Page 119 of 290 FirstFirst ... 1969109117118119120121129169219 ... LastLast
Results 1,181 to 1,190 of 2894
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AnthonyCadeManes View Post
    Hahaha bir şey soracağım Olacakları bilip de söyleyememekte çok zor değil mi
    Benim çalıştığım iş yerinde henüz satışa çıkmamış, hiç kimsenin görmediği araçları 1 ya da 1,5 sene önceden görüp üstünde çalışmaya başlıyoruz. Onu saklayan neleri saklamaz

Quote Originally Posted by osko View Post
    emin ol oda bilmiyor . Forum moderatörleri de bilmiyor 6 gün sonra ne olacagını
    Benim bildiklerimi bilsen, gördüklerimi görsen üffffff.....
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SirTheLeoN View Post
    PUS Fiyatları TL bazlı olursa güzel olur. Zamanında 21 olan Bronze Premium şuan 55 TL El insaf.
    Bu mesajı düzenleyen ve fiyatları silen arkadaşın kafasını yaşamak istiyorum.
    Last edited by SkCLucky; 01-09-2019 at 03:42 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Benim çalıştığım iş yerinde henüz satışa çıkmamış, hiç kimsenin görmediği araçları 1 ya da 1,5 sene önceden görüp üstünde çalışmaya başlıyoruz. Onu saklayan neleri saklamaz

Benim bildiklerimi bilsen, gördüklerimi görsen üffffff.....
    hahaha knight amudamı kalkacak . en fazla yeni server gelecek. Mab haritaları degişe bilir. bunlar oalcagan şeyler. beklenen şeyler..
    daha fazlası varsa bilemem aklım bunlara yetiyor

Bir mantık yürütme daha da canlandırır belki ortamı.

Knight Online camiası, şahsına münhasır ve çoğunlukla duyguları ile hareket eden bir topluluk. Dolayısı ile, ülkemizin de ekonomik şartlarını da gözeterek ne yapılmalı ki hem eski, hem de yeni oyuncuların ilgisini bir sefer daha çekmeyi başarsın diye tekrar düşününce aklıma aşağıdaki parametreler geldi.

- KO' nun diğer ülkelerdeki versüyonlarında olan bazı güncellemeler eklenebilir. (Colony Zone exp alanları, dropları, görevler vb.) - gelse de ben zaten 13 yıldır oynuyorum eksiğim o değil ki benim. Eksiğim ne peki, ya da ihtiyacım olan ?

- Elf ırkı (yok artık Le'bron James) - hacım,zaten iki ırkın olması oyunun bu keyfini getiren ana unsurlardan biri. iyi/kötü, vicdanlı/vicdansız, cart/curt.. karşıtlık içgüdüsü .. database dosyalarının isimlerinde elf npc ve haritalarının da eski kırıntılarını görüyoruz ama cıkss buna.

- Game Face eklentisi - karakterime kendi yüzümü ya da başka bir yüz eklesem ne, eklemesem ne yaw. 13 yılda zaten charın yüzü neredeyse güncel hayattaki yüzümüz olmuş. no no.

- Mobil Uygulama - Oyun zaten çok skilli ve geniş ekranda oynanması gereken konfigürasyonda. Pazara girilir çıkılır ama büyük haber olamaz sanki. bu da dış.

- Yeni Silahlar - Bloody Weaponlara doyamadık, Shenlong' u daha göremedik, Dark Weapon' a ulaşamadık..eski itemlerin de babashopper seviyesindekileri de eski serverlar gördü ancak. Item üretme şekli değişir mi, vb. Beyin fırtınalık durum.

- Yeni karakter sınıfı ve skiller - i have a dream !!! Tadından yenmez, herkes geri gelir tabii ki Kurian gibi olmaması kaydı ile.

- Karakterlere binek mob' u eklentisi. - Neden olmasın ? Kolay bir iş mi bilmiyorum ama, bu da countdown yapacak kadar heyecan vermedi.

