için türkiyenin en kalabalık şehrinin dört bir köşesinde billboardlara reklam verilmez. o reklamların amacı apaçık şu anda oyunda olmayan insanları oyuna çekmektir. var olan oyuncu için bu kadar reklam masrafına girilir mi?

Bana kalırsa (daha doğrusu dileğim bu yönde) dünya serverı adı altında başka bir client ile oyunun devam edecek olması. Usko'nun da nttgamede kalacak olması. Bu dünya serverı korekonun gelişmiş özellikleriyle birlikte gelirse bir de ooh değme keyfime.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Bana kalırsa sevgili dostlar küçük düşünüyorsunuz Yeni cz mapi için, birkaç güncelleme için, var oolan sunuculara eklenecek birkaç özellik için türkiyenin en kalabalık şehrinin dört bir köşesinde billboardlara reklam verilmez. o reklamların amacı apaçık şu anda oyunda olmayan insanları oyuna çekmektir. var olan oyuncu için bu kadar reklam masrafına girilir mi?

Bana kalırsa (daha doğrusu dileğim bu yönde) dünya serverı adı altında başka bir client ile oyunun devam edecek olması. Usko'nun da nttgamede kalacak olması. Bu dünya serverı korekonun gelişmiş özellikleriyle birlikte gelirse bir de ooh değme keyfime.
    Üstüne daha büyük sürprizler bekliyor bizi kesinlikle.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lsTredinaria View Post
    Üstüne daha büyük sürprizler bekliyor bizi kesinlikle.
    Hadi inşallah. Genie'nin kalkmasını, oyunun gerçekten free to play olmasını, tek tek saymacağım ama kısacası korekodaki üstün ko özelliklerinin gelmesini ve oyunun nttgame'den kopmasını çok isterim

Junior Member
    Quote Originally Posted by lsTredinaria View Post
    Ben öyle duydum. Dalgaya alman için beyin olması gerek
    demek sen o yüzden gerçek sandın. geçmiş olsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by CleanSlate_ View Post
    demek sen o yüzden gerçek sandın. geçmiş olsun
    Cok CleanSlatesiniz haklı bey.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post

Global bir knight bekliyoruz. sadece türklerle olmuyor...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Bende boyle dusunmeye basladim

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Çok uzadı bu iş ya
    Quote Originally Posted by DarkSantiago View Post
    yoo sayaç belli tarih belli
    Güldürdün
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.