Page 282 of 290 FirstFirst ... 182232272280281282283284 ... LastLast
Results 2,811 to 2,820 of 2894
    Pus ucuzlasın yeni clientle gelsin isteyen istediği yerden oynasın yok ucuzlarsa farmer sunu yapcak ksper bunu yapacak onlar saten yolunda yapıyor hertürlü ben 100tlye premi pusumu alayımda beğenmeyen uskoda 500tl aylık pusla oynasın umrumda degil ben kendim zevk alıyım oynayım yeter 100tl ile inş bu tarz yenilik olur beklentim tek bu yönde

Beyler zeki bir insan bu ülkede çok rahat iç savaş çıkartır. akkıllı olun relax sakin olun
    agır birşeyler söylerdim de banned yerim. boş verin kulak asmayın herşeye

Junior Member Sh4dowMagici4N's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Incredible
    Quote Originally Posted by Sweeeny View Post
    Yeni client ve programlı level cap olayına bence de herkes olumlu bakar. 70 - 80 - 83 REB bekleyip göreceğiz

Kaynak merak edenler için: https://54.digeam.com/post_0116/
    Bunların hepsini okudum. Beta falan diyor umarım böyle bir şey gelmez.

Kaç saat kaldı ya yazsın biri ben bakamıyorum

Junior Member
    Sayılı dakikalar ...

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ZUGO3380 View Post
    Beyler zeki bir insan bu ülkede çok rahat iç savaş çıkartır. akkıllı olun relax sakin olun
    agır birşeyler söylerdim de banned yerim. boş verin kulak asmayın herşeye
    bizim milletimiz okadar zeki ve merhametlidirki kimsenin oyununa gelmez merak etme (arada çürük elmalar hariç)

Ben bu hile konusunda türklere laf atanlara anlamıyorum türk veyatta yabancı ne fark eder burda oyun yoneticilerine laf atıcaksınız adam gibi koruma koysunlar oyunda surekli online olsunlar gmler hile kullandırtmasınlar bukadar basit yani ki zaten bile bile engellemiyorlar gibi geliyor bana hapse atılsınlar cıkmak için cash falan filan

Quote Originally Posted by cengiz433 View Post
    bizim milletimiz okadar zeki ve merhametlidirki kimsenin oyununa gelmez merak etme (arada çürük elmalar hariç)
    işte o çrük elma dediklerin..! çıkartacak zaten savaşı. o yüzden sakin relax
    insan gibi davranalım insanlara. çürük elma dedigin otaya bşi atıor. sen cevap verirsen sende çürük oluyorsun

Junior Member
    Forum kurallarini okuyun gencler. Iq ortalamasi dusmesin.

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Lvl sınırı için yeni cliente gerek yok. Mevcut clienti kullanabilirler farklı client olursa tutmaz usko'nun yeri herkes için ayrıdır
    Yanlış yazmışım yeni client olmadığı sürece level cap olayına herkes olumlu bakar yazacaktım
    ★ Vanguard ★