Page 204 of 290 FirstFirst ... 104154194202203204205206214254 ... LastLast
Results 2,031 to 2,040 of 2894
    Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    7/24 Farm Pazar Kendine Player Diyebiliyorsan.
    Kendisini birsey ile adlandirmasina gerek yok arkadasim.Herkez kendine dusen gorevi yapiyor ki KO 13 yildir dönüyor.Arkadas dogru soyluyor birileri farm yapacak ki serverlarda para donecek,birileri upgrade yapacak birileri alim satim yapacak ki kimse ne zaman kaybedecek nede stilettolarla kalacak.Bugun Ciftcilik olmayan ulkeleri goruyoruz herseyi birak kendi ulkemizi goruyoruz,üretim olmayan yer kurur gider.o yuzden Farm yapanada,Item basanada,Alim Satim yapanada saygi duyacaksiniz,sevmeyebilirsiniz sevmiyorsaniz kendiniz mucadele edecek hazir hicbirsey almayacaksiniz.sizin bu tavriniz hayvan haklarini savunup etden vazgecmemek ile ayni.

Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    7/24 Farm Pazar Kendine Player Diyebiliyorsan.
    Benim bir oyunda ''Oyuncu'' olabilmem için oyunun sunduğu tüm etkinlikleri,aktiviteleri dibine kadar kullanmam mı gerekiyor?Oyun bana farm,pazar,upgrade imkanı sunmuş bunlar beni tatmin ediyor.Aslında ne demek istediğimi bal gibi anlıyorsun.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Dulia View Post
    Benim bir oyunda ''Oyuncu'' olabilmem için oyunun sunduğu tüm etkinlikleri,aktiviteleri dibine kadar kullanmam mı gerekiyor?Oyun bana farm,pazar,upgrade imkanı sunmuş bunlar beni tatmin ediyor.Aslında ne demek istediğimi bal gibi anlıyorsun.
    fıstık gibi güncellemeler gelicek. bizler bu oyunun tadını çıkartacagız. kimse yeni server diye aglamasın. şuanda btün serverlar gayet iyi . farmcı tayfa için server açılmaz.. farmcı degilim diosan +8 ler le 100lerce insan pk atıor sende atarsn.. farmcıysan eski swlerdede gb 40 tl gir farm yap.

Senior Member
    Quote Originally Posted by osko View Post
    bir ahmak kendini bu kdr belli eder mi ya yeni server gelsin die param parça edenler diyecektin galiba. bu yazımı iyi oku biraderim..
    oyunun içinden ve takipçisi olan birisi olarak. kesinlikle önümüzdeki günlerde yeni server gelmeyecek. 2 gün sonra göreceksniz.
    bir yetkili yokmu böyle haysiyetsiz insanları forumda barındarımyın adam hakaret ediyor eleştiri yapmayı bilmiyor gelelim cevabına 2 gün sonra steamde yeni sunucu açtıklarında boş yorumlarını suratına vurucam senin forumda ol kaybolma ha güncelleme için reklam verdiler diyelim neden eski oyuncular eski sunuculara para verip başlasınki kork bence itemlerin elinde çaıtr çatır patlamak üzere!!!
    @scorp_lion

Senior Member
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    bir yetkili yokmu böyle haysiyetsiz insanları forumda barındarımyın adam hakaret ediyor eleştiri yapmayı bilmiyor gelelim cevabına 2 gün sonra steamde yeni sunucu açtıklarında boş yorumlarını suratına vurucam senin forumda ol kaybolma ha güncelleme için reklam verdiler diyelim neden eski oyuncular eski sunuculara para verip başlasınki kork bence itemlerin elinde çaıtr çatır patlamak üzere!!!
    @scorp_lion
    steam'da aça bilirler biz şuanda uskonun forum' unu kullanıyoruz. dikkatini çekerm. bizler usko nun playerleriyiz. sen ve senin gibiler yeni server diye yalvarıp gb 200-300 tl lerde iken. k0xp ile 1-2 gb kasıp satıpp yol alacaksınız. sizin biz yıllardır ne oldugunuzu ögrendik. bide burada işine gelmeyince. yetkili yokmu diyorsun

