Page 21 of 290 FirstFirst ... 1119202122233171121 ... LastLast
Results 201 to 210 of 2894
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by emo_VZGMa4UP View Post
    manes gb alış şimdiden 25 tl ye düştü nasıl gençler eğleniyormuyuz
    Manes in yeni server geleceği zaman bu hale düşeceği çok belliydi ki daha söylentilerden buralara düştü. Eğer haber doğrulanırsa, eski midgard olur.
    Last edited by yugohako; 01-03-2019 at 04:03 PM. Reason: yazım yanlışı

Banned
    Quote Originally Posted by KeepYaHeaUp View Post
    Yeni server teorileri saçma.. büyük bir değişim olacak yoksa bu geri sayım felan filan insanları büyük beklentilere sokmak saçmalık olurdu..!
    Ne olursa olsun bu yeni server spekülasyon ortaya çıkarıyor bu oyunu etkiliyor buna izin verilmemeli nttgame desin yeni server gelmeyecek onun için değil sayaç anlayışla karşılanır ama bunu söylemedikçe bu ihtimal var ve bunu bu şekilde yapılması oyuncuları tepkisi çekmekte.

Zamanında yeni server bir çok fiyasko şekilde geldiğini oldu. Yeni server 1 ay önce reseller sitesi duyurduğu oldu. Resmi açıklama gelmeden bir kaç gün önce gb alış satış açan reseller sitesinde oldu. Yeni server açılmayacak denildi 3-5 gün içinde açıldığını gördüm. Yeni server yok öyle bir şey dediler artından apar topar anket ve yeni server geldi siz istediniz biz getirdik demeye getirildi ama önceden reseller sitesi zaten söylemişti geleceğini.

Reklam kokuyor bekletiye sokuyorlar yeni serverda gelebilir ya da yeni server öncesi bir reklamda olabilir başka benim aklıma gelmiyor bu geri sayaç olayı eğer bir yetkili yeni server için değil gelmeyecek diyene kadar bu ihtimal var tabi sözlerinden dönmezlerse. Eğer yeni server gelirse o zaman bir yeni server öncesi bana göre fiyaskosu olur.
    Last edited by 4ntikor; 01-03-2019 at 04:10 PM.

Member Night_FOX's Avatar
    Nickname
    NightHyena
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    sayac ortaligi maf etti

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Geçenler konu başlığını değiştirip yeni server gelmeyek diye konuşup konu kilitliyodun hayırdır susturdular mı senide ?Konu ile ilgili atasözünü veya deyimini duymak isterdim.

Senior Member
    Şu an sözde sürpriz adı altında, herkesin kafasını karıştırdınız. Tebrik ediyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by disco_5959 View Post
    geçenler konu başlığını değiştirip yeni server gelmeyek diye konuşup konu kilitliyodun hayırdır susturdular mı senide ?konu ile ilgili atasözünü veya deyimini duymak isterdim.
    +1 :d

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şuan bende hayretle yeni server diye yırtınanları ümitlenenlerin yorumlarını böyle okuyorum daha ne kadar abartacaklar diye.

Bence Gmlerde bilmiyor gibime gedi.. Mgame tarafından eklenmiş olabilir saat. Yada nabız ölçüyorlar..Bakalm nolcak hakkımızda hayırlıısı..

Quote Originally Posted by KHD View Post
    Şuan bende hayretle yeni server diye yırtınanları ümitlenenlerin yorumlarını böyle okuyorum daha ne kadar abartacaklar diye.
    sorun yeni server degil biliyormsun sorun bunun piyasalara açıklama yapana kadar ciddi zarar vereceğidir zaten korka korka oynayna bir kitle vardı yeni sunucu gelirmi acaba diye bekleyenlerde vardı vs vs bunları iyice şüpheyi düşürüyor buna izin vermemeleridi burda yeni sunucu yazan kişilerin konularını kitliyordu şimdi sesleri çıkmaması insanları sinir ediyor sadece