Page 167 of 290 FirstFirst ... 67117157165166167168169177217267 ... LastLast
Results 1,661 to 1,670 of 2894
    Junior Member
    Quote Originally Posted by bonucci View Post
    5 yıl oynanabilirliğini ön görüyorsanız bence bu iyi bir süre sonu hüsran olsa bile. Mesela bu hamle şuan oynayan oyunculardan nasıl tepkiler alır örnek olarak büyük paralar yatıran oyuncular bırakır mı oyunu ?
    Şuan ki oyunu etkileyen ne varki yeni client yeni bir server 1299 bahsediyoruz bu bizim gibiler için açılacak bir server oynayan manes' e destana devam etsinler onları etkileyecek hiç bir şey yok burda

Junior Member
    Quote Originally Posted by CARANN View Post
    Şuan ki oyunu etkileyen ne varki yeni client yeni bir server 1299 bahsediyoruz bu bizim gibiler için açılacak bir server oynayan manes' e destana devam etsinler onları etkileyecek hiç bir şey yok burda
    Sonuç olarak herkesin geçmişindeki anıları canlandırabileceği bir fırsat sunulmuş olunacak. Buna şuan büyük para yatırmış oyuncularda dahil yani illaki bir bölünme olacak hemde büyük bir bölünme sizce de öyle değil mi ?

Junior Member
    Nickname
    Aziz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HavaNDeLeN
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 33gr33 View Post
    şu 17sindeki trina etkinliğini gördükten sonra Yeni serverin açılmayacağına %100 emin oldum malesef.... yeni server açacaksın ertesi gün twitch trina etkinliği yapacaksın oldu başka? hiç sanmıyorum. malesef yeni server umudu olan varsa boşuna beklemesin bence. belki şubat ayında gelebilir ama bu ay gelmeyeceğini düşünüyorum.
    Neden diğer sunucular kapatılacak mı sanki?

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bulunduğu sw da tutunamayan solo takılıp iki ayda bir server değişen ne çok insan varmış ne meraklisiniz yeni sw a

Junior Member
    Nickname
    Shady
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    4Difference
    Quote Originally Posted by gokhanlarrrrrrr92 View Post
    Bulunduğu sw da tutunamayan solo takılıp iki ayda bir server değişen ne çok insan varmış ne meraklisiniz yeni sw a
    Napalım Destanda ortalama bir çara **** mı verelim?
    Last edited by ScORp_LiON; 01-11-2019 at 08:14 PM. Reason: tl yasak

Senior Member
    Quote Originally Posted by azizbey07 View Post
    Neden diğer sunucular kapatılacak mı sanki?
    yeni serverla ilgilenmek yerine twitchde yayın yapacaklar öylemi? hiç sanmıyorum bro, yeni server açılınca neler olduğunu herkes biliyor en az 1 hafta sorunlarla uğraşılıyor. bu sorunları bir kenara bırakıp twitchte yayın açmak saçma geliyor bana.

Senior Member
    Nttgame bence usko ya bşiler yapmıyacak tahminimce mgame eni bir 1299 başlangıcı yaapcak yeni nesil knight galiba :d

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    Quote Originally Posted by 33gr33 View Post
    yeni serverla ilgilenmek yerine twitchde yayın yapacaklar öylemi? hiç sanmıyorum bro, yeni server açılınca neler olduğunu herkes biliyor en az 1 hafta sorunlarla uğraşılıyor. bu sorunları bir kenara bırakıp twitchte yayın açmak saçma geliyor bana.
    16sında sayaç bittiği gibi yeni servermi gelecek sanıyorsun? hayır en fazla yeni server'ın tarihini verecekler ki bu 2 sene önce olduğu gibi(manes akara açılış tarihi 19.01.2017 haberi 16.01.2017de verildi) 19.01.2019u işaret eder yani 3 gün sonrasını bu da demek oluyor ki 17sinde trina etkinliği yapmalarının hiç bir zararı yoktur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    16sında sayaç bittiği gibi yeni servermi gelecek sanıyorsun? hayır en fazla yeni server'ın tarihini verecekler ki bu 2 sene önce olduğu gibi(manes akara açılış tarihi 19.01.2017 haberi 16.01.2017de verildi) 19.01.2019u işaret eder yani 3 gün sonrasını bu da demek oluyor ki 17sinde trina etkinliği yapmalarının hiç bir zararı yoktur.
    17sindeki trina etkinliğini 23ünde veya 24ünde tekrar yapacaklar yayında öyle açıkladılar. o zaman yeni server şubat ayında açılacak böyle bakacak olursak.

Junior Member
    Quote Originally Posted by bonucci View Post
    Sonuç olarak herkesin geçmişindeki anıları canlandırabileceği bir fırsat sunulmuş olunacak. Buna şuan büyük para yatırmış oyuncularda dahil yani illaki bir bölünme olacak hemde büyük bir bölünme sizce de öyle değil mi ?
    Orasını bilemem isteyen istediği yerde oynar ben şahsım adına konusuyum aktif sunucların hiç bir serverinde oynamıyorum yeni acılacak olan server sayet acılırsa 22xx v olursa gine oynamam ben 2003 de başladım ozamanın malezya serverinde fredrake oynadım uskoda olimpia' da zevkı ozaman alıyorduk şuan açık konusuyorum 83 lwl asas ı oynamıyorum 3 sayfa sıkıl biz clasık oyun da takılı kaldık alışamadık şimdiki oynayan arkadaşlar 2010 larda başlamışlar bu halını seviyor aradakı fark bu yanı daha nasıl anlatılır bılmıyorum