Page 154 of 290 FirstFirst ... 54104144152153154155156164204254 ... LastLast
Results 1,531 to 1,540 of 2894
    Banned
    Quote Originally Posted by DarkSantiago View Post
    Kısacası UTC KROWAZ vb itemler olmasın son level 80 olsun bu bile yeterli..
    Söyleselere ne kadar inanacaksın son serverlarda yok denen her şey getirildi bazıları ısrarla gelmeyecek dendi adı değiştirildi 1-2 drop değişti etki etmeyecek kadar asıl droplara.

Nts yaparak chat görevi fixlenmeden onlara ceza verilmeden yeni server gelmemeli 1 yıl oldu ses seda yok unutulmadı.
    Last edited by 4ntikor; 01-11-2019 at 07:57 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Bakmayın 1299 istediklerine 1299 olsun başlamaz kimse. Şahsen ben ezik itemlerle pk atmak istemem. Zaten atıyorum 1299'da kral item olan +7 shard'a ulaşabilen kişiler oyunu güzel bi şekilde oynayıp item yapabilen kişiler olacak. Ezikler sanıyor ki 1299 gelirse full item pk server'ına dönecek sanıyor da öyle yok. Ezik adam her yerde teklenecek arkadaşlar. +5 FP'ler ile gezmenin neresi hoş bilmiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by real1stt View Post
    Kendi teorimdir.

1. Teorim:

Bizim şuan oynadığımız tüm sw ler kalacak ve bu NTTGame'e yeni sw gelmeyecek. Türkiyenin şuan ki USKO dediği tüm sw ler aktif halde duracak bununda gideri max. 1 yıl olacak ve 1 yıl sonra kapanacak.

http://www.knightonlineworld.com sitesi sayaç sonunda aktif olacak.

Dünya sunucusu gelecek. (mgame sitesinde Dünya sunucuları 8 ocak'ta test edildi.)
    Ulusal bir server açılacak ve bu servera erişim http://www.knightonlineworld.com sitesinden yeni bir ÜYELİK ve EXE ile kurulumla girilecek.

Tüm kore pacth'iyle açılacak olan Dünya sunucusunda lag sorunu yaşayacak olan türkler çok sıkıntı çekerek oynamaya çalışacak.

2. Teorim:

Dünya sunucusu gelecek.
    Bizi bu serverda istemedikleri için NTTGame'e server açılma talimatı verilecek. (Çünkü biz nereye gitsek o serverı ele geçirip bize aitmiş gibi davranıp pislik haline döndürüyoruz. Bunu Daha önce Ulusal olan ve %95 yabancı olan USKO nun şimdi %99'unun Türk olmasından görebiliyoruz.)
    keşke dünyada 1 tane knight olsa. herkez oraya girse yok usko. yok koreko. yok steam nedir aga. knight ı parçalamışlar bölmüşler habermiz yok.. aynı türkiye gibi

Banned
    Kendi teorimdir.

1. Teorim:

Bizim şuan oynadığımız tüm sw ler kalacak ve bu NTTGame'e yeni sw gelmeyecek. Türkiyenin şuan ki USKO dediği tüm sw ler aktif halde duracak bununda gideri max. 1 yıl olacak ve 1 yıl sonra kapanacak.

Dünya sunucusu gelecek. (mgame sitesinde Dünya sunucuları 8 ocak'ta test edildi.)
    Ulusal bir server açılacak ve bu servera erişim http://www.knightonlineworld.com sitesinden yeni bir ÜYELİK ve EXE ile kurulumla girilecek.

Tüm kore pacth'iyle açılacak olan Dünya sunucusunda lag sorunu yaşayacak olan türkler çok sıkıntı çekerek oynamaya çalışacak.

2. Teorim:

Dünya sunucusu gelecek.
    Bizi bu serverda istemedikleri için NTTGame'e server açılma talimatı verilecek. (Çünkü biz nereye gitsek o serverı ele geçirip bize aitmiş gibi davranıp pislik haline döndürüyoruz. Bunu Daha önce Ulusal olan ve %95 yabancı olan USKO nun şimdi %99'unun Türk olmasından görebiliyoruz.)
    Bahsettiğin şey koreko güncelemesi diğer güncelemelere bak aynı ifadeler yer alır çünkü koreko 2 sunucu var 1. adı Dünya 2. Test

