Page 201 of 290 FirstFirst ... 101151191199200201202203211251 ... LastLast
Results 2,001 to 2,010 of 2894
    oyunun alt yapısı belli 2004 yılında çıkmış bi oyun siz bu oyuna süslü püslü grafikler getirecekseniz olacaklar belli manesin açılışı 1 ay akara sw si olduğu halde 10 sn lagı oynadık büyük bi güncelleme gelirse vay halimize

Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Bu itemler yaklaşık 12 13 yıldır duruyor üzerimde. Hatta Lotto da var 150 200 kadar. İnanmayın şu db sıfırlanacak diyen yalancıya.
    2009 yılında oynamadığın halde yorum atıyorsun 2009 senesini bilen bilir boş yapma . o gösterdiğin item 2009 yılı sonrası :

Senior Member
    Quote Originally Posted by fantastik5555 View Post
    2009 yılında oynamadığın halde yorum atıyorsun 2009 senesini bilen bilir boş yapma . o gösterdiğin item 2009 yılı sonrası :
    O gösterdiği neck senin yaşın tutmaz ultima neck önceden Korece yazılar yazıyordu sonra İngilizce yaptılar . Ulan tamam milleti kandırma amacın var anlıyoruz seni de insan bilmediği yalan attığı konuyu önce bir Google den bakar . O neck 2009 dan önce vardı

Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Pvp server mı la bu db sıfırlanıcak ne
    2009 veya 2010 kısmen bir res gelmişti...
    Bankasında 21gbden fazla olan coinsler ve 72 veya 96 slottan fazla olan eşyalar; en gereksizlerden başlanarak silinmişti. Bir de üzerinde veya innde 200'den fazla olan buslar silinmişti.. (Rakamlar da hata olabilir; yanlışlık varsa düzeltebilirsiniz..)
    Şu an boyle res ve sıfırlama durumu geleceğini düşünmüyorum.
    ***Sayaç konusunda bir fikrim yok... Ama şu oyundaki bugların gidierildiği, Cz'nin faallaşaçağı bir güncelleme , kapalı olan oyuncu lehine olan sistemlerin açılması(xp seal sistemi, char silme vs) ve EN ÖNEMLİSİ DE PUS İTEMLERİNDE KALICI BİR İNDİRİM VE TL OLARAK ALABİLECEĞİMİZ BİR SİSTEME GEÇİŞ YAPILMASINI BEKLERİM(Eskiden full pus ve full pk atan biri olarak benim maximum masrafımın 110-120 lira arasıydı, bir ay boyle full pus fulll sc pk attım 600'e yakın bir masrafım oldu.. bende pkyı bıraktım farma başladım

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    O gösterdiği neck senin yaşın tutmaz ultima neck önceden Korece yazılar yazıyordu sonra İngilizce yaptılar . Ulan tamam milleti kandırma amacın var anlıyoruz seni de insan bilmediği yalan attığı konuyu önce bir Google den bakar . O neck 2009 dan önce vardı
    yaşımı bilmeden yorum atıyorsun.
    Join Date Dec 2017 senin giriş tarihin.
    Join Date Mar 2013 buda benim giriş tarihim. ntt geçtiği tarih hadi ikile şimdi. ilk oyuncularındanız biz kardeş. 3 gün kaldı sabret . TL verip aldığınız itemler içinize kaçacak.

Senior Member
    Join Date Mar 2013 buda benim giriş tarihim. ntt geçtiği tarih hadi ikile şimdi. ilk oyuncularındanız biz kardeş. 3 gün kaldı sabret . TL verip aldığınız itemler içinize kaçacak.
    2009 da herhangi date base sıfırlanması yapılmadı,benim teorim 3 gün sonra global bir sunucu açılacak farklı bir client üzerinden girişler aktif olacak

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ne alakası var tarihle onu anlamadım adamın belki yeni hesabı olabilir

Senior Member brkmlgc's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bu oyunda ne zaman f2p ile p2w arasındaki denge bozuldu o zaman oyuncu kaybetmeye başladı. Değişmesi gereken çok şey var o dengenin tekrar sağlanabilmesi için ama sanmıyorum nttgame ve mgame in bu durum için birşey yapmayı düşündüğünü o yüzden bu kadar hypelamanıza gerek yok bu konuyu nttgame şaşırtmaz oyuncularını.

Senior Member
    Sen boş boş konuşmaya devam et inş yeni server gelir ben de bekliyorum daha önceki yorumlarımı okusaydın zaten pazarcılar ile ne kadar uğraştığımı görürdüm komple cahilce olmayan komplo teorileri yalanlarla insanları kandırmaya çalışıyorsun ultima neck den haberin yok 2009 dan sonra idi diyorsun . Kimin hangi tarihte oyuna başladığını foruma kaydolma ile ölçmeye çalışacak kadar cahilsin sanki bu hesap benim ilk hesabım hahahhahahah

Senior Member
    Quote Originally Posted by cengiz433 View Post
    ne alakası var tarihle onu anlamadım adamın belki yeni hesabı olabilir
    Kafası basmaz ki kanka ilk hesap olmadığını düşünemez