Page 211 of 290 FirstFirst ... 111161201209210211212213221261 ... LastLast
Results 2,101 to 2,110 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Şimdi seninle tartışmayı burada bitiyorum çünkü okuma yazması olmayan adamla tartışmaya gerek yok . Orada pazarcı veya tonlarca item toplamış biri diyorum adama elit pazarcı illa demiyorum. 2. Si sen ezik yamuk bowlu biri olduğundan farmer kimdir nedir bilmediğin için seninle farmer muhabbeti etmeyeceğim hadi şimdi yol al . Önce yeni düzende kim farmer kim değil farmerlerde ne itemler var onu öğren yol al şimdi öğreneceğin çok şey var ama zamanım yok seni eğitemem
    Borisbabacım geçici hafıza kaybı yaşıyorsun sanırım kendi ağzınla söyledin elit pazarcı olduğunu 1 yorum öncesini hatırlamıyorsun. Neyse 2 günlük bir uykuya dalda sayacın bitmesini bekle

Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Hocam biz yeni server gelmesin falan demiyoruz mesela bak sende aynı şeyi yapmışsın "yapılacak" "başlayacak" nereden biliyorsun dostum. "Yapılabilir" "başlayabilir" diye yazsan adamın tahmini fikri bu deriz ama şuan üstte ki yazıyı okuyunca sanki nttgame ile bağlantın var sana söylemişler gelip burada yazıyorsun gibi bir hava var.
    Hocam benim açıklamaya çalıştığım şu
    Ben hem ntt hem uzun süre oynamayan tayfa gözünden bakıyorum olaya
    2 yıl yada daha uzun süredir oynamadığını hayal et, metrodan iniyorsun karşında knight online tabelası ve tarih..Sana ne çağrıştırır??
    Bu adam sayaç bitiminde sitede şu şu güncelleme geldi, bak maradonu 1299 modelledik, bak şu npc koyduk bak işte cz yeni item vs.. Bu adam 2 yıllık swye girmesini ve +70 kasıp görew itemleri ile ewil wizard kesmesini bekleyemezsin, kaldı ki asas bi spike atsa yarısı boşa gidecek skilin

Ntt tarafıdan bakarsan; o kadar para harcıyorsun ve billboardlara afiş asıyorsun, sadece bi kaç güncellemenin oyunu tekrar canlanması ve oynamayanları çekmesini beklmezsin.. Hali hazırda bekleyenler var, bu oynaman kesim napsın ufak güncellemeyi? Mesela ben ara ara giriyorum oyuna Maradon patch gelince daha mı sık girecem, en fazla biraz hüzünlenir sonra gene napyorsam yapmaya deam ederim..
    Last edited by KillerBlade; 01-13-2019 at 09:35 PM.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Hala yeni server diyorlar. Arkadaşlar gelmez gelmeyecek. Siz ne zaman gördünüz bi server açılacağı zaman böyle 2 hafta öncesinden sayaç mayaç konulduğunu böyle alengirli reklamlar vs yapıldığını? 2 3 gün öncesinden yayında veya forumda derler ve açılır hepsi bu.
    Ha keşke açılsa emin olun bende sizin kadar istiyorum diezdeyim ama ben yine diezde kalacağım en azından bizim serverlar biraz rahatlar kuru kalabalık o tarafa gider piyasa biraz düşer o yüzden açılsın isterim ama olmayacak duaya amin diyorsunuz

Zaten yeni server isteyenlerin %80den fazlası farmcı pazarcı tayfa. 3-5 bişeyler cukkalıyım derdinde olanlar.
    Çok az miktarda gerçek anlamda oynamak isteyen istisna var sadece istisnalar da kaideyi bozmaz bu da ayrı bi konu
    pkya çıkarsın 100 kişi bulamazsın eslanta gideyim görev yapmaya dersin parti toplayamazsın ama pazara inersin 1500 2000 kişi görürsün bu da zaten oyuncu(!) profilini gösteriyor.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Yeni server gelecek olsa en kötü ihtimalle bugün bir açıklama gelir diye bekliyordum ama görüyorum ki gelmemiş, bu durumda geniş çaplı bir güncelleme bekliyorum.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Hala yeni server diyorlar. Arkadaşlar gelmez gelmeyecek. Siz ne zaman gördünüz bi server açılacağı zaman böyle 2 hafta öncesinden sayaç mayaç konulduğunu böyle alengirli reklamlar vs yapıldığını? 2 3 gün öncesinden yayında veya forumda derler ve açılır hepsi bu.
    Ha keşke açılsa emin olun bende sizin kadar istiyorum diezdeyim ama ben yine diezde kalacağım en azından bizim serverlar biraz rahatlar kuru kalabalık o tarafa gider piyasa biraz düşer o yüzden açılsın isterim ama olmayacak duaya amin diyorsunuz

Zaten yeni server isteyenlerin %80den fazlası farmcı pazarcı tayfa. 3-5 bişeyler cukkalıyım derdinde olanlar.
    Çok az miktarda gerçek anlamda oynamak isteyen istisna var sadece istisnalar da kaideyi bozmaz bu da ayrı bi konu
    pkya çıkarsın 100 kişi bulamazsın eslanta gideyim görev yapmaya dersin parti toplayamazsın ama pazara inersin 1500 2000 kişi görürsün bu da zaten oyuncu(!) profilini gösteriyor.
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++ sonuna kadar

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Uzun yoruma gerek yok artık bu saatten sonra

Eğer yeni server sayaç sonunda gelecek olsaydı sanırım bu gün açıklaması yapılırdı resmi forum üzerinden yinede belli olmaz.Eğer salı günü resmi sunucu açıklaması yapılmaz ise yeni sunucu sayaç bitiminde gelmeyecektir demektir.

Database sıfırlaması önerisini bu konu açılmadan önce başka bir konuda önermiştim fakat öyle bir şey yapacak olsalar yine insanları bilgilendirirlerdi.Zira hala TL ile item alışverişi yapanlar mevcut hala pus itemleri satılmaktadır.

Artık birbirinizi yemeyin 72 75 saat sonra herşey netleşecek
    Yorumun için çok teşekkür ederim.İnanır mısın aklımda bir tek soru işareti kalmadı.Aydınlandım şuan.
    Teşekkür etmiş miydim ?...

Quote Originally Posted by Scoot58 View Post

Billboardlara da boşuna para verdiler zaten?? Oynamayan oyuncu güncellemeyi bekliyor?

Ollm bi gidin gezin ya hastamisiniz birbirinize laf atiyonuz. Herkes kendi gorusunu yaziyor saygı duyun. Takmayin bu kadar oyun adamlarin umrunda degil siizn ne dusundugunuz tek derdi daha cok user daha cok para biz istiyoruz diye yeni sw getirmiyolar para gelecek diye getiriyolar swyi. Hala aciklanmadi diyen arkadaslarda 2sw onceki manesde 16ocakda aciklanip 19unda acildi aynisi olur iyi geceler

Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Yeni server gelecek olsa en kötü ihtimalle bugün bir açıklama gelir diye bekliyordum ama görüyorum ki gelmemiş, bu durumda geniş çaplı bir güncelleme bekliyorum.
    Sayaç bitimi açıklayacaklar 3 gün vs derler..

Senior Member
    Quote Originally Posted by KillerBlade View Post
    Sayaç bitimi açıklayacaklar 3 gün vs derler..
    Aynen öyle