Page 62 of 290 FirstFirst ... 1252606162636472112162 ... LastLast
Results 611 to 620 of 2894
    herkes yeni sw gelcek diyorda yeni sw gelmesinin kadar yanliş bişe olamaz heralde
    Bdw sistemi tamamen yanliştir düzeltilmesi gerekli UTC giriş sistemi yanliş giremiyoruz jr ler buglu devamli konular acilmakta mavi kutu ft si duzeltilmeli warriorlar uvey evlat gibi oldu party bulmak zorlaniyoruz bulsakta yeşil kutunun ustune cikamiyoruz malesef warriorlarinda yere vurma skilininde duzenlenmesi gerekiyor mage oyuncularada o konuda haksizlik var Chaos macro oda bilinmekte premiüz oyuncular beklerken 0 kalip girmeden dc oluyor bu kadar sorun varken yeni sw gelse ne olcakki sorun devam etmekte sesimizi duyan olmuyor malesef inşallah gelecek gunlerde 16 ocakta bu duzenlemeri yaparlar diye sabirla bekliyoruz herkese iyi forumlar arkadaşlar

Senior Member
    Güncelleme için sayaç, afiş bilmem ne oldu. Peki varsayalım ki güncelleme için afiş verdiler reklam yaptılar vs. ve bu güncellemelerden biri cz ye gelen dark mare olsun. Bu dark mare kimi ilgilendirir? yoldan geçen adamı mı? eski usko oyuncusunu mu? güncel oyuncuyu mu? Bunun cevabı mantıklı düşünebilen herkes için ortada sanırım. adam kendi oyuncu kitlesini zaten oyuna girip çıktıkca geri sayım sitesine yönlendirerek bişeyler olacağını söylüyor. oraya da aynı reklamı vermesinin ne gibi bi avantajı olabilir sizce??

bide şöyle düşün uskoyu bırakan 100lerce ekip var şuan oynayan insanlar belli. Clana bi adam alıyoruz biraz sohbet ediyoruz 3 yıl önce bi serverda beraber oynamışız, başka bi adamla kavga ediyoruz bi bakıyorum 4 yıl önce beraber oynamışız. PK atan ekiplerin neredeyse tamamı birbirini tanıyor ve oyuna yeni kitle çekmek gerektiğinin nttgame de farkında.

Bu afişin ulaşacağı kitle oyuncudan çok oynamayan insanlar reklamların hepsi bunlar düşünülerek yapılır. 16 ocakta bişeyler yapıcam ama ne yapacağım belli değil diye reklam veriyor sadece tarih var altında site var ve siteye giren eski oyuncular(hedef kitle) sadece bir geri sayım görüyor. Bu geri sayım sonucunda eski oyuncuyu oyuna nasıl çekersin?

Adam 10 yıl önce bırakmış manese başlayacak bi bakıcak +9 holy armor yapmışlar adam bırak holy armoru krowazın ne olduğunu bile bilmiyor. Yeni server gelicek ki bu insanlar 0 dan başlayıp şanslarını deneyebilecek güncellemeler de kademeli olarak verilcek ki herkes ayak uydurabilsin. Eğer dediğin gibi güncelleme getiriyorsa ve eski oyuncu çekmeye çalışıyorsa emin ol getireceğinden fazla oyuncu kaybeder adamlar oyuna başlasalarbile ayak uyduramayacaklar.

Şimdi şunlara da bakalım
    1-) 2 yıldır sunucu açılmadı
    2-) Manes ve akara 16 ocak 2017 de duyuruldu ve 19 ocak 2017 de açıldı
    3-) Geri sayımın bitiş tarihi 16 ocak 2019
    4-) https://clips.twitch.tv/ViscousPoliteDiscImGlitch
    5-) Levoo durup dururken oyuna başladı 2 hafta sonra bi anket açtı yeni server nasıl olsun istersiniz diye arkasından bu geri sayım çıktı
    6-) rhales manesi bıraktı charını sattı daha sonra rosettada char dizicem dedi ama başkasının charlarıyla oynuyor.
    7-) levooo anketi açtıktan sonra charını bozdu başkasının charıyla oynuyor

hadi 4. yü ciddiye almayabilirsin (bende çok almıyorum) ama şöyle bi resmin geneline bakarsan yeni servera 90 95 gbi olasılıklar vermek bile saçmalık. yeni serverın yanından güncellemeler gelicek mi bilmem ama bu dediğimi kenara yazın yeni server 16 ocak tarihinde duyurulcak. Diyorum ki item satıcaksanız eğer ya kısa sürede elden çıkarın ya mart gibi satmayı düşünün yoksa zarar ediceksiniz.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Reklamları görene kadar saglam bi güncelleme geliyor galiba diyordum. Ancak reklam giderlerini karşılayacak tek sey mgame icin yeni serveri açmak olur.
    Yeni serverin yaninda göze hoş güncellemeler de gelecek gibi duruyor.

Mgame'in bitcoin'den fena zarar ettiğini biliyoruz. Bu zararı ko'ya yatırım yaparak gidermeye çalışabilir ve tum resmi sunucuları koworld adi altında toplayarak global bir sunucu yapmaya da çalışabilir.
    Ancak kısa vadede mgame'in sicak paraya ihtiyacı oldugunu, tv'ye dahi reklam verdiğini görünce artik yeni serverin geleceğinden emin oldum. Normalde sadece buyuk bir güncelleme gelir, server de belki gelir diyenlerdendim.

Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Reklamları görene kadar saglam bi güncelleme geliyor galiba diyordum. Ancak reklam giderlerini karşılayacak tek sey mgame icin yeni serveri açmak olur.
    Yeni serverin yaninda göze hoş güncellemeler de gelecek gibi duruyor.

Mgame'in bitcoin'den fena zarar ettiğini biliyoruz. Bu zararı ko'ya yatırım yaparak gidermeye çalışabilir ve tum resmi sunucuları koworld adi altında toplayarak global bir sunucu yapmaya da çalışabilir.
    Ancak kısa vadede mgame'in sicak paraya ihtiyacı oldugunu, tv'ye dahi reklam verdiğini görünce artik yeni serverin geleceğinden emin oldum. Normalde sadece buyuk bir güncelleme gelir, server de belki gelir diyenlerdendim.
    Tv reklamı derken?

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    pazar iteminin kaldırlışının yıl dönümü?

Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KillerBlade View Post
    Tv reklamı derken?
    Tv yede mi reklam verilmiş ben bulamadım da ? atar mısınız

Junior Member
    Nickname
    DayIII
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Last edited by ismailturker; 01-06-2019 at 05:12 AM.

Quote Originally Posted by ismailturker View Post
    Taiwan ko trye kapalı olack %90 ki olmasa bile çince cllient ve kalkıpta trde billboard vereck hallleri yok,,

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Belki bu sayaç kurianın kaldırılma süresidir.Dimi HavaliBaal.
    Bu istek bir senden geldi he
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member
    Nickname
    Activex
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

© Mgame 2019 Tüm hakları saklıdır. Yayım ve Lisans hakları Game Cafe Services Inc'e aittir.

NTTGAME Logosu olması kafamı karıştırdı..
    Last edited by MyHeart1990; 01-06-2019 at 10:45 AM.