Page 102 of 290 FirstFirst ... 25292100101102103104112152202 ... LastLast
Results 1,011 to 1,020 of 2894
    Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Forumda metro reklamlarını görünce shop mu değil mi diye düşünürken bugün Osmanbey ve Yenilevent metrolarında bizzat görünce şüphem kalmadı ve meraklandırdı

Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Forumda metro reklamlarını görünce shop mu değil mi diye düşünürken bugün Osmanbey ve Yenilevent metrolarında bizzat görünce şüphem kalmadı ve meraklandırdı

Bugün bayağı bir internet sitesinde Google reklamları altında gördüm bu reklamları.. Kapsamlı bir şeyler olucak ki bu kadar reklam veriyorlar...

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    benim için önemli NTT gibi kimsenin bu oyunu yönetebilceğini sanmıyorum en iyi yayıncı kendileri
    Eskiye nazaran bariz fark var o zaten gözle görülebilir oranda büyük.

Hatta 5 6 sene önce yapılmış bir yorumu okuduğumda moderatör bile yok kimle muhatap olacaz artık diye sitemler vardı.Şimdi oyun içi dışı sıkıntısı olan muhatap bulabiliyor.İllegalizm ilede iigi alaka da var.Ilerleyen zamanlarda dada iyi gelişmeler olabilir.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Eskiye nazaran bariz fark var o zaten gözle görülebilir oranda büyük.

Hatta 5 6 sene önce yapılmış bir yorumu okuduğumda moderatör bile yok kimle muhatap olacaz artık diye sitemler vardı.Şimdi oyun içi dışı sıkıntısı olan muhatap bulabiliyor.İllegalizm ilede iigi alaka da var.Ilerleyen zamanlarda dada iyi gelişmeler olabilir.
    Hala yeni server gelmeyeceğini düşünüyor musun ?

Senior Member
    Servera isim tahmini yapın gelmeyeceğini düşünmekten ziyade

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by ugurnanee1990 View Post
    Hala yeni server gelmeyeceğini düşünüyor musun ?
    Öyle bir yorumum yokki

Ben emin olmadan gelir veya gelmez demem

Bu durum basit bir uygulamanın veya sadece yeni server reklamının üstünde.Yıllar sonra ilk defa çok yönlü bir tanıtım operasyonu söz konusu.Benim tahminim herkesin beklediğinin bir tık üstünde kapsamlı bir yenilik.
    Last edited by HavaliBaal; 01-08-2019 at 06:00 PM.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Beyler rüyamda gördüm bakın yalan konuşmuyorum nasıl oldu da rüyama girdi hiç bir fikrim yok. 2 tane server açmışlar biri edana diğeri midgard

Junior Member
    Banada 2 server gelecek gibi geliyor.
    Tek server açarlarsa yetmicek (özellikle güzel güncellemeler gelirse kesin yetmez)

Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Arkadaşlar şöyle düşünün bu oyundan bi habersiniz .Yeni nesilsiniz ve hiç bilmiyorsunuz.Metroda giderken bir afiş gördünüz siteye yönlendiriyor.Ve girdiniz ne var orada sadece bir sayaç ? Ulan bu sayaç ne bu nasıl bir oyun ? şair ne anlatmaya çalışıyor ? Bu açıdan düşününce çok garip geliyor.Fakat eskiden çok eskiden oynayan biriyseniz o Knight Online World yazısı bile size mazileri hatırlatır ve oyuna başlama isteği duyurur.Bence zannımca bu reklamlar eski oyuncuları geri çekmek adına.Eğer ki öyleyse gerçekten büyük yatırım yapmışlar bu sefer.Ben Fatih/Çapa ' da oturuyorum.Çapa,Fındıkzade,Yusufpaşa,Aksaray,L aleli-Üniversite,Beyazıt,Sultahahmet,Gülhane bu tramvay duraklarında bile reklam mevcut.Tüm İstanbulu Reklamlar sarmış.Telefonda haber okuyorum bir bakıyorum ki Google Adsense reklamı Knight Online Gerçekten merak uyandırıcı ama dediğim gibi yeni kitleye hitap etmez.Tamemen oyun ile mazisi olanlara hitap amaçlı yapılmış bir reklam bence.

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Biz de uzun bir süredir bekliyoruz bakalım. Umarım tek sunucu olur
    ★ Vanguard ★