Page 86 of 290 FirstFirst ... 3676848586878896136186 ... LastLast
Results 851 to 860 of 2894
    Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by celiski View Post
    Korsan sunucularının önünü kesmek,eski ve şuan ki oyuncu kitlesinin geçmişe yönelik duyduğu özleme bi son vermek adına eski versıyonlu bir server geleceği görusundeyım.
    Kesinlikle katılıyorum ve umuyorum.
    Last edited by GamesDepot; 01-07-2019 at 03:23 PM.

Banned
    Hayallerim ticarethanenin eskisi gibi oyuna dönüşmesi, pus eşyaların eskisi az fark yapan karakterin her şeyi özellik olmayan bir pus ve indirim, cash satışları TL sabit fiyatıyla nttgame sitesinden alınması, artık reseller sitelerin cash dahil hiç bir şey satmaması. Gerçekler muhtemelen gösterişli bir güncelleme bunu reklam olarak kullanmak ve ardından yeni server malesef.

Member 4mustiakyz's Avatar
    Nickname
    4TheStorM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Beklenen Oyunun Traileri bu işte inş come back olurda herkes oyuna başlar 10k kişi oynarken olursa 100k üye sayısı buna eminim
    Last edited by CluTaah; 01-07-2019 at 03:27 PM.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by etelik View Post
    Kurian mesai yi erken açmış bugün. prim istemeyi unutma reis seviliyorsun --__--
    Quote Originally Posted by ___Janissary___ View Post
    Seviliyorsun
    Eywallah Asıl mesai 16 sında
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Quote Originally Posted by antremi View Post
    yenılıkten kastım ıtem eklemek degıl zaten ya map ler moob lar değişsin artık eslantın cz nın ayak basmadık yerı kalmadı.Eskiden Dante_ Troll slotunda video atınca ula bura nere böyle adam nereye gitmiş derdik o heyecan lazım yine bize cz de artık hangi kordinatta kim öldü hemen anlıyoruz
    O dediğin doğru tabi ben yanlış anlamışım pardon

İstanbuldaki reklamlar olmasa CZ güncellemesi der geçerdim ama oynamayan bir oyuncu için cz güncellemesi hiçbişey ifade etmez.

Şuan oynamayan oyunculara da geri sayım reklamı yapılıyor, demem odur ki yeni server hayırlı olsun.

Eski versiyonlarda bir sunucu açılacağını tahmin etmiyorum. Oyundaki bir çok açık ve hatadan dolayı büyük sorunlar yaşabilirler. Bu sorunları ise NTTGame büyük ihtimalle çözemez. Oyunun koduna erişimleri var mı bilmiyorum mevcut sürümde bile tonlarca sorun var.

Junior Member
    Nickname
    _SEiJUU_
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhabalar herkese reklamlar üzerine foruma girmiş bulunmaktayım.. uzun süredir sıfırdan ve kalıcı olarak başlangıç için bende NEW SERVER bekleyenlerdenim..
    Forumun genelini okumadım karşıt-zır görüşler illaki olucaktır. ama şu algıyı kırdıklarından artık kesinlikle eminim; oyunu neden bıraktım 6 ayda bir new sw açılıyor emeklerimiz boşa gidiyor diyip bırakmıştım zamanında ve en büyük pişmanlığım oldu bu benim çünkü 2 senedir new sw malesef ki yok.. bunun üstüne başlamayı denemedim mi? tabikide denedim ama gerçekten tl yatırmadan item dizmek sadece hayal kurmak bu benim için böyle sonuçlandı. 0 dan bir heyacan + rekabet için umarım new server gelir diyerek iyi forumlar diliyorum..

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

1 ay önce sanırsam gmler twitchde cz için exp artırıcı yaratıklar olcağını ve içlerinden düşükte olsa raptor+1 gibi itemler düşceğini söylemişlerdi
    czye çıkmayan oyuncularında çıkıcağını düşünerekten
    böyle birşey geliceğini düşünüyorum ki bu gelirse reb10da gelir exp kasmayan kisilerde kassin diye

Member 4mustiakyz's Avatar
    Nickname
    4TheStorM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Koreko geliyor olabilir bütün özellikleri ile ?