Herkese iyi forumlar. Ben de konuyla alakalı görüşümü belirteyim. Bana kalırsa yeni bir server gelmesi kesin fakat sadece usko için mi olur yoksa global bi server mi olur onu bilemem. Ayrıca yeni server a aktif olarak oyunu oynamayan kesimi çekebilmek için forumlarda söylenen örn. (1299 patch, utc krowaz olmamasi, level sınırı) vs. Gibi isteklerden bazılarının olacağını düşünüyorum. 1299 patch olmasa da ama onun tadında yeni bir server gelebilir. Şunu da belirteyim; steamda da oldu aynısı pathos açılırken utc krowaz yok level sınır 80 dediler ilk açıldığında öyleydi ama sonradan 83te geldi reb te geldi krowaz da geldi. Şu an utc falan var mı bilmiyorum. Hepsinin haricinde bir arkadaş mobile oyundan bahsetmiş. Bana kalırsa mobile oyun teorisi mantıklı fakat oyunu oynama yönünde değil. Çünkü bana göre knight online mobile da oynanabilecek bir oyun değil. Pupg oyununda mobile versiyonu var ama orjinal oynunla alakası yok. 3 farklı oyun var pc versiyon mobile pupg telefon versiyon pupg birde orjinal steam üzerinden sağlanan pupg. Bildiğim kadarıyla bu 3 versiyonda birbirinden tamamen bağımsız. Yanlışım varsa düzeltin. Knight online mobile versiyon olarak düşünürsek bence en azından ilk aşamada daha basit düzeyde kullanım için kullanılabilir. Örn. Maradonda pazar kurma, exp kasma vs gibi pk haricindeki şeyleri yapabilmek için gelebilir. Bu da mgamede çalışan mühendislerin yeteneğine ve bilgisine kalmış. Yıl olmuş 2019 15 yıldır hala insanlara ilginç gelebilcek bi yenilik yapamıyolarsa da o da onların başarısızlığıdır. Sonuç olarak benim beklentim ;
    1) 16 ocakta oyunla akalı yapılacak yeniliklerle alakalı bir duyuru bekliyorum
    2) Anlattığım tarzda bir yeni bir server banko bekliyorum.(Uskoya özel veya global bir birleşim)
    3) Yukarda anlattığım tarzda bir mobile versiyon (Düşük ihtimal)
    4) Nttgame yayın haklarının uzatılması ve büyük indirimler.
    5) Dolar kurundan Tl kuruna geçiş.
    6) Son olarak hepimizin ütopyası "Knight Online Büyük Geri Dönüş" etkinliği duyurulması ve bütün isteklerimizin karşılandığı, yeni yetme oyunların hepsinin pabucunu dama atıcak bir Knight Online oyununun duyurulması.
    Umarım son isteğimizi gerçekleştirirler diyelim be 16 ocağı bekleyelim.
    Herkese iyi forumlar.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    2 sunucu.

1. Hyperion : Hyperion, 115.61 metrelik boyuyla dünyanın yaşayan en uzun ağacı olarak ölçülen sahil sekoyası türündeki, Kuzey Kaliforniya'daki Redwood Ulusal ve Eyalet Parkı'nda bulunan ağaçtır.
    2. Thetis : Thetis (eski Yunanca Θέτις), Yunan mitolojisine göre tüm zamanların en iyi savaşçısı olan Aşil'in annesi, Phtya kralı Peleus'un karısıdır. Su tanrıçası olarak bilinir.

Biraz araştırsan keşke.
    Yukarıda arkadaşımızın söylediği doğru bahsettiğiniz gibi Hyperion ve Thetis korekoda bulunan 2 sunucunun isimleridir.

Benzer bir soruya verdiğim cevap aşağıdaki gibidir.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Mgame sitesinde gördünüz haftalık koreko rutin bakım duyurusudur. Kore sunucularında 2 adet sürüm olduğu için Test sunucu ve koreko(dünya) sunucuları bakımları olduğunu siteden 2 haftada bir düzenli olarak yapılan bakımın açıklamasını 4 gün önceden mgame sitesinden paylaşmaktadır.

Ayrıca, Oynadığımız USKO ve STKO global sürümler olarak geçmektedir bazı bölgesel sunucular da mevcut Koreko, JPKO, CNKO ve TWKO bu sunucular sadece mevcut ülkelerde yaşayan oyuncular için açılmış resmi sunuculardır.

Junior Member
    Dünya server'ı gelecek diyen arkadaşlara anlam vermek gerçekten zor. Arkadaşlar bütün knight online sunucuları dünya çapına açık sunucular(sanırım koreko hariç). İstediğiniz gibi gidip japko taiwanko oynayabilirsiniz ama yaşayacağınız pinglere katlanmak zorundasınız. USKO'nun anlamı zaten US ko yani United states sunucusu olarak açılmıştı ancak sunucuda Türk oyuncu çokluğu nedeniyle sunucular Türkiye'ye taşındı. Dünya serveri mantığını anlamak gerçekten imkansız.
    Last edited by Death_Stroke; 01-11-2019 at 09:27 AM.

Junior Member
    Ayrıca bir ipucundan yola çıkmak istiyorsanız Levo'ya direkt bakmalısınız. Levo Nttgame'in twitch pr'ını yapan kişiydi. Oyuncunun nabzını da levonun twitterdan yaptığı anketlerden tuttuklarını düşünüyorum. Levo twitterdan sadece üç anket yaptı. 1- yeni sunucu 2 - yeni sunucunun içeriği 3- cash ve npoint fiyatları. Bunları birleştirdiğinizde aklınıza mantıklı gelen şey ne ise oradan farklı teoriler üretebilirsiniz.

Dipnot : Garip olan yeni sunucu gelirse başlar mısınız anketine 5500 kişi oy vermiş olup, oy verenlerin %70inin yeni sunucu istemiyor oluşu lol
    Last edited by HyzaaaaR; 01-11-2019 at 08:56 AM.

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    sitedeki sayaç neden sürekli değişiyor? bir gün saat 17.00'ı işaret ederken bir gün 18.00'ı işaret ediyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Arkadaşlar, İkili tartışmalarda birbirinizi kıracak şeyler yazmayın. Herkes görüşünü söylemekte özgür ama kırıcı ve hakarete varan laflar söylerseniz ceza vermek zorunda kalırız.