Page 174 of 290 FirstFirst ... 74124164172173174175176184224274 ... LastLast
Results 1,731 to 1,740 of 2894
    Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus

Lightbulb

Sana zorla gb sat diyen mi oldu gelmiş burda ağlıyorsun. Bu oyun senin gb yi satarken kar yada ettiğin zarara göre işlemiyor arz talep meselesi var adamlar yeni server gelecek havası yarattı ki gelecekte zaten er yada geç 16 olmaz 26 olur gelecek bu kesin sana şimdi gelcek deseler gb yi 8 tl den satardın adamlar böyle gizemli yaptı daha iyi oldu az bi zararla satan sattı çarını satanda oyunu bıraktı yeni server bekliyor Bu saatten sonra serverlerin çoğunda oyuncu kaybı çoktan yaşandı bile 1299 meselesine gelince oyunlar geri gitmez ileri gelişme gösterir saçma sapan hayallere kapılmayın. Bu oyunda ultra hd 4k efectler haritalar güncellemeler bekleyin geriye dönük saçma sapan işler değil bug fix lazım bize güncellemenin kralı lazım. Sonra görün bakın oyun nasıl zevk vermeye başlıyor.En basiti bi zombi dağında atilla beklemek orda exp kasmak oraya düzgün 10 yaratık koy bak bakalım mageler orda takılmıyor mu ? Daha vereceğim bissürü örnek var biz burda fikir sunuyoruz çoğu olmuyor diye oyun artık sıkmaya başladı ben zombi dağında yukarı aşağı koşarak battalion aramak yerine slotlar da düzgün exp verse orda kasmak kasarkende attilla beklemek istiyorum en basiti kardesim bu komik gelebilir belki ama buna benzer eğlendirici zevkli şeyler istiyoruz işte vakit geçsin zevk alalım..
    Last edited by DarkSantiago; 01-12-2019 at 10:51 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DarkSantiago View Post
    Sana zorla gb sat diyen mi oldu gelmiş burda ağlıyorsun. Bu oyun senin gb yi satarken kar yada ettiğin zarara göre işlemiyor arz talep meselesi var adamlar yeni server gelecek havası yarattı ki gelecekte zaten er yada geç 16 olmaz 26 olur gelecek bu kesin sana şimdi gelcek deseler gb yi 8 tl den satardın adamlar böyle gizemli yaptı daha iyi oldu az bi zararla satan sattı çarını satanda oyunu bıraktı yeni server bekliyor Bu saatten sonra serverlerin çoğunda oyuncu kaybı çoktan yaşandı bile 1299 meselesine gelince oyunlar geri gitmez ileri gelişme gösterir saçma sapan hayallere kapılmayın. Bu oyunda ultra hd 4k efectler haritalar güncellemeler bekleyin geriye dönük saçma sapan işler değil bug fix lazım bize güncellemenin kralı lazım. Sonra görün bakın oyun nasıl zevk vermeye başlıyor.En basiti bi zombi dağında atilla beklemek orda exp kasmak oraya düzgün 10 yaratık koy bak bakalım mageler orda takılmıyor mu ? Daha vereceğim bissürü örnek var biz burda fikir sunuyoruz çoğu olmuyor diye oyun artık sıkmaya başladı ben zombi dağında yukarı aşağı koşarak battalion aramak yerine slotlar da düzgün exp verse orda kasmak kasarkende attilla beklemek istiyorum en basiti kardesim bu komik gelebilir belki ama buna benzer eğlendirici zevkli şeyler istiyoruz işte vakit geçsin zevk alalım..
    O slotları dağıtmak kadar saçma bişey yok aşırı boş bir hareket . Aynı durum goblinde de var . Goblin chat görevini çoğu zaman yapmıyorum slot olsa öldür doğmasını bekle hepsi karışık tek tek aramak eziyet . Bildiğin görevleri yapma diyorlar

O değilde Balotelli Galatasarayda❤️

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yeni mezunum ve iş bekliyorum. Tecilliyim fakat şafak sıkıştırmanın ne demek olduğunu bana öğrettiğin için teşekkürler, Knight Online!

Gb satan kişiler niye agliyorki ben 25den aldim mesela siz satdiniz kendiniz ettiniz sw gelmez inş gelirsede üzülmem yeni sw gecerim

Junior Member
    hakikaten 1299v gelirse taşlar yerinden oynar ama bu sadece boş bir hayal.var olan oyuncuları elinde tutup yeni user kazanabileceği bir güncelleme ile orta yol bulunup oyuna devam edilecek muhtemelen.o eski tadı hiçbir zaman tekrar bulamayacağız bu aşikar

Arkadaslar carim soyuldu ne yapmam gerekiyor mail hesabiyla sitye bile girirs yapamiyorum tum hereyyimi almislar

inş bi yeni server gelmezde o zaman knight düşünsün hem yeni server bekleyen oyuncuları hemde olan oyuncuların %40 ını kaybetmiş olacaklar ondan sonra dava açarlar neden bu insanlar pvp oynuyor diye.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by rayumisa1991 View Post
    O değilde Balotelli Galatasarayda❤️
    Hadiiii beee

Quote Originally Posted by May_7DvBHEab View Post
    Arkadaslar carim soyuldu ne yapmam gerekiyor mail hesabiyla sitye bile girirs yapamiyorum tum hereyyimi almislar
    Başka bir karakter ile destek bileti yollayıp durumu izah edebilirsin.

Bu arada sooooon;

Last edited by LaedriCZ; 01-12-2019 at 12:24 PM. Reason: SS Ekleme.