Page 141 of 290 FirstFirst ... 4191131139140141142143151191241 ... LastLast
Results 1,401 to 1,410 of 2894
    Junior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Cash fiyatları şaka gibi.

Sunucu TR de office TR de oyuncular TR tüm masraf ve giderlerin TL ama cash satarken dolar kuru bahanesi hiç samimi gelmiyor en az %70 düşmeli o fiyatlar komik hemde çok komik
    11 yıl olmuştu bırakalı öğrenciydik falan pre alırken zorlanıyorduk fiyatlar çok pahalı değildi şimdi bu geri sayım dalgasına hesap açtım plat pre ye bakıyorum iki yüz küsür diyor ... gerçekten çok abartılı fiyatlar... bu oyunda her zaman öde ve kazan vardı ama iş artık komple öde ve kazana dönmüş umarım düzeltilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    ilk başta kafam karıştı ,herkesin kafası karışmış ne gelicek acaba diye,
    Artık kafamda netleşti şöyleki :ne yenilik gelicekse yeni bir server ile tüm oyuna gelicek,istanbulda adım başı afişler, billboardlar ,yan yana tutulmuş,manes ekonomisi dibe vurmaya baslamıs,hic degilse bir gm ckardı ve derdiki arkadaslar .yeni server degil ama supriz,büyük birşey derdi Bu kadar reklamı niye yaptılar metrolara duraklara heryere, maceraya baştan başlıcaz,farklı ve yenilik dolu bir server olucagını düşünüyorum.

Junior Member
    Herşey güzel pankartlar ,reklamlar, tanıtımlar... Eski oyuncuların icinde bi geri dönüş arzusu. Ama bu hayaller gercekleri görene kadar . Sadece exp kasmak icin bir premium fiyatı 190tl olmuş, diger pus ürünlerini daha hesaba katmıyorum.

Banned
    Quote Originally Posted by Wims View Post
    11 yıl olmuştu bırakalı öğrenciydik falan pre alırken zorlanıyorduk fiyatlar çok pahalı değildi şimdi bu geri sayım dalgasına hesap açtım plat pre ye bakıyorum iki yüz küsür diyor ... gerçekten çok abartılı fiyatlar... bu oyunda her zaman öde ve kazan vardı ama iş artık komple öde ve kazana dönmüş umarım düzeltilir.
    Sadece o değil 11 sene önce pusda sınırlı eşya vardı şimdi her şeyi eklediler artık karakterin neresine bir şey ekleyip pus koyacaklar bekliyoruz yeni prede çıkar eskiden 3 pre vardı ve presiz preli arasında exp gold pre ile %30du malesef çok abarttılar kaybettiler.

Junior Member
    serverler zarar görmesin diye Yeni server açıklamasını 1 hafta önce yapılıyordu ama bu sayaç serverlere çok zarar verdi. yeni server hakkında acilen açıklama yapılmalı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Madem internet cafecisin senin cafende yapılan her illegal işlemide önlemen gerekiyor değil mi?

E peki senin internet cafende birisi başkasının kredi kartı ile alışveriş yaptığında ne yapıyorsun bilgisayarını Akınsoft aracılığıyla gözetleyip sonrada işlem yapma dur önce kimliğini mi göreyim diyorsun?

Bunu ne programa dökme gücün nede tek tek kontrol etmek gibi bir kudretin var.Oyunu da böyle düşüneceksin.

Ayrıca bu yorumlarnda oto ticket demişsin hiç denk gelmedim kendi adıma.

Hacklenme ve banlanma tamamen oyuncuya ait bir durumdur.Yeteri kadar güvenlik önlemi vardır fakat geliştirilmesi daha da iyi olacaktır.

Sen kendini koruyamazsan yeteri kadar sistem bilgisine hakim değilsen ve yeteri kadar oyun içi bilgiye hakim değilsen şu anda tabiki sıkıntı yaşarsın.

Bir çoğunu görmüşüsdür ya otp kurmamıştır , ya telefon numarasını herkesle paylaşmıştır , başka bir yerde diğer bilgileri paylaşılmıştır , oyun içinde oyun kurallarına riayet etmemiştir tabiki acı son kaçınılmaz olacaktır.

