Page 226 of 290 FirstFirst ... 126176216224225226227228236276 ... LastLast
Results 2,251 to 2,260 of 2894
    İçimden bir ses pvp bir server ekleyecekler normal serverin yanına gibi geliyor yada dies aresi birleştircekler pvp ye cevircekler ortamı. Yani bu pvp lerden adamları geri kazanmak için mutlaka bir adım atılacaktır

Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Neden bu afişi görüp geldiğini iddia edenler yeni sw varsa gelirim yoksa gelmem gibisinden aba altından sopa gösteriyor?
    Burada her hangi bir Yönetici gelecek dedi mi? Hayır.
    Afişin kıyısında köşesinde yeni sw ibaresi var mı? Hayır.

Bakın; Yine diyorum ısrarla diyorum. Yeni server için bu kadar masraf reklam YAPILMAZ.
    Direk Knight Online merkez sayfası sadece Usko'da yapılacak değişiklik veya eklenecek server için geri sayım SAYMAZ.
    Knight Online Uskodan ibaret değil. Dünyada daha bir çok sunucu var ve hepsi oraya bağlı.
    Büyük bir güncelleme olacağından hepimiz hem fikir miyiz? ÇOĞUNLUK EVET.

Ya şunu düşünün oyunda büyük güncellemeler olacak belki de mapler değişecek belki de yeni itemler yeni savaş alanları vs. gelecek bunların gelmesi demek zaten yeni server teorisini silip atıyor.
    Neden mi? Yeni serverda utc krowaz şuydu buydu yok. level sınırı 80. Bilmem ne yumurtaları mss vs. hiç bişey yok. Dümdüz server işte +7 shard +7 shellden ibaret. Hani utc krowaz gibi şeylerin bile olmadığı yerde gelmesi muhtemel güncellemelerin hiç biri olmaz. eee o zaman ne diyecek aynı kişiler? Haksızlık yapılıyeaah diye yaygara çıkaracaklar

Allah aşkına 1 tane ya 1 tane aklı başında biri bana desin ki oyuna bu kadar büyük güncellemeler geleceği belliyken içerisinde hiç birşey olmayan yeni server'a girip oynarım? Diyemez yok öyle bişey çünkü

Hele ayın 16'sı bi gelsin şu güncellemeler yenilenmeler ne olacaksa işte görelim.
    2 gün sonra herşey belli olacak. Bu kadar kasmaya gerek yok.
    sana kaç adet yeni server belirtisi yazsam bilemedim dostum sen istanbulun en kalabalık noktalarına reklam ver ve yeni oyuncu çekmeye çalış sence yeni oyuncu eski serverlere girebilirse şayet tek yedikten sonra oyunda kalır mı ? İşin şu tarafıda var sıra sayma olayını kaldırması lazım veyahut yeni alınacak ve dahili id lerede 7 günlük deneme premium aktif edilmesi gerekir adam zevk alırsa zaten premiumunu çekecektir ama ilk adımda 200 sıra cıkartıp o adam servre giremez ise oyunu direk siler. 16 sında hemen yeni server gelmeyebilir duyurusuda yapılabilir ama en fazla 1 ayı var aslında herşey ortada manes bakınız new ibaresini görebiliyormusun?

Sonunda beklenen spoiler geldi knight online instagram sayfasinda yeni sunucu geliyor diyebiliriz artik %100

Quote Originally Posted by MarqueeOfwolwes View Post
    sana kaç adet yeni server belirtisi yazsam bilemedim dostum sen istanbulun en kalabalık noktalarına reklam ver ve yeni oyuncu çekmeye çalış sence yeni oyuncu eski serverlere girebilirse şayet tek yedikten sonra oyunda kalır mı ? İşin şu tarafıda var sıra sayma olayını kaldırması lazım veyahut yeni alınacak ve dahili id lerede 7 günlük deneme premium aktif edilmesi gerekir adam zevk alırsa zaten premiumunu çekecektir ama ilk adımda 200 sıra cıkartıp o adam servre giremez ise oyunu direk siler. 16 sında hemen yeni server gelmeyebilir duyurusuda yapılabilir ama en fazla 1 ayı var aslında herşey ortada manes bakınız new ibaresini görebiliyormusun?
    Kardeşim o tek yiyen benim işte 60 lwl e kastım cz cıktım cz yi bi geziyim ne var dedim 2 adım atıyorum kırmızı bi ışık geliyor kaç attığı görünmüyor ama 3 defa üst üste ölünce yeni sw gelene kadar bekliyim gezemicez anladım dedim hahaha

Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    Kardeşim o tek yiyen benim işte 60 lwl e kastım cz cıktım cz yi bi geziyim ne var dedim 2 adım atıyorum kırmızı bi ışık geliyor kaç attığı görünmüyor ama 3 defa üst üste ölünce yeni sw gelene kadar bekliyim gezemicez anladım dedim hahaha
    Temiz yeni bir sayfa açmak lazım eskiler eskidendi..

Quote Originally Posted by Cocaine00034 View Post
    Sonunda beklenen spoiler geldi knight online instagram sayfasinda yeni sunucu geliyor diyebiliriz artik %100
    Instagram sayfasında herhangi birşey yok.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    1 gün 23 saat kalmış daha neyi tartışıyorsunuz ki öyle ve ya böyle bekleyip göreceksiniz

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    60da nasıl çıktın czye 70 değil mi cz sınırı? Hangi cz orası

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MarqueeOfwolwes View Post
    Ya bakacaz işte bilmiyorum inşallah güzel şeyler gelir ayın 16sında. Hayırlısı diyelim.

@DarkSantiago
    Teşekkürler