Page 223 of 290 FirstFirst ... 123173213221222223224225233273 ... LastLast
Results 2,221 to 2,230 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by CRAANK View Post
    Arkadaşın dediği gibi eski oyunu bırakmış user ler yıllanmış server da mi başlayacaklar
    bunlar itemi olupta değer kaybetmesinden korkan tayfa tamemen propaganda yapıyolar aslında yeni sunucuya en büyük zararı üst serverlardaki oyuncular veriyor clanca geliyolar 3 ay parayı kasıp eski serverına geri gidiyolar ama bunu kimse konuşmaz en büyük çıkarı kendileri sağlıyolar aslında bunu sağlayamanlarda itemlerim elimde kalcak korkusuysa kredi kapıda korkusyla böyle polemikler yaratabiliyor hocam

Senior Member
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    bunlar itemi olupta değer kaybetmesinden korkan tayfa tamemen propaganda yapıyolar aslında yeni sunucuya en büyük zararı üst serverlardaki oyuncular veriyor clanca geliyolar 3 ay parayı kasıp eski serverına geri gidiyolar ama bunu kimse konuşmaz en büyük çıkarı kendileri sağlıyolar aslında bunu sağlayamanlarda itemlerim elimde kalcak korkusuysa kredi kapıda korkusyla böyle polemikler yaratabiliyor hocam
    %100 haklısın . 40 bin kredi çekip item alanları biliyorum ben.

Duygularima tercüman oldun bunu anlamiyorlar hala başka seyler iddia ediyorlar özetlermişsin

Senior Member
    Quote Originally Posted by osko View Post
    senin gibi. 2-3 ay takılıp farm yapıp cebine 3 kuruş geçince bırakıp, 6 ay sonra gelip yeni server die yalvarmıyorlar hiç yoktan.
    sen ne kadar boş konuşuyorsun bu adami nasil banlamiyorsunuz sirf iftira daha ettiği hakaretler forumda duruyor modlar uyuyor resmen herneyse sen bu kafayla devam et millete ifitara atarak nereye varcaksin sen daha ilk okulda annemizin kucağinda şarkisi söylerken biz areste oynuyorduk ne cins adamlar var burda
    BU ARADA VER MAİL ADRESİNİ SANA BYNOGAME HESABINI ATAYIM 3KURUŞU GÖRMEK İSTERMESİN SANA BİRAZ FOTORAF ATAYIM BELKİ SUSARSIN
    DAHA FAZLA CEVAP VERİP POLEMİK YARATMAYACAĞIM SEN SADECE MAİL ADRESİ VER BEKLE
    Last edited by bsrdmrc; 01-14-2019 at 02:35 PM.

Senior Member
    yav hehe.............................................. ............
    cesaretin yok mars olmaya o zaman bir daha benim postlarıma cevap verme 3kuruşluk 9 raptorun değer kaybetcek diye zırlamanın bir mantığı yok 2gün sonra görüşcez

Banned
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar sayaç sona ermeden önce bu konu kapatılırsa daha kötü olmaz mı sizin için? Neden birbirinizi yemeden güzel güzel tartışıp fikirlerinizi sunmuyorsunuz? Karşıt fikirlere saldırmak yerine tartışsanız, fikir alışverişi yapsanız, bende konuyu kapatmak zorunda kalmasam, bu çok daha güzel olabilir
    kanka konuyu kapatmak yerine bir kişiyi uçurursan herkes rahatlayacak, kim olduğunu bilirsin sen

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    forum başlığı nerden nereye geldi güzel yorumlar bir anda kayboldu

Ağlayacaksanız oynamayalım arkadaşlar o server gelecek

Senior Member
    senin gibi. 2-3 ay takılıp farm yapıp cebine 3 kuruş geçince bırakıp, 6 ay sonra gelip yeni server die yalvarmıyorlar hiç yoktan.
    Diyelimki öyle en azından Yeni Serwer gelince yamuk bow ile farm yapıp keyif alacak. Peki ya senin gibiler. Azagiler, dark itemler krowaz setler ile farm yapanlar. Acıyorum size .

Junior Member
    Neden kavga ediyor millet anlamış değilim.. Ben bile bu reklamlar sayesinde yeni server ile başlamayı düşünüyorum 6 yıl sonra. ha gelmezse ne olur? yine askıya alırız, daha da uzaklaşırız problem değil. yeter ki sizin milyarlık charlarınız değer kaybetmesin, ortalama 100 kişi ile oynayın oyununuzu sorun yok.