Page 260 of 290 FirstFirst ... 160210250258259260261262270 ... LastLast
Results 2,591 to 2,600 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Wims View Post
    2 li tartışmayı sayın çok dolu arkadaşımız başlatıyor ban yemesi gereken o boş adam falan demek serbest mi ben onu anlamadım ? Burda senaryo üretiyoruz adam gelmiş boş adamsın diyor neymiş 2017 de neden geri dönmemişim ? Neden çünkü haberim yoktu neden sayaç yoktu neden reklam yoktu bunları çözmeyecek aşırı dolu insanlar var memlekette
    boşver o arkadaş charı icin cektigi kredi taksitini nasıl odeyecigini dusunuyor

Beyler bankalar birliğinden açıklama geldi. Kredisi bitmemiş charları olanlara 6 aylığına kredi dondurma kampanyası yapmışlar. Yeni sw açılcağı için madur olmasın knight zedeler diye

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Ondan Öncede Açılmıştı Aynen Yeni Server Duyurusu Forum'dan da Yapılıyor Metroya İlan mı Vermesi Gerekiyordu Eski Oyuncuların Başlamadı İçin Onu Bende Çözemedim.
    Canım hızlı kardeşim haberimiz olsaydı belki düşünürdüm yıllar önce bırakmış olduğum oyunun forumunda server haberi arayacak kadar lay lay lom değil hayat iş var güç var evlilik var daha bir sürü şey .... oylama yapalım sayaç ve reklam muhabbeti olmasaydı benim gibi eski oyuncuların kaçı yeni server açılınca başlayacaktı ? Şu an ki durumdan minimum %50 si umrunda olmayacaktı...

Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    Beyler bankalar birliğinden açıklama geldi. Kredisi bitmemiş charları olanlara 6 aylığına kredi dondurma kampanyası yapmışlar. Yeni sw açılcağı için madur olmasın knight zedeler diye
    sayın gm aradaşlara sesleniyorum burada fala degil takip ettigim kadar 1-2 kişi. hakaret ediyor eski server'da oynayan insanlara sizler ne yapmanız gerektigini bilirsiniz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    reb10 geliyor h.o
    czde bol bol exp kasmalar

Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    Sayın yetkililer ben bu adam(cık)’ın bu tarz aşağılayıcı sözlerine maruz kalmak zorunda değilim rica ediyorum gerekeni yapın....

Az önce cash satan bir sitenin canlı desteği ile görüştüm sitenizde yeni server yazıyor bu yeni server gelecek mi gerçekten diye bir diyalog geçti adamlar gelcek diyor

Meşaleleri yakın , yeni sw yakın

Quote Originally Posted by Mehmet_Ali_Gocmen View Post
    Sayın yetkililer ben bu adam(cık)’ın bu tarz aşağılayıcı sözlerine maruz kalmak zorunda değilim rica ediyorum gerekeni yapın....
    Demekki krediyi çekmişsin hahaha