Page 213 of 290 FirstFirst ... 113163203211212213214215223263 ... LastLast
Results 2,121 to 2,130 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Borisbabacım geçici hafıza kaybı yaşıyorsun sanırım kendi ağzınla söyledin elit pazarcı olduğunu 1 yorum öncesini hatırlamıyorsun. Neyse 2 günlük bir uykuya dalda sayacın bitmesini bekle
    Okuma yazması zayıf ve bilerek konuyu saptırıp cahilce konuşan adama ne anlatsam boş ancak takılın siz kafanıza göre yormayacağım kendimi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şaka maka 2 gün kaldı.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şaka maka 2 gün kaldı.
    Yavaştan yavaştan ipucu ver de ne olacağını tahmin edelim heyecanlandırıyosunuz iyice

Hadi biraz anlat baş harflerini söyle bari valla seni bulur dağa kaldırırız biz okulumuzu yakmışız zamanında bu oyun için

Eski 1299 fln gelsede çift el giga gerçek değerini bulsa sacma sapan atağı olan itemler yüzünden güzelim silah değersiz. Hele chitin Sheilde ne demek lazım onu hiç bilmiyorum.

Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    Eski 1299 fln gelsede çift el giga gerçek değerini bulsa sacma sapan atağı olan itemler yüzünden güzelim silah değersiz. Hele chitin Sheilde ne demek lazım onu hiç bilmiyorum.
    1299 unutun bence db sıfırlamaları lazım onun için onuda yapamazlar.. Anca zombi event olarak gelir, normal maradonu değişmezler -ki değişse dahi pazar kuracak alan daralır.

Junior Member
    Nickname
    Shady
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    4Difference
    İnsanlardaki bu 1299 aşkını anlamakta çok zorlanıyorum ya. Tamam güzeldi ama geçti bitti oyun artık daha güzel.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    02 Gün 10 Saat 36 Dakika sonra her şey belli olacak

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    02 Gün 10 Saat 36 Dakika sonra her şey belli olacak
    Şerefsizim yeni sw geliyor gülmenden belli hahahahah bide sürprizi var onu çözemedim

Senior Member
    Şerefsizim yeni sw geliyor gülmenden belli hahahahah bide sürprizi var onu çözemedim
    1 gülücük nelere kadir hahahhahahah eeeeeee anlat anlat o gülücükten başka neler anladın kanka hahahhahahah