Page 132 of 290 FirstFirst ... 3282122130131132133134142182232 ... LastLast
Results 1,311 to 1,320 of 2894
    şu gb fiyatları o kadar hoşuma gidiyo ki 2 senedir o eski serverlar da itemli çarları olup yeni server isteyenlere farmer diyen velet diyen o kitle şimdi acı çeksin o yeni servera koşa koşa çarlarını bozup gelsin bir keyfim yerinde inşallah gb fiyatı 5 tl ye düşer de kimse kalmaz oynayan 30 tane yeni server açılır bu mevcut serverlar da 2 yıldır hava atan ahkam kesen oyunun oyun olduğunu unutup namus gibi serverini savunmaya çalışan o iq yoksunu arkadaşlar zarardan ziyandan çıkamaz

Junior Member
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    NTT GAME deme oyun yapımcısı MGAME önce kimi hedef almanız gerektiğini öğrenin.
    Benim oyun yapımcısı ile bir ilişkim yok. Ben NTT GAME'e bağlı bir kullanıcıyım ve sorularımı muhatabım olan NTT GAME'e atfederim.
    Ondan sonrası NTT GAME'in sorunu gidip yapımcısı ile mi konuşur ne karar alır bilemem.
    Kimin hedef alınması gerektiğini ben gayet iyi biliyormuşum da senin bişeyden anlamayıp bir de eleştirmen çok güldürücü (:

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sweeeny View Post
    Yukarıdaki videodan bahsediyorsan videonun NTTGame ya da MGame ile bir bağlantısı yok hocam. Fan yapımı bir proje bundan 3 4 sene önce ortaya attılar videoyu sonra bıraktılar gittiler. Video sanırım unreal engine ile hazırlanmış ufak bir şey. Bizim insanlarımız biliyorsun çok çabuk inanıyor böyle şeylere
    Bilgilendirmen için teşekkürler dostum

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by taskasar1 View Post
    KENDINIZE Sadece Şunu Sorun.? Neden NTTGAME resmi sitesinde Deil de www.knightonlineworld.com Sitesinde Geri Sayım Sayacı Başladı. Kafam da Deli Sorular
    Biz 1 haftadır soruyoz kardeş sen geç kalmışın

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Papur2934 View Post
    Benim oyun yapımcısı ile bir ilişkim yok. Ben NTT GAME'e bağlı bir kullanıcıyım ve sorularımı muhatabım olan NTT GAME'e atfederim.
    Ondan sonrası NTT GAME'in sorunu gidip yapımcısı ile mi konuşur ne karar alır bilemem.
    Kimin hedef alınması gerektiğini ben gayet iyi biliyormuşum da senin bişeyden anlamayıp bir de eleştirmen çok güldürücü (:
    Gerçekten komiksiniz 15 yıl öncede nttgame vardı dimi ?

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Edana ? Ronark ? Midgard ? Kronos ? İonia ? Helios ?
    edana birleşimlerde kullanılan bir isimdi midgard zaten açılalı 3 sene oluyor henüz. arkadaş genel olarak k2 zamanı açılan sunucu isimlerine dikkat çekmiş.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    edana birleşimlerde kullanılan bir isimdi midgard zaten açılalı 3 sene oluyor henüz. arkadaş genel olarak k2 zamanı açılan sunucu isimlerine dikkat çekmiş.
    İnankı yazdıgımm yorumu dogru duzgun okuyup anlamadıgı ıcın cevap vermeyı bıle dusunmuyordum o elemana. Teşekkür ederim anlamasına yardımcı oldugun ıcın

haha gb fiyatlarına bak ya yemin ederim çok iyi 50 bin yatıran kamiller ne yapıyor şimde acaba

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Oyunu kim yayınlıyorsa , oyuncu onun ile iletişime geçer. Yapımcıya oyuncunun ulaşamayacağı için anladın?

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by requiemforaferi View Post
    şu gb fiyatları o kadar hoşuma gidiyo ki 2 senedir o eski serverlar da itemli çarları olup yeni server isteyenlere farmer diyen velet diyen o kitle şimdi acı çeksin o yeni servera koşa koşa çarlarını bozup gelsin bir keyfim yerinde inşallah gb fiyatı 5 tl ye düşer de kimse kalmaz oynayan 30 tane yeni server açılır bu mevcut serverlar da 2 yıldır hava atan ahkam kesen oyunun oyun olduğunu unutup namus gibi serverini savunmaya çalışan o iq yoksunu arkadaşlar zarardan ziyandan çıkamaz
    ağzından bal damlıyor büyüklük taslayanlara iyi oldu.