Page 22 of 290 FirstFirst ... 1220212223243272122 ... LastLast
Results 211 to 220 of 2894
    Junior Member
    ben hiç birisi İN-DİR-DİK geliyor PUS indirimi

Junior Member
    sayaç çok güzel oyun olmuş. ellerinize sağlık.ne çıkacağını bekleyip görecez. oyunu oyun gibi oynayanların bununla bir derdi olamaz ve bekler. diğerleri arada kalsın kendilerini yesin yeni server mı ya da ne diye

Junior Member
    ortalık karıştı millet vaziyet alın

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Şuan bende hayretle yeni server diye yırtınanları ümitlenenlerin yorumlarını böyle okuyorum daha ne kadar abartacaklar diye.
    Tek fark elimde mısır yerine karışık çerez var İlk sayfadan son sayfaya kadar okudum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tek fark elimde mısır yerine karışık çerez var İlk sayfadan son sayfaya kadar okudum.
    niye konuyu kapatmıyosun yeni sw gelmeyecek konu kapandı . diye yetkin yokmu :P?

Member Night_FOX's Avatar
    Nickname
    NightHyena
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bal_VE58a7Ld View Post
    niye konuyu kapatmıyosun yeni sw gelmeyecek konu kapandı . diye yetkin yokmu :P?
    millet egleniyor akşam akşam işte neden kapatsın ben keyif alıyorum

Quote Originally Posted by ysnkt View Post
    sayaç çok güzel oyun olmuş. ellerinize sağlık.ne çıkacağını bekleyip görecez. oyunu oyun gibi oynayanların bununla bir derdi olamaz ve bekler. diğerleri arada kalsın kendilerini yesin yeni server mı ya da ne diye
    bu tarz dedikodular senin serverına bile zarar verir bencillikten öleceniz bakalım bu sayaçta ne çıkacak merak ediyorum

Öyle diyince inanıyormusunuz orion açılmadan önce yeni server asla gelmeyecek denip konular kapanıyordu ne oldu geldi o işleri geçmek lazım

Junior Member
    benim umrumda değil. şubat ayı başlıcaktım 2 sene tam dolsun gelmezse başlarım dedim yeni sw eski bi sw ye. bakalım bunu atlatırsa başlarız yeni sw gelmezsede oyun cok kan kaybedecek. piyasalar öldü

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Benden daha yetkili bir mod görmüş olamazsın da neden kapatayım? Ne güzel herkes kurallara uygun olarak fikrini yazıyor. 23 sayfa olmuş daha bir kişi bile forum ihlali yapmamış. Canım istedi kapattım olmuyor biliyorsunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.