- Level Cap arttırımı - Eski oyuncuyum.. valla Reb 100 olsa bile, yanına yeni skill koymadan pazarda oturarak kasmayı yeğleyebilirim.

- Yeni Pus Eşyaları - Eğer yeni sınıf ve skiller gelirse heyecanlı olabilir. Zaten halihazırda warrior sınıfının bir cure ve debuff atmadığı kalmış durumda. onu da PUS eşyalarına ekleriz tam olur

Sonunda bir aydınlanma geldi ve dedim ki ben olsam,

Eski,yeni, unutan, hatırlayan, bilen, bilmeyen, illegal korsan sunuculara kaçan veya sadık USKO oyuncusu olan herkesi mutlu edecek tek şey olan ve tüm serverdaki oyuncuların girebileceği, büyük kapasiteli full skill ve yeteneklerin açık olduğu, tüm silahların NPC' lerden alınabileceği, ana olarak PUS'ta yer alan eşyalar ile oynanabilen ÖZEL bir veya bir kaç adet KNIGHTONLINE "WORLD" PVP SERVER açardım.

Bu server(lar)da alınacak premium' a göre aylık olarak kiralanacak silahlar olabilir. Switch Premium Dark Knight Bow +10 kiralar iken, bronze Premium +7 kiralayabilir. Malumdur ki o [Item Rental] npc' leri boşa beklemiyor yıllardır harita içerisinde.

Eski serverlar için de tabii, yukarıda yazılmış olan eklentilerden bazılarının geleceğini düşünüyorum. Bununla beraber, Illegal Sunucu dışında eski usul character kasılacak, farm yapılacak vb. bir sunucunun yakın zamanda açılması kişisel, oyuncu ve ticari açılardan baktığım zaman mantıklı gelmiyor.

Aslında bu başlık gerçekten çok verimli olarak ilerliyor. Oyuncuların keyifli vakit geçirmesinin yanında, NTT Game' den beklentilerini de en açık şekilde dile getirebileceği bir konu..

Tahminlere devam edelim, ama ilk Official Knight Online PVP' miz hayırlı olsun bence

Selamlar.
    Last edited by paladinedreamer; 01-09-2019 at 03:44 PM.
    Aeternum Vale

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    O değilde elf ırkı veya 3. Bir ırk olursa . Welkamtu cehennem

Senior Member
    Quote Originally Posted by paladinedreamer View Post
    bir mantık yürütme daha da canlandırır belki ortamı.

Knight online camiası, şahsına münhasır ve çoğunlukla duyguları ile hareket eden bir topluluk. Dolayısı ile, ülkemizin de ekonomik şartlarını da gözeterek ne yapılmalı ki hem eski, hem de yeni oyuncuların ilgisini bir sefer daha çekmeyi başarsın diye tekrar düşününce aklıma aşağıdaki parametreler geldi.

- ko' nun diğer ülkelerdeki versüyonlarında olan bazı güncellemeler eklenebilir. (colony zone exp alanları, dropları, görevler vb.) - gelse de ben zaten 13 yıldır oynuyorum eksiğim o değil ki benim. Eksiğim ne peki, ya da ihtiyacım olan ?

- elf ırkı (yok artık le'bron james) - hacım,zaten iki ırkın olması oyunun bu keyfini getiren ana unsurlardan biri. Iyi/kötü, vicdanlı/vicdansız, cart/curt.. Karşıtlık içgüdüsü .. Database dosyalarının isimlerinde elf npc ve haritalarının da eski kırıntılarını görüyoruz ama cıkss buna.

- game face eklentisi - karakterime kendi yüzümü ya da başka bir yüz eklesem ne, eklemesem ne yaw. 13 yılda zaten charın yüzü neredeyse güncel hayattaki yüzümüz olmuş. No no.

- mobil uygulama - oyun zaten çok skilli ve geniş ekranda oynanması gereken konfigürasyonda. Pazara girilir çıkılır ama büyük haber olamaz sanki. Bu da dış.