Senior Member
    steam'da aça bilirler biz şuanda uskonun forum' unu kullanıyoruz. dikkatini çekerm. bizler usko nun playerleriyiz. sen ve senin gibiler yeni server diye yalvarıp gb 200-300 tl lerde iken. k0xp ile 1-2 gb kasıp satıpp yol alacaksınız. sizin biz yıllardır ne oldugunuzu ögrendik. bide burada işine gelmeyince. yetkili yokmu diyorsun
    adam hala iftira atıyor forumda polemik yaratıyor insanları tanımadan koxper ilan ediyor uyumayın forum moderatörleri bunu komple banlamnız gerekiyor
    gelelim gene cevabına yeni sunucu geçmek zorunda degilsin eski sunucunda devam edebilrsin bu korkun ne bu kadar bu haykırışların niye acaba yoksa tl olarakmı görüyorsun çarını zavallı birisin çok belli
    @Scorp_lion

fıstık gibi güncellemeler gelicek. bizler bu oyunun tadını çıkartacagız. kimse yeni server diye aglamasın. şuanda btün serverlar gayet iyi . farmcı tayfa için server açılmaz.. farmcı degilim diosan +8 ler le 100lerce insan pk atıor sende atarsn.. farmcıysan eski swlerdede gb 40 tl gir farm yap.
    ''Farmcı değilim'',demiyorum kardeşim.Dibine kadar farmerim.Sizler oyunun tadını çıkartmaya devam edebilirsiniz kim engelliyor sizi onu anlamadım?Yeni server gelince oyunun boyutu artıyorda bilgisayarın mı kaldırmıyor seni engelleyen şey ne de yeni servere bu kadar karşısın?Konunun ne içeriği ne de başlığı ''Yeni server istiyoruz'' anketi değil güzel kardeşim sitede bir sayaç var oyun yönetimide sayaçla ilgili bir bilgi vermediği için burada tartışıyoruz ne olabilir ne olamaz.Senin bir fikrin varsa buyur yaz bizde okuyalım.Senin burada 5 dakikada bir aynı yorumu yapman eğer ''Gelecekse'' yeni serverin gelmesini engellemeyecek bunu biliyorsun değil mi ?Şuan bulunduğun server de mutlu isen korkma konuda bir arkadaşın dediği gibi db sıfırlaması gibi bir şey olmayacak rahatlıkla serverinde oynamaya devam edebilirsin.Yeni server seni ilgilendiren bir unsur değil,ilgilendirmeyen diğer kısım ise benim ne yapıp,yapmayacağım

Senior Member iVibe's Avatar
    Şu konudaki provakatörler defalarca uyarılmadan uzaklaştırılsa keşke..

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumdan kavga edicenize verin adres kesin birbirinizi haberlere çıkalım reklam artsın faydanız olsun

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Exclamation

Quote Originally Posted by Errico View Post
    Kendisini birsey ile adlandirmasina gerek yok arkadasim.Herkez kendine dusen gorevi yapiyor ki KO 13 yildir dönüyor.Arkadas dogru soyluyor birileri farm yapacak ki serverlarda para donecek,birileri upgrade yapacak birileri alim satim yapacak ki kimse ne zaman kaybedecek nede stilettolarla kalacak.Bugun Ciftcilik olmayan ulkeleri goruyoruz herseyi birak kendi ulkemizi goruyoruz,üretim olmayan yer kurur gider.o yuzden Farm yapanada,Item basanada,Alim Satim yapanada saygi duyacaksiniz,sevmeyebilirsiniz sevmiyorsaniz kendiniz mucadele edecek hazir hicbirsey almayacaksiniz.sizin bu tavriniz hayvan haklarini savunup etden vazgecmemek ile ayni.
    Oyun Böyle Adamlar Yüzünden Ticarethaneye Döndü, Oyun Oyun Amacından Çıktı Ev Geçindirme İşine Döndü Yeni Server Gelsin 2 - 3 Ay Farm Yapayım GB Kasayım, Sonra Yine Yeni Server Bekleyeyim, Bir Diğer Kişilerde Etkinliklere Hileyle Girerek Gelir Elde Ediyor, Son Olarak da Pazarcılar Bunun Oyun Olduğunun Farkına Varın Bu Pazar Sistemi Önceden Sadece Oyuncular İhtiyacını Gidersin Diye Getirildi, Size Ev Geçindirme İmkanı Getirdik Denilmedi, Bunların Çoğuda Zaten Eskiden Oynamamış Kişilerden Oluşuyor, Youtuber Videosu İzleyip Geliyorlar.