Page 162 of 290 FirstFirst ... 62112152160161162163164172212262 ... LastLast
Results 1,611 to 1,620 of 2894
    Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Beyler yeni server için mage team aranıyor. Detaylar için Discord: #6127

Butun pazarcılar benim gözümde emek hırsızıdır. Haram zıkkım olsun benim saatlerce uğraşıp cıkardıgım itemler ucuza gidiyor bunlar yuzunden.

Quote Originally Posted by tellimantar View Post
    Beyler yeni server için mage team aranıyor. Detaylar için Discord: #6127
    şuan 3 party yiz 4. party gelcek gibi eksik olursa ulaşcam sana

Bu yamada kalkmazsa pazar ben 2 laptop alıp bende pazar yapıcam cekcem 2 bronz pre

Priest lazımmı bende gelirim. Yaş 30 istanbuldayım. Yalnız yaşıyorum her imkanım var güvenilir clan olsun yararlı olurum her türlü

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    şuan 3 party yiz 4. party gelcek gibi eksik olursa ulaşcam sana
    3 partisiniz anladım da hocam siz ne kadar online kalacaksınız veya komutçunuz kaç yıllık komutçu bunları da benim sormam lazım. duruma göre cc veya mage açma ihtimalim bile var benim. discorddan yaz da konuşalım dediğim gibi. #6127
    Last edited by tellimantar; 01-11-2019 at 04:37 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    İşi dönüp dolaşıp pazarcıya getiren buy pazarın kalkmasını isteyenlere birçift lafım var. Yıllardır pazar yaparım taaaa 2006-2007 den beri hatta Ares serverindaki TsunamiAVM de benim Manestekide. Pazar kurar, alırım satarım illegal bir durumum yok ama tradeden item aldık diye çok ban yedik . (Halbuki itemler üzerinden çıkartılınca 72 saat satılamaz gibi bir durum olsa hack item de olsa işe yaramaz bunu savunan biriyim.) Buy merchant pazarcıların işine yarıyor diyenlere şunu söylemek istiyorum bencede kalksın. Kalksın ki kendimce güvenilir bir insanım bugüne kadar TsunamiAVM hırsızlık yaptı diye hiçbir zaman konu göremezsiniz ben daha çok kazanırım.Hafızasını zorlarsa Scorp belki beni hatırlar aresden. Yıl 2010-2011 arasında geldiğinde server areste tl yatırmadan yaptığım itemler full +9 full +3 hatta elimde +10 shard +10 chd vardı. Yani demem o ki o zamanda pazardan sıkılıp pazarcıyı kıskanan vardı bugünde var aynı. Değişmeyen tek şey ÜMİT BESEN. Yaş oldu 30/31 yeni server açılsın yine pazar yapacağım (eşim karşı çıkmasına rağmen.) İşim de var normal hayatta para da kazanıyorum oyundan bir gelire ihtiyacım da yok. Unuttuğunuz bir şey var aslanlar, pazarcılık bu oyunda hastalık. Muhabbet farklı. Ortamı farklı. Ülkemizin temel sorunu insanların birbirine olan saygısı . Oyunda olsa aynı şey burada da söz konusu. Yeni serverda görüşmek üzere gençlik. Ne diyoruz ''AL VER EKONOMİYE CAN VER''
    Ben pazara karşı değilim ama eğer adam 10 hesap sokup buy sell ile piyasayı etkiliyorsa karşıyım. Ayrıca aktif pazarcılığada karşı değilim. Karşı olduğum şey AFK pazarcılık. Nasılki oyun AFK farmı bitirip PVP alanlara çekmeye çalışıyorsa milleti. Pazardada AFK pazarcılığı bitirip aktif pazarcılığa çeksin milleti.

Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    Butun pazarcılar benim gözümde emek hırsızıdır. Haram zıkkım olsun benim saatlerce uğraşıp cıkardıgım itemler ucuza gidiyor bunlar yuzunden.
    boşuna ağlamışsın emek hırsızı felan alakası yok sana zorla pazarcılara item sat demiyor kimse veya pazarcılar zorla item satmıyor satamaz şimdi böyle yazıyorsun işin düşünce koşa koşa pm atanlardansın pazarcılara

Senior Member
    Bu oyun içi ticaretin oyunu kötüye götürdüğünü düşünen insanlar oyuna deli gibi para harcayıp 0 emekle oynayan yobazların düşünceleri. oyun içinde buy sell yapanlardan bende nefret ediyorum ancak pazarı aktif olarak kullananlar candır. bende oyun içi ticareti yaparak item dizmeyi seviyorum.

Şunu soylıyım size. Kudurun anasını satayım o pazar kalkmayacak siz cebinizden dizeceksnz itemleri biz oyundan.

Beter olun

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    4 gün 23 saat 14 dakika vay canına!
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.