Page 240 of 290 FirstFirst ... 140190230238239240241242250 ... LastLast
Results 2,391 to 2,400 of 2894
    Senior Member
    Test sunucusunun gelmesi şart. Bir test sunucusu istiyoruz usko için
    Last edited by ScORp_LiON; 01-15-2019 at 08:25 AM.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    zaten yeni server gelecek olsa önceden haber verilirdi ya gm lerde bilmiyor ne geliceğini yada kesinlikle yeni server yok

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ben daha çok oyuncu kitlesinin vereceği tepkiyi merak ediyorum.
    Arkadaşın verdiği cevabı göz önünde bulundurursak yeni bir server gelmiyor .
    Oyuncu kitlesi neye tepki verir bunu konuşmak lazım farklı bir harita gelebilir , daha önceden GM arkadaşların bahsettiği cz ye büyük bir güncelleme gelebilir,yeni bir ırk gelebilir diyecem ama portu karakterine henüz arkadaşlar tam olarak ısınmış değil .
    Ben şahsen büyük bir yenilik harita değişimi gibi bir yenileme geleceği kanaatindeyim .
    Büyüklerimizin dediği gibi yarın ola hayrola
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by newegland View Post
    Reklam yapan yapana str orc priest actircaksiniz bana ..çok şey değişmiş fabrik STR priest en iyi itemi ama görüntüsü kötü olmuş. elime raptor alınca o cılız karı raptoru nasıl taşır diye düşünen insanlar geliyo aklıma sürekli PM atıyorlardı el morad oyuncuları sonra bir Malice kasadan hell breaker cikiyor ve roguelara 2000 2000 bam bam ..silahlar da değişmiş parayla boss çıkarmak dragon egg bunlar tamamen saçmalık zevki sıfırlar oyunun.. yasal koxp gelmiş baya güldüm bu olaya adıda genia..golemlerden başlayıp bütün harpylerle slot dönerdik en az 50 farklı exp gelirdi tek turdan..hainlik yapcaz priest yani ben bide rogue kutuları hemen acmazdik bol bol mirage topladık 8 kişilik partiden 2 kişiye mirage ice mageler revactaydi o dönemler En BaBa koxpcula r party pls diye yalvarirdi ....heyt be hile yapmiyoduk zevk alıyorduk oyundan sene 2003 temmuz Olimpiaa.. açarsam yine Olimpiaa dönerim 16 yil sonra..ve tek başıma kasarim STR priest kimseye ihtiyacı yoktur
    Genieyi k0xp ile ayni tutan arkadaşlar siz hiç genie kullanmadan bu benzetmeyi nasıl yapıyorsunuz ?

-Genie duvarlardan geçmenizi mi sağlıyor ? HAYIR.
    -Genie rprniz geldiğinde en yakın npcye gidip üzerinizi boşaltıp ayırmasıni istediğiniz eşyaları bankaya mı koyuyor ? HAYIR.
    -Genie legal olmayan bir biçimde oto kutu toplmanızı mı sağlıyor ? HAYIR.
    -Genie uzaktan koşarak 8 li 9lu ok atmanızı mı sağlıyor veya mage ile koşarak saniyede 5 skill atmanızı mı sağlıyor , priest ile yürürken heal cure , Warrior ile uzaktan vurmak silahın rangesinin 2 katı kadar bunları sağlıyor mu genie ? HAYIR.
    -Genie ile tek tuşla bir inventory itemi upgrade edebiliyor musun ? HAYIR

daha bir çok örnek sayabilirim. Sen genie ile czde karakteri afk bırak bakalım 5 dk sonra o karakter ayakta kalacak mı , bilmediğiniz şeyleri savunmayın.

Bu arada olympia 24 kasım 2005 de açıldı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yarın ne olacak? Son tahminleri alalım
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Ben daha çok oyuncu kitlesinin vereceği tepkiyi merak ediyorum.
    Sen böle diyosan tepkimiz açık new server yok yüzde %90

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    çok sağlam bir kaynaktan aldığım bir bilgiye göre oyuna suriyeliler eklenecekmiş

Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Arkadaşlar biraz mantıklı yorum lütfen...

Tabii ki köklü bir güncelleme gelecek bu artık Allah'ın emri. Lakin... Yeni sunucu gelmeden hiç bir eski oyuncunun; eski sunuculara başlamayacağını göz önünde bulunduracak kadar iyi bir reklam kampanyası yürüttü Nttgame. Adwords, afiş ve metro reklamları eski oyunculara bekleyin, sizin için yep yeni ve yeniliğe ayak uyduracak bir başlangıç hazırlıyoruz dedi...

Bir çok oyuncu zaten yenilik geleceğini artık biliyor. Lakin yeni sunucu da yarın olmasa da Cuma günü gelecektir. Sebebi ise eski oyuncuların ciddi bir şekilde oyuna başlamasını hedeflemektedir nttgame.

Firmalar para kazanmak için ticaret gerçekleştirir. Nttgame hali hazırda ciddi rakamlar kazanıyor olabilir. Ancak gördüğü şey oyunun kısır döngüye girdiği ve eski oyuncuların yavaş yavaş azaldığı. Bu potansiyelin gelişmesi için 2 seçenek var.

1- Eski oyuncuları kazanmak.
    2- Yeni kitle kazanmak.

Eski oyuncuları nasıl kazanacağını yukarıda zaten yazdım.

Peki size bir soru. Afişleri gördünüz ve merak edip siteye girdiniz. Yep yeni bir oyuncusunuz. 15 yıllık Ares, 7 Yıllık Destan ve 2 küsür yıllık Manesde binlerce lira verip oyuna başlar mısınız? CEVAP HAYIR!

Yeni oyuncuların ve yeniden bu maceraya katılacak oyuncuların oynayabilmesi için yeni bir başlangıç yapacak nttgame. Ve bence 1 sunucu asla yetmeyecek. Çünkü bu forumun tarihinde 350 bine yakın görüntüleme alan hiç bir konu olmadı.

Velhasıl bu bir oyun. Çocukluğumuz, gençliğimiz ve olgunluğumuzda oynadığımız bizde bir çok hatırası olan bir oyun. Bu yüzden hepimiz merakla bekliyoruz. Umarım herşeyden ziyade Türkiye Cumhuriyetinde var olan bu oyunun; insanların ekonomisine de en uygun şekilde revize edildiği günleri görürüz...
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

Senior Member
    yeni bir client gelecek şeklinde oy kullanıyorum ben

Yeni server gelmezse ne gelirse gelsin umrumda olmaz