Page 45 of 290 FirstFirst ... 3543444546475595145 ... LastLast
Results 441 to 450 of 2894
    Senior Member
    Yeni etkinlik geliyor ve bir sürü pot dağıtacaklar galiba

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Server geleceğini düşünmüyorum öyle başka bir etkinlik yada event sadece

Senior Member
    Çok fazla uçmuşsunuz siz arkadaşlar
    Koreko da aktif olan Zombie eventi uskoya getirilecek ve CZ e bir kaç çeşit yeni güncelleme getirilecek Ana site görünümü değişecek bunun gibi basit şeyler için 10 gün bekletmelerinin sebebi ise nabız tutmak , yeni server bekleyen paragöz arkadaşlar için dalga geçmek başka bir sebebi olamaz.Yeni server gelecek diye umutlanmayın 6 ay var daha en az.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lsTredinaria View Post
    Eyv dostum. Ayrıca O swnin burda reklam yapılması hem saçma hem olanaksız değil mi?
    o servere TR den girişler zaten yasak o yüzden onunla bir alakası olduğunu sanmıyorum.

Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    Server geleceğini düşünmüyorum öyle başka bir etkinlik yada event sadece
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Çok fazla uçmuşsunuz siz arkadaşlar
    Koreko da aktif olan Zombie eventi uskoya getirilecek ve CZ e bir kaç çeşit yeni güncelleme getirilecek Ana site görünümü değişecek bunun gibi basit şeyler için 10 gün bekletmelerinin sebebi ise nabız tutmak , yeni server bekleyen paragöz arkadaşlar için dalga geçmek başka bir sebebi olamaz.Yeni server gelecek diye umutlanmayın 6 ay var daha en az.
    Valla çok pollyannacısınız Sizce yeni sw değil olsa neden demesinler? Neden topuklarına sıksınlar? Bi de yılbaşı öncesi kc alanlara özel event yaplıldı,o kadar kc çekti millet, Hazır bol kc aldırmışken yeni swden de bi o kadar aldıralım demeleri garip olmaz..

Bu güne kadar kaç kare sayaç gördünüz? Ben söyleyim, olimpia açılırken... Manes akara zamanı varmıydı bilemem ama zaten olması beklenen güncelleme için neden sayaç konsun? Hadi koydular neden bu sayaçın yeni sw ile alakası yok diyemiyorlar.. Biz de bilmiyoruz deseler gene kabül.
    Bi de çok değl 3-4 hafta önce güncellemelerle ilgili yayında yeni güncellme ile birlikte yeni sw gelse diye ağızdan kaçtı ceyranları gitti Sizce tesadüf mü? Ben sanmıorum.. Yeni sw gelmiyeceğine dair ufacık bi ipucu yok ama aksini kanıtlacak 10larca ipucu spoiler var..Gelmiyeceğine inanlar kendilerini kandırır..

Senior Member
    Quote Originally Posted by KillerBlade View Post
    Valla çok pollyannacısınız Sizce yeni sw değil olsa neden demesinler? Neden topuklarına sıksınlar? Bi de yılbaşı öncesi kc alanlara özel event yaplıldı,o kadar kc çekti millet, Hazır bol kc aldırmışken yeni swden de bi o kadar aldıralım demeleri garip olmaz..

Bu güne kadar kaç kare sayaç gördünüz? Ben söyleyim, olimpia açılırken... Manes akara zamanı varmıydı bilemem ama zaten olması beklenen güncelleme için neden sayaç konsun? Hadi koydular neden bu sayaçın yeni sw ile alakası yok diyemiyorlar.. Biz de bilmiyoruz deseler gene kabül.
    Bi de çok değl 3-4 hafta önce güncellemelerle ilgili yayında yeni güncellme ile birlikte yeni sw gelse diye ağızdan kaçtı ceyranları gitti Sizce tesadüf mü? Ben sanmıorum.. Yeni sw gelmiyeceğine dair ufacık bi ipucu yok ama aksini kanıtlacak 10larca ipucu spoiler var..Gelmiyeceğine inanlar kendilerini kandırır..
    Kesinlikle katılıyorum.

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    Quote Originally Posted by 4Shady View Post
    19 Ocak 2017'de Akara ve Manes açıldı ve bu sunucuların haberi 3 gün önceden verildi yani 16 Ocak'ta.Sitedeki geri sayım 16 Ocakta bitiyor ve bittiği gibi yeni server haberi verilecek ve 19 Ocakta yeni server gelecek , bu tamamen tahmindir hiç bir bilgi veya duyum içermemektedir.
    hayırlı olsun hepimize

Senior Member Savas3725's Avatar
    Yeni server bekleyenler çok büyük hayal kırıklığı yaşayacak. CZ güncellemesi gelmeden neyin yeni serveri. Büyük değişiklikler olacak o yüzden bu sayaç eklendi.

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Yeni server bekleyenler çok büyük hayal kırıklığı yaşayacak. CZ güncellemesi gelmeden neyin yeni serveri. Büyük değişiklikler olacak o yüzden bu sayaç eklendi.
    Şuan yaşıyorum

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Sen birde tarih ve isim verenleri düşün
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.