Page 90 of 290 FirstFirst ... 40808889909192100140190 ... LastLast
Results 891 to 900 of 2894
    Junior Member
    Quote Originally Posted by DarkSantiago View Post
    Alt yapı meselesi dediğin gibi işte ben alt yapıya güvenemediğim için 8 e kadar yolu var bu işin nedeni lagı engellemek camplardaki bossları kaldırırlar item girişi azalır onlar ayarlanırda işte şu lag meselesi ilk 1 hafta kanser ediyo insanı
    kanka güzel diyon lag meselesi doğru diyosun ama inanki 50.000 kişi bile girse lag olmaması lazım yeterki gerekli alt yapı sağlansın 15 yıllık oyun inan çok komik durumdalar

Junior Member
    Quote Originally Posted by Tsubasa33q View Post
    kanka güzel diyon lag meselesi doğru diyosun ama inanki 50.000 kişi bile girse lag olmaması lazım yeterki gerekli alt yapı sağlansın 15 yıllık oyun inan çok komik durumdalar
    kesınlıkle katılıyorum sw ılk 3-5 gun oynanmıyor lagdan

Siradan Yeni sunucu icin Boylesine Organizasyon yapilacagini sanmiyorum. Ya da Yeni sunucu acilip, utc ve dk itemleri kaldirilacak. En baba itemler raptor,shard,hb,ii,ms, shell vb itemler olacak.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    İnşallah sayaç elimizde patlamaz güzel şeyler gelir oyuna.

Junior Member
    Nickname
    _SEiJUU_
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Dostum yanlış anlamada şu yazın iğrenç geliyor gözüme. New server demek yerine yeni server yada yeni sunucu demek dilimizin yozlaşma hızını düşürecektir. Şimdi biri çıkıp demesiin diye şunuda ekliyeyim. Bazı kelimeleri ingilizce alıştıgımız için kullanmak normal gelir ( item , drop , online gibi) ama bu o tarz bir şey değil
    takıldığın konu bumu gerçekten? üzüldüm..

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    İnşallah sayaç elimizde patlamaz güzel şeyler gelir oyuna.
    Seç birini new server mi , kurian kaldırılsın mı

Cevabını net biliyorum da belki şaşırtırsın)
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    Yeni server gelecek olursa bende başlarım heyecanlandım bak. 32 gbnin biraz üstü yakıp bırakmıştım daha yeni.

ABONE OLUN AZ İŞİMİZ GÖRÜLSÜN
    Ben video çekmedim ama 120 GB civarı yakıp bıraktım, yeni SW gelirse başlayacağım bende .

Üyeliğimizi aldık, yaklaşık 10 yılı geçti oynamayalı. İsmi çok önemli değil sw'nin ama Carnac olursa seviniriz. Birde küfür olmadan, oyuna bir dükkan gibi değilde, eğlenmek için oyun olduğunu unutmadan devam eden ve katılan arkadaşlar olmasını arzu ederiz.

Senior Member

Shop değil de doktor buda ne

Senior Member
    HavaliBaal bugün hiç bir şey demeden siz sataşmışsınız adama. Dün hakıkaten rahatsızlık verıyordu bu eleman herkese ama bugun öyle bir girişimde bulunmadan siz hemen adamın ilk yorumuna musallat olmuşsunuz. Bana öyle geldi bence siz biraz abartmışsınız. Ha şuda bir gerçek ki dün hakıkaten can sıkıyordu ama bugun öle bir şey yok hak yemeyelım şimdi