Page 221 of 290 FirstFirst ... 121171211219220221222223231271 ... LastLast
Results 2,201 to 2,210 of 2894
    Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar sayaç sona ermeden önce bu konu kapatılırsa daha kötü olmaz mı sizin için? Neden birbirinizi yemeden güzel güzel tartışıp fikirlerinizi sunmuyorsunuz? Karşıt fikirlere saldırmak yerine tartışsanız, fikir alışverişi yapsanız, bende konuyu kapatmak zorunda kalmasam, bu çok daha güzel olabilir
    Haklısın üstad. Oyuncuların aslında heyecanı çok fazla. Oyuncuların en büyük talebi eğer yeni sunucu açılacaksa ki; sadece sunucuyla yetinilmeyeceği ortada. Belli ki bir devrim var. Lütfen bu devrim pus fiyatlarına da yansısın.
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

Senior Member
    Arkadaşlar sayaç sona ermeden önce bu konu kapatılırsa daha kötü olmaz mı sizin için? Neden birbirinizi yemeden güzel güzel tartışıp fikirlerinizi sunmuyorsunuz? Karşıt fikirlere saldırmak yerine tartışsanız, fikir alışverişi yapsanız, bende konuyu kapatmak zorunda kalmasam, bu çok daha güzel olabilir
    saygılar sevgiler khenard...bazı puss ve giriş problemleri çözülürse. yeni sunucudan daha etkili olucaktır..!!

Junior Member
    Nickname
    Aziz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HavaNDeLeN
    Race
    El-Morad
    Öncelikle iyi forumlar. Pus indirimi yapabilirseniz çok iyi olur. Ben yeni server ile birlikte çok büyük bir güncelleme bekliyorum. Özlediğimiz günlere geri döneceğimize inanıyorum. Nttgame farmcılara savaş açtı. Bunu slotların drop oranlarının düşürülmesi ile birlikte biliyoruz. Bunu daha da az düşürürseniz çok iyi olur. Bir de serverlara artık item girişinin engellenmesi lazım. Çok fazla item girince tadı olmuyor. Emek olsun. Umarım 2 gün sonra oyuncular için çok iyi yenilikler gelir.

2 gün 3 saat 35 dakika askerde bile bu kadar zorlanmadım ben gün sayıyoruz bu nedir

Quote Originally Posted by azizbey07 View Post
    Öncelikle iyi forumlar. Pus indirimi yapabilirseniz çok iyi olur. Ben yeni server ile birlikte çok büyük bir güncelleme bekliyorum. Özlediğimiz günlere geri döneceğimize inanıyorum. Nttgame farmcılara savaş açtı. Bunu slotların drop oranlarının düşürülmesi ile birlikte biliyoruz. Bunu daha da az düşürürseniz çok iyi olur. Bir de serverlara artık item girişinin engellenmesi lazım. Çok fazla item girince tadı olmuyor. Emek olsun. Umarım 2 gün sonra oyuncular için çok iyi yenilikler gelir.
    Katılıyorum. Lütfen ottan b.ktan raptor, kekuri kukaradan hyde dan javanadan rol çıkıyor bu ne sacmalıktır buna bir son verin. İtem kasmasını zorlaştırın. Farm mevzusunu kaldırın farm eskisi gibi olsun

Senior Member
    Buda iyi bir fikir .

Junior Member
    Arkadaşlar buldum ne geleceğini

Senior Member
    Nickname
    Alternative
    Class
    KO -> Mage
    Yeni bir client herkese hayirli olsun... Bakalim 1299 model uskonun ilk serverinin adi ne olacak

Forumun battle royale mod'u bu konu lul.

Senior Member
    Ayrı bir client ile yeni sunucu gelir büyük bir güncelleme ile.
    Pus fiyatların düzenlene bilir.
    Uskodaki userede yazıl olucak kcleri preleri bile bu yeni clientte kullanamazlar.

Ayrı bir client grliceğini düşünüyorum.