Page 108 of 290 FirstFirst ... 85898106107108109110118158208 ... LastLast
Results 1,071 to 1,080 of 2894
    Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Umarım yeni server gelirde eski serverler az rahatlar.324 sayıyor diez.

Junior Member
    Quote Originally Posted by bal_VE58a7Ld View Post
    1299 felan gelmez kardeş. bug dupe koxp herşey vardı o clientte gerekde yok suan. ares diez birleşir muhtemelen , 2-3 sw de birleşir. 2 tanede yeni sunucu gelir pusada %50 veya % 30 indirim gelir dahası yok . aklına kazı bunların bankosu var
    1299 olarak zombie event var. Hala mantığını çözebilmiş değilim ama korekoda şu an aktif bir event. Event 1299 maradonunda oynanıyor. BDW ye değil 1299 mape ışınlıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bal_VE58a7Ld View Post
    1299 felan gelmez kardeş. bug dupe koxp herşey vardı o clientte gerekde yok suan. ares diez birleşir muhtemelen , 2-3 sw de birleşir. 2 tanede yeni sunucu gelir pusada %50 veya % 30 indirim gelir dahası yok . aklına kazı bunların bankosu var
    1299 belki gelmez ama bilin diye söylüyorum, o dönemdeki bug dupe vb tüm illegal aktiviteler kodlama sisteminden kaynaklandığı için 1299, firedrake , moradon resurrection hangi patch olursa olsun farketmez,

Yani eğer şuan düzgün bir tablo ve prosedür yapısıyla çalışan bir database var ise 1299 da olur fire drake te olur ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Aslına bakacak olursaniz mgame knight onlineden ortalama olarak hesaplarsanız aylık 150 bin dolar kazanıyor seneye vurduğunuz zaman 1,8 milyon dolar yani bir oyun şirketi için büyük bir para sayılamaz yani nttgameye oyunu satmasında bir sorun görünmüyor.Nttgame lisans haklarının tamamını almış olabilir.
    bu pek mümkün değil Mgame elinde Yulgang ve Knight dışında elle tutulur bir proje yok , bunlarıda satacağını sanmıyorum, kaldı ki NTTGame publisher , Game developer ekibi yok , Hadi diyelim mgame client source ve database erişimi verdi, Warfare Game Engine bunu verecek mi ? , vermez tabiki , konu düşündüğünüz kadar basit değil maalesef ...

Junior Member
    Merhaba,

Bende 2006'da beramusda oynuyordum, bende o günleri özledim fakat 1299 bu saaten sonra gelmez . Oyun şu an ki patche gelene kadar tüm bugları, dupeleri vs. kapattı durum buyken tekrar buglı eski versiyonlara dönmezler. Ayrıca o zaman PUS'ta 25 item varken şu an 150 tane var, gidip 1299 getircez diye şirket karından vazgeçmez. En fazla açılış max 80 lvl olur(o da olmayacak 83 yaparlar), utc krowaz draki bifrost vs. olmaz. Milletin bilinçsizce düşünmeden1299 1299 yazılarıyla gaza gelmeyin sonra hayal kırıklığı yaşarsınız.

Senior Member
    Quote Originally Posted by darkswordman View Post
    Merhaba,

Bende 2006'da beramusda oynuyordum, bende o günleri özledim fakat 1299 bu saaten sonra gelmez . Oyun şu an ki patche gelene kadar tüm bugları, dupeleri vs. kapattı durum buyken tekrar buglı eski versiyonlara dönmezler. Ayrıca o zaman PUS'ta 25 item varken şu an 150 tane var, gidip 1299 getircez diye şirket karından vazgeçmez. En fazla açılış max 80 lvl olur(o da olmayacak 83 yaparlar), utc krowaz draki bifrost vs. olmaz.
    Devamı olarak başlangıçta olmayan tüm eventler yada pus itemleri 1 yıl içerisinde oyuna kademeli olarak dahil edilir ve açılacak bir sunucunun şuan ki manes yada olimpia dan bir farkı kalmaz ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post
    bu pek mümkün değil Mgame elinde Yulgang ve Knight dışında elle tutulur bir proje yok , bunlarıda satacağını sanmıyorum, kaldı ki NTTGame publisher , Game developer ekibi yok , Hadi diyelim mgame client source ve database erişimi verdi, Warfare Game Engine bunu verecek mi ? , vermez tabiki , konu düşündüğünüz kadar basit değil maalesef ...
    Teknik olarak olmayabilir haklısınız.Hero onlineyi unutmamak gerekir

Senior Member
    Kardeş. Bizler knight onine oynamak için burada toplanıyoruz.

Knight online isterse satsın, isterse alsın hiç farketmez bizler için bizler bu oyunun oyuncularıyız.. oynamaya mahkumuz..

tabiki temennimiz. Knight online'nin Level atlaması yönünde. Yeni haritalar ve güncellemeler. Gb nin zorlaşması bizler için yeterli olucaktır.

Geri sayımın Sonunda Muhtemelen yeni Güncellemeler. Yeni haritalar. vb şeyler gelicektir. ( Yeni server gelmeside söz konusu tabiki )

Junior Member
    Konuyu eski oyunculardan baya takip eden olduğunu düşünüyorum. Bir faklılık olsun diye paylaşıyorum istemeyen okumasın
    UYARI: Mani yarışması için acemice yazılmıştır.

2004-2010 OYUNCULARINA

Pk atalım dedik yüzümüze bulaştı
    İstediğimiz Far' lar hep yatarken ulaştı
    TS ve Discord, yeni nesil bunlara alıştı
    PM ve Chatler artık maziye karıştı

Zombide iki party KS'leşir dururdu
    Harpy' de Rogue' lar sw dağıtır otururdu
    Nova atan Mageler adeta kral olurdu
    "Des ol vur yere" tabiri çok sonradan bulundu

Parlıyor diye elimize stiletto takardık
    +5 claever' a posion damage basardık
    Uniq eşya görünce ağzımız açık bakardık
    Boss kesince hemen parti disband atardık

Dersler yerine Lunar War' a girdik
    Warderlar, Keeperlar karşımızda dimdik
    Bizde, zamanında ata bindik
    Bu oyunu neredeyse hayat bildik
    Tokatı yeyince kendimize geldik
    Last edited by MrF; 01-08-2019 at 10:30 PM.

Junior Member
    29 yaşındayım bu oyunu 1299dan beri oynayan biriyim bırakalı 5 sene oldu 1299 gelir gelmez ama knightonline beni tekrar heyecanlandırmayı başardı. Gelişmeleri heyecanla bekliyorum koskoca mazi aklıma geldi. üniversite yıllarında kızdan ayrılınca yeni çar dizmeler. Klanda ki arkadaş muhabbetleri neler neler. hayatımızı değiştirdi bu meret. Şuan çevremde can kan dostlarım hep knight sayesinde ne okul ne asker ne de başka birşey şuanda ki çevremde ki arkadaşlar hepsi knight sayesinde tanıştığım dostlarım.