Page 69 of 290 FirstFirst ... 1959676869707179119169 ... LastLast
Results 681 to 690 of 2894
    Senior Member MoonKhaNnnnn's Avatar
    Nickname
    JusticeCASTRO
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Çok büyük bir yenilik geliyor ama Yeni Server gelmiyor
    Havada bulut yok bu ne dumandır
    Mahlede ölen yok bu ne figandır
    Şu yemen elleri ne de yamandır

Sanatçıyım diyebilmek için, ustanı geçeceksin ve kendini geçecek bir öğrenci yetiştireceksin.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Specialite View Post
    HavaliBaal denen sahışı biri ne olur sustursun 69 sayfa yazının 40 ını bu adam yazıyor
    O Arkadaş Biraz Değişik Charını Madene Bırakıp Forum'a Sarıyor, Arada da Arena da Adam Kilitleyip Zehir Atıyor, Olayı Böyle Yani Alıntı Yapmayın Ona Konuşsun Ayrıca Bir Mod'un Bu Adama Sarı Kart Bile Göstermemesi İlginç.

700+ Yorum Var 100 - 200 Yorum Nedense Onun Yorumlarında Bir İspat Peşinde Ve İkili Tartışma Yaratarak Konu Kapattırmaya Çalışarak Yorumunu Beğenmediği Kişilere Ceza Aldırma Peşinde Farklı Forum'da da Aynısını Yapıyor.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Benden daha yetkili bir mod görmüş olamazsın da neden kapatayım? Ne güzel herkes kurallara uygun olarak fikrini yazıyor. 23 sayfa olmuş daha bir kişi bile forum ihlali yapmamış. Canım istedi kapattım olmuyor biliyorsunuz.

Buraya Kadar Herşey Normaldi Ben Bile Yeni Server İsteyenlere Birşey Söylemedim...
    Last edited by ISpeedycort; 01-06-2019 at 07:11 PM.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Forumdaki bazı insanların yorumlarının görmezden gelin arkadaşlar sorun ve sinir bozulma durumu olmaz.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by Specialite View Post
    HavaliBaal denen sahışı biri ne olur sustursun 69 sayfa yazının 40 ını bu adam yazıyor
    Forum kurallarını ihlal edersem işlem yaparlar.Onun haricinde hesap bilgilerine sahip çıkamayan birinin bu konuda direktif vermesi ilginç

Hesap açarken şu kadar günlük yorum veya konu limitiniz var diye bir ibare okumadım görmedim.

Forumla oyunla alakası olmayan birinin 2. yorumunda birden forumsever olmasıda ayrı bir soru işareti

Önce hesap bilgilerine sahip çık onu öğren bi sonra forumla ilgilenirsin.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    O Arkadaş Biraz Değişik Charını Madene Bırakıp Forum'a Sarıyor, Arada da Arena da Adam Kilitleyip Zehir Atıyor, Olayı Böyle Yani Alıntı Yapmayın Ona Konuşsun Ayrıca Bir Mod'un Bu Adama Sarı Kart Bile Göstermemesi İlginç.
    Bizim yine arkaplanımızda oyun ön yüzümüzde.Bazıları gibi pembe dizi izleyip milletin konularına alakasız ve abuk sabuk yorumlarda bulunupta kendi çöplüğünde bile mide bulandıran biri değilim
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Burası geri sayımla ilgili görüş bildirme alanı mı yoksa polemik yaratıp her yazana tek tek kişisel olarak cevap yazma alanı mı? Öyleyse kapatılsın konu. Zira şu şekilde ilerlerse çok anlamsız. Uzun bir süredir yorum yapmayıp yalnızca takip ediyordum ama şu ortamı görünce yazmadan duramadım. HavaliBaal açıkça insanları tahrik ediyor. Mevzuyla ilgili yorumu yok, sırf polemik. Bence de susturulmalı artık.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Konuda gördüğüm kadarıyla trolleyen var beli ki kapanmasını istiyorlar.
    Reklam panosunu gelirsek maliyeti 200 tl bile değildir.Çok büyük hayaller kurmayın riske girmeyin sonra kursağınızda kalır.
    Bu forumda benden tecrübelisi çok az kişi var.Yaptığım her hamlede kazançlı çıktım.Emeğiniz çöp etmeyin diyorum başkada lafım yok.
    Hiç bir oyun firması serverleri riske atacak bilgileri 15 gün önceden vermez.
    Oyuna ne getirilecek onuda tahminin edemiyorum.Çünkü hiçbir zaman böyle sayaç görmedik oyun tarihinde yeni serverden ziyade köklü değişiklikler olacak gibi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Konuda gördüğüm kadarıyla trolleyen var beli ki kapanmasını istiyorlar.
    Reklam panosunu gelirsek maliyeti 200 tl bile değildir.Çok büyük hayaller kurmayın riske girmeyin sonra kursağınızda kalır.
    Bu forumda benden tecrübelisi çok az kişi var.Yaptığım her hamlede kazançlı çıktım.Emeğiniz çöp etmeyin diyorum başkada lafım yok.
    Hiç bir oyun firması serverleri riske atacak bilgileri 15 gün önceden vermez.
    Oyuna ne getirilecek onuda tahminin edemiyorum.Çünkü hiçbir zaman böyle sayaç görmedik oyun tarihinde yeni serverden ziyade köklü değişiklikler olacak gibi.
    Reklam panosu 200 tl? Nerde kendi adıma reklam vereceğim

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Reklam panosu 200 tl? Nerde kendi adıma reklam vereceğim
    Hem de Kadıköy metrosu gibi bir yerde

200 liraya reklam panosu koyuyorlarsa ben kendi resmimi koyarım 5 bin liradan aşağı değildir