Bu güne kadar tek karakterim 1 günlük ceza bile almamıştır.Hala 12 senelik hesabım mevcuttur oyuna giriyor ama çok eski olduğundan foruma girmiyor.

Dediğin gibi olsa 12 senede var 4380 gün bir gün olmasa bir günde bana denk gelmesi lazımdı.

Demekki iş önce oyuncunun kendisinde bitiyor.
    Burda Forum Yalakalarına Cash Mi Veriyorlar GB Mi Acaba Alakasız Alakasız Konuşuyorlarda Ulan Otp Yapmadın Diye İtemlerini Silen Oyundan Bahsediyoruz Maradonda Pazar Charının Kospdan Banlandıgını Ve O Zamanın İtemle Npt Yapacak Kadar Salakmıyızda Npt Diye Banlanıyoruz Az Salak Olmayın Sıkıntıları Dile Getirinki Sorunlara Çözüm Bulsunlar
    Last edited by GamesDepot; 01-10-2019 at 04:04 PM.

Junior Member
    YENİ HARİTA OLARAK EKŞİ SÖZLÜKTE BİR ARKADAŞIMIZ PAYLAŞMIŞ BU FOTOĞRAFLARI. KESİN BİR BİLGİ DEĞİL SANIRIM AMA BEN İLK DEFA GÖRDÜM BU HARİTAYI. SİZLERİNDE İLGİSİNİ ÇEKEBİLİR SANIRIM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ko07serbayy View Post
    serverler zarar görmesin diye Yeni server açıklamasını 1 hafta önce yapılıyordu ama bu sayaç serverlere çok zarar verdi. yeni server hakkında acilen açıklama yapılmalı.
    işte hocam bunu anlamıyorlar. arkadaş, zaten her türlü zarar görecek diğer serverler. bunu uzatmak sadece zararın boyutunu arttırır. çığ etkisi yaptılar sadece normalde %50 etkilencek serverler şimdi %70 %80 lere varcak buda büyük yıkım

Junior Member
    Quote Originally Posted by Mekanist View Post
    Burda Forum Yalakalarına Cash Mi Veriyorlar GB Mi Acaba Alakasız Alakasız Konuşuyorlarda Ulan Otp Yapmadın Diye İtemlerini Silen Oyundan Bahsediyoruz Maradonda Pazar Charının Kospdan Banlandıgını Ve O Zamanın Parası İtemle Npt Yapacak Kadar Salakmıyızda Npt Diye Banlanıyoruz Az Salak Olmayın Sıkıntıları Dile Getirinki Sorunlara Çözüm Bulsunlar
    Ayrıca Benım Cafemde Yapılan Her İşlemin Log Kayıtları 1 Sene Boyunca Tutuluyor Kamera Kayıtları 90 Gün Saklanıyor 2 Ayda Bir Denetleme Geliyor Bu Oyunun Denetimini Kim Sağlıyor ? Benim Amacım Oyunu Kötülemek Değil Hatta Yeni Server Açılırsa Bizde Başlıcaz Ama Eskisi Gibi Cashler Premiumlar İtemlere Para Vermeler Olmıcak Çünkü Darbesini Çok Yedik Başkası Düp Yapar Bizim Gbler Silinir Başkası Bug Yapar Bizim Char Hapse Düşer Başkası Npt Yapar Bizim Char Banlanır Tek Madur Ben Değilim Benim Gibi Binlercesi Var Sen Severde Tek İtem Kullandınmı Hiç Serverde En Kafa Adamlardan Biri Olabilinmi Ben Oyunu Bırakmadan Önce Ben Serverin Agasıyım Diyen Herkezi Kesip Oyunu Bıraktım Kardeşim Senin Gibi Trollerle Vs Atmadık Biiz
    Last edited by GamesDepot; 01-10-2019 at 04:04 PM.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    işte hocam bunu anlamıyorlar. arkadaş, zaten her türlü zarar görecek diğer serverler. bunu uzatmak sadece zararın boyutunu arttırır. çığ etkisi yaptılar sadece normalde %50 etkilencek serverler şimdi %70 %80 lere varcak buda büyük yıkım
    Oyun sizin zararınızı düşünmek zorunda değil oyun içi TL ile alış veriş yapmak yasak değil mi yada gb satıp almak biz bildiğimiz Knight online bu şekildeydi şimdi resmiyete döküldü her şey sanırım.