Page 112 of 290 FirstFirst ... 1262102110111112113114122162212 ... LastLast
Results 1,111 to 1,120 of 2894
    Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrF View Post
    Konuyu eski oyunculardan baya takip eden olduğunu düşünüyorum. Bir faklılık olsun diye paylaşıyorum istemeyen okumasın
    UYARI: Mani yarışması için acemice yazılmıştır.

2004-2010 OYUNCULARINA

Pk atalım dedik yüzümüze bulaştı
    İstediğimiz Far' lar hep yatarken ulaştı
    TS ve Discord, yeni nesil bunlara alıştı
    PM ve Chatler artık maziye karıştı

Zombide iki party KS'leşir dururdu
    Harpy' de Rogue' lar sw dağıtır otururdu
    Nova atan Mageler adeta kral olurdu
    "Des ol vur yere" tabiri çok sonradan bulundu

Parlıyor diye elimize stiletto takardık
    +5 claever' a posion damage basardık
    Uniq eşya görünce ağzımız açık bakardık
    Boss kesince hemen parti disband atardık

Dersler yerine Lunar War' a girdik
    Warderlar, Keeperlar karşımızda dimdik
    Bizde, zamanında ata bindik
    Bu oyunu neredeyse hayat bildik
    Tokatı yeyince kendimize geldik
    Çok beğendim tebrikler

Ben geri sayım sonunda Usko ' nun artık Trko olacağını düşünüyorum cashlerin dolar üzerinden değil sabit türk parası üzerinden alınacağını ve peşine çok kısa bir süre içerisinde yeni server geleceğini düşünüyorum.

Senior Member Vrij's Avatar
    Buraya arkadasların eklediği linkteki çince sitedeki oyuncuların ı bakılırsa da bir expansiyon gibi görunuyor, genel beta açmışlar. Mesajlarda gördüğüm somut bir şey, 4. savas diyor, yani çin kültürü farklı tabi oto tercüme çok bişi ifade etmiyor, çogu geri dönmkten memnun, heyecanlı buradaki arkadaslar gibi filan
    Ama mantıken düşünürsen yeni expansiyonla insanları davet edersen onlara birde yeni serverlar lazım, adam dönecek gelcek, herkesin +83 oldugu, itemlerin +10 oldugu yerde ne yapacak, mantıken tabii, mantık ve mgame

Afişte gördüm geldim çocukluk aşkımı yeni server gelirmi gerçekten dün 1 saat otp acmak için uğraştım. Herşey hazır yeni sever gelirmi?

Senior Member Vrij's Avatar
    Gelir gelir, ama çocukluk aşkın cok değişti şok olma

Junior Member
    Arkadaşlar ben de yeni bir expansion (paket) getirecekleri taraftarıyım. KO1.5 veya KO2 tarzında bakabiliriz. Birkaç map, class ve bug değişimi için neden afiş assınlar? Ulaşamadıkları ve kaybettikleri kitleleri geri getirmek için. Demek ki gelecek olanlar eski ve hiç oynamamış potansiyel gamerları oyuna çekmek için yapıldığı düşüncesindeyim, bu yüzden epey büyük ve kapsamlı bir yeniliğe herkes hazır olsun ve bence 2 civarı yeni server getirecekler. Sen bu kadar afiş as yenilik yap geri sayım koy, ondan sonra herkesin tanrı gibi gezdiği serverlarda o yenilikleri dene... eeeee sonra ne olacak yine sıkılacak!!! Merak etmeyin yeni server gelmek zorunda bu gelecek yenilikler ile birlikte, gelişmekte olan Gaming endüstrisinde ayakta kalabilmesi için gereken yeniliktir, gelişmektir. Knight Online gelişip, ilerleyecek ve tarihin unuttuğu oyunlar arasında olmayacaktır düşüncesindeyim.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Evet %99 buyuk guncellemeler gelicek ama su da var bu kadar reklam masrafi bosuna yapilmaz yeni serverda ayni patch gelicektir bunu Ares in sw listten kaybolmasiyla anladim ayni sey Manes Akara acilirken Gordion kaybolmustu 1 hafta once diger yeni sw lerin isimleri o siteye gizli sekilde gomulu su an buna eminim hazirlik yapiyorlar

Junior Member NESKANTA's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Pk server geliyor herhalde bu sefer
    Buyurun Muhabbete Sohbete

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Su Knight Online gibi oyun dunya uzerinde yok turunun tek ornegi MMORPG olarak her sey var oyunda bide oyun akranlarinin motorlarina maplerine biraz daha benzetilir 40 kisi yanyana gelince fps 120 den 30 a dusme sorunlari fixlenirse oyun tekrar sahlanicak zaten yabanci kitlenin bile oynamak icin agzi sulanir cogu Knight oyuncusu buyudu okudu ingilizceleri var guze bir ortam olabilir turk oyuncular icinde Dolar kuru sabitlenmeli en kisa surede

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jnxe View Post
    Reklamlarla ilgili yeni resimler

Clan Violence
    evet bende oradayım