- yeni silahlar - bloody weaponlara doyamadık, shenlong' u daha göremedik, dark weapon' a ulaşamadık..eski itemlerin de babashopper seviyesindekileri de eski serverlar gördü ancak. Item üretme şekli değişir mi, vb. Beyin fırtınalık durum.

- yeni karakter sınıfı ve skiller - i have a dream !!! Tadından yenmez, herkes geri gelir tabii ki kurian gibi olmaması kaydı ile.

- karakterlere binek mob' u eklentisi. - neden olmasın ? Kolay bir iş mi bilmiyorum ama, bu da countdown yapacak kadar heyecan vermedi.

- level cap arttırımı - eski oyuncuyum.. Valla reb 100 olsa bile, yanına yeni skill koymadan pazarda oturarak kasmayı yeğleyebilirim.

- yeni pus eşyaları - eğer yeni sınıf ve skiller gelirse heyecanlı olabilir. Zaten halihazırda warrior sınıfının bir cure ve debuff atmadığı kalmış durumda. Onu da pus eşyalarına ekleriz tam olur

sonunda bir aydınlanma geldi ve dedim ki ben olsam,

eski,yeni, unutan, hatırlayan, bilen, bilmeyen, illegal korsan sunuculara kaçan veya sadık usko oyuncusu olan herkesi mutlu edecek tek şey olan ve tüm serverdaki oyuncuların girebileceği, büyük kapasiteli full skill ve yeteneklerin açık olduğu, tüm silahların npc' lerden alınabileceği, ana olarak pus'ta yer alan eşyalar ile oynanabilen özel bir veya bir kaç adet knightonline "world" pvp server açardım.

Bu server(lar)da alınacak premium' a göre aylık olarak kiralanacak silahlar olabilir. Switch premium dark knight bow +10 kiralar iken, bronze premium +7 kiralayabilir. Malumdur ki o [item rental] npc' leri boşa beklemiyor yıllardır harita içerisinde.

Eski serverlar için de tabii, yukarıda yazılmış olan eklentilerden bazılarının geleceğini düşünüyorum. Bununla beraber, pvp server dışında eski usul character kasılacak, farm yapılacak vb. Bir sunucunun yakın zamanda açılması kişisel, oyuncu ve ticari açılardan baktığım zaman mantıklı gelmiyor.

Aslında bu başlık gerçekten çok verimli olarak ilerliyor. Oyuncuların keyifli vakit geçirmesinin yanında, ntt game' den beklentilerini de en açık şekilde dile getirebileceği bir konu..

Tahminlere devam edelim, ama ilk official knight online pvp' miz hayırlı olsun bence

selamlar.
    hayel gücüne bayildim.. Bu söyylediklerinden 1 tanesi dahi gelmez

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    3.ırk gelirse bütün mapler vs baştan aşağıya değişir uğraşıcaklarını sanmıyorum oyun güzel şu an belki Kurian gibi ucube bir karakterin görüntüsünü düzeltebilirler zırhlarına çeşitlilik getirebilirler

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Bu mesajı düzenleyen ve fiyatları silen arkadaşın kafasını yaşamak istiyorum.
    Yaşanılan yanlış anlaşılmadan dolayı üzgünüm, gerekli düzenlemeler tekrardan yapıldı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by paladinedreamer View Post
    Bir mantık yürütme daha da canlandırır belki ortamı.

Knight Online camiası, şahsına münhasır ve çoğunlukla duyguları ile hareket eden bir topluluk. Dolayısı ile, ülkemizin de ekonomik şartlarını da gözeterek ne yapılmalı ki hem eski, hem de yeni oyuncuların ilgisini bir sefer daha çekmeyi başarsın diye tekrar düşününce aklıma aşağıdaki parametreler geldi.

- KO' nun diğer ülkelerdeki versüyonlarında olan bazı güncellemeler eklenebilir. (Colony Zone exp alanları, dropları, görevler vb.) - gelse de ben zaten 13 yıldır oynuyorum eksiğim o değil ki benim. Eksiğim ne peki, ya da ihtiyacım olan ?

