Page 197 of 290 FirstFirst ... 97147187195196197198199207247 ... LastLast
Results 1,961 to 1,970 of 2894
    Senior Member
    Eskilerden bi alıntı ...

tw ye dönüştüm geziorum ortalıkta bi pm geldi

SLm abi
    -As
    -abi sen nie buyuksun
    -Ben Gm yim canım
    - haa abi bizim cafedeki mustafa sana cok kufur edio
    - He öylemi ver bakiyim nick ini banliyim onu
    -Abi olmaz walla kuser bana
    - o zaman seni banlarım
    -Tmm tmm dur abi ama benim verdigimi söyleme pls walla kuser bana
    - Tmm soylemem
    -DeLi_rogue abi
    -Hmm tamam banlarım onu sonra.
    -Abi biraz item wersne pls
    -bende item olmaz ben Gm yim item basarım
    -Abi su +7 horn nu basarmısın wersem
    -tabi wer wer
    -yanmaz demi abi
    -yok ne yanacak Trade......
    Bu sırada tekrar normal hale geldi
    -Abi nie kuculdun..
    -Abiii..
    -horn ne oldu abi benim....
    -gm abii
    -Mustafanın nick ini yanlış wermiştim zaten bakarmısın bi..
    ...................(sonra acıdık cocuga geri werdik hornunu)

Senior Member
    Quote Originally Posted by goodolddays View Post
    haklısın ozaman ortalık fena karışacak ama bence de gelicek gibi yeni server öyle bir düşünceleri yoksa bile bu saaten sonra açarlar heralde talep cok gibi
    Öyle bir düşünceleri yoksa yada bu saatten sonra çark edip açacaklarsa Olimpia dan Akara dan Manes ten Steam [Adonis, Cypher,Pathos,Xigenon,Beramus] dan ne farkı olacak ?

Trenler gelmeyecekmi, Siteden 10 mleri çekip 1-2 ağır abi pazarda ki bütün trinaları toplamayacak mı ?

Ben tekrar tekrar aynı senaryoyu yaşamayacağım siz isterseniz buyrun yaşayın ...

Quote Originally Posted by osko View Post
    sadece adminlerin şu yazıya bakara. server açmamasını umut ediyorum, inanın hiç bşi olmaz. 2 senedir gelmedi linç mi oldu? 2 sene daha gelmese yine linç olmaz
    Aynen zaten 2 senedir her ay sayaç geliyordu, her yere afiş asılıyordu...

Junior Member
    Quote Originally Posted by osko View Post
    sadece adminlerin şu yazıya bakara. server açmamasını umut ediyorum, inanın hiç bşi olmaz. 2 senedir gelmedi linç mi oldu? 2 sene daha gelmese yine linç olmaz
    birsey olmaz derken ne demek istiyorsun acaba? yeni server gelmedigi icin kimse gidip de ntt nin ofisini basacak değil. yeni gelen oyuncular ve eskiler baslamiyacak oyuna zaten bu da ntt icin yeterli bir linç. o kadar reklamı elinde ki var olan oyuncular icinde yapmamıstır heralde lütfen biraz mantıklı seyler yazın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post
    Öyle bir düşünceleri yoksa yada bu saatten sonra çark edip açacaklarsa Olimpia dan Akara dan Manes ten Steam [Adonis, Cypher,Pathos,Xigenon,Beramus] dan ne farkı olacak ?

Trenler gelmeyecekmi, Siteden 10 mleri çekip 1-2 ağır abi pazarda ki bütün trinaları toplamayacak mı ?

Ben tekrar tekrar aynı senaryoyu yaşamayacağım siz isterseniz buyrun yaşayın ...
    haklısınız hic bir degisiklik yapmadan getirilirse eskisi gibi olur ama bizim beklentimiz zaten yeni güncellemelerle bunların hepsini kalkmasını umut ediyoruz yoksa dediginiz gibi aynı tas aynı hamam devam eder

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post

Biz yaşıyacaz, sen eski serverına farmerları kovalamaya devam et

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member JeHaDeKBeR's Avatar
    Merakların giderilmesi için son 3 gün

Senior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Biz yaşıyacaz, sen eski serverına farmerları kovalamaya devam et
    gerzek adam , benim bir karakterim yok şuan oyunda ne farmerinden bahsediyorsun ...

Senior Member
    Şurada 1.900 yorum var.. 100 tanesi benim. ortalama kişi başı ya 60 yada 70 kişi konuya yorum yapmış..
    malesef sadece isteginiz yeni server gelsin 2 ay oynayıp farm yapalım. düşüncesindesiniz yorumların geneli böyle..
    knight online'yi oynayanlar şuanda serverlarda oynuyorlar zaten. parası olmayanlarda pvp lerde oynuyor. sistem oturmuş artık. yeni server birşeyi çözmez.
    o yüzden yeni server yerine daha uzun farm yada daha uzun pk atacagınız bir öneride bulunun, bir bilginiz yoksa söyleyim yeni server açılsa 20 bin i geçmeyecek. o yüzden bana göre nttgame nin. pay2play yapması l( en azından girişler böyle olmalı.. puss , trade, otp ye sözümüz yok. yeni oyuncular kaznmadıgımız müddetce. zaten şuanda durum ap açık ortada, 2 sene sonra knight online... fnish arkadaşlar.. umarım 16 ocak güzel birşeyler olur

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Replies: 1,969