- Elf ırkı (yok artık Le'bron James) - hacım,zaten iki ırkın olması oyunun bu keyfini getiren ana unsurlardan biri. iyi/kötü, vicdanlı/vicdansız, cart/curt.. karşıtlık içgüdüsü .. database dosyalarının isimlerinde elf npc ve haritalarının da eski kırıntılarını görüyoruz ama cıkss buna.

- Game Face eklentisi - karakterime kendi yüzümü ya da başka bir yüz eklesem ne, eklemesem ne yaw. 13 yılda zaten charın yüzü neredeyse güncel hayattaki yüzümüz olmuş. no no.

- Mobil Uygulama - Oyun zaten çok skilli ve geniş ekranda oynanması gereken konfigürasyonda. Pazara girilir çıkılır ama büyük haber olamaz sanki. bu da dış.

- Yeni Silahlar - Bloody Weaponlara doyamadık, Shenlong' u daha göremedik, Dark Weapon' a ulaşamadık..eski itemlerin de babashopper seviyesindekileri de eski serverlar gördü ancak. Item üretme şekli değişir mi, vb. Beyin fırtınalık durum.

- Yeni karakter sınıfı ve skiller - i have a dream !!! Tadından yenmez, herkes geri gelir tabii ki Kurian gibi olmaması kaydı ile.

- Karakterlere binek mob' u eklentisi. - Neden olmasın ? Kolay bir iş mi bilmiyorum ama, bu da countdown yapacak kadar heyecan vermedi.

- Level Cap arttırımı - Eski oyuncuyum.. valla Reb 100 olsa bile, yanına yeni skill koymadan pazarda oturarak kasmayı yeğleyebilirim.

- Yeni Pus Eşyaları - Eğer yeni sınıf ve skiller gelirse heyecanlı olabilir. Zaten halihazırda warrior sınıfının bir cure ve debuff atmadığı kalmış durumda. onu da PUS eşyalarına ekleriz tam olur

Sonunda bir aydınlanma geldi ve dedim ki ben olsam,

Eski,yeni, unutan, hatırlayan, bilen, bilmeyen, illegal korsan sunuculara kaçan veya sadık USKO oyuncusu olan herkesi mutlu edecek tek şey olan ve tüm serverdaki oyuncuların girebileceği, büyük kapasiteli full skill ve yeteneklerin açık olduğu, tüm silahların NPC' lerden alınabileceği, ana olarak PUS'ta yer alan eşyalar ile oynanabilen ÖZEL bir veya bir kaç adet KNIGHTONLINE "WORLD" PVP SERVER açardım.

Bu server(lar)da alınacak premium' a göre aylık olarak kiralanacak silahlar olabilir. Switch Premium Dark Knight Bow +10 kiralar iken, bronze Premium +7 kiralayabilir. Malumdur ki o [Item Rental] npc' leri boşa beklemiyor yıllardır harita içerisinde.

Eski serverlar için de tabii, yukarıda yazılmış olan eklentilerden bazılarının geleceğini düşünüyorum. Bununla beraber, Illegal Sunucu dışında eski usul character kasılacak, farm yapılacak vb. bir sunucunun yakın zamanda açılması kişisel, oyuncu ve ticari açılardan baktığım zaman mantıklı gelmiyor.

Aslında bu başlık gerçekten çok verimli olarak ilerliyor. Oyuncuların keyifli vakit geçirmesinin yanında, NTT Game' den beklentilerini de en açık şekilde dile getirebileceği bir konu..

Tahminlere devam edelim, ama ilk Official Knight Online PVP' miz hayırlı olsun bence

Selamlar.
    İyi yazdın güzel yazdın, yalnız sadece Offical PvP sunucusuna katılabilirim.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SirTheLeoN View Post
    PUS Fiyatları TL bazlı olursa güzel olur. Zamanında 21 TL olan Bronze Premium şuan 55 TL El insaf.
    Zamanında dolar 2.50 tl di şimdi 5.5 el insaf