Page 28 of 290 FirstFirst ... 1826272829303878128 ... LastLast
Results 271 to 280 of 2894
    Quote Originally Posted by kingmen1987 View Post
    sende inandın bunun ıcın gerı sayım la bır pach onu 5 dk getırırler
    sana mı inanacağım? yoksa tanıdığım, bildiğim gm'e mi?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    Ne yazık ki hiçbirinizin fikri doğru değil doğruyu söylemek gerekirse sayaç bitiminde NTTGAME ailesine yeni GAME MASTER olarak katılıyorum arkadaşlar şimdiden süpriz yapmışlar

Teşekkürler sayın Khenarth , DeaconFrosT ve ScORp_LiON
    Geri sayım olduğuna göre kesin direkt CEO olarak işe başlıyor olmalısın
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    ScORp_LiON Candir <3

Açıkama gelmediği sürece millet çarları bozuyor,şayet yeni sw değilse bu çar bozanlara nası açıklama yapılacak? Yada nasıl tepki gösterilecek merak konusu..
    O gün yeni sw yok,ne yeni swsi derseniz bunca adamın hakkına girersiniz...

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KillerBlade View Post
    Açıkama gelmediği sürece millet çarları bozuyor,şayet yeni sw değilse bu çar bozanlara nası açıklama yapılacak? Yada nasıl tepki gösterilecek merak konusu..
    O gün yeni sw yok,ne yeni swsi derseniz bunca adamın hakkına girersiniz...
    Yeni server 100% gelecek de neden çarları bozuyorlar? Ben 100% eminim geleceğinden ve bozmuyorum. Bozmak da zorunlu değil. Bozuyorlarsa olası bir olumsuzluğu göze almışlardır

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Her canlı yayında yeni server konusunu kapatan gmler bu yayında konuyu cevapsız bıraktı.
    Ikinci olarak önceki yayınlarda Ares-Diez-Destan ve kalan 4 server etkinlik yapılırken ilk kez Ares-Diez-Destan-Manes olarak etkinlik yapıldı. 4-4 olacak şekilde ayarlanmış bile

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    seni tanıyalı ortalama 4-5 yeni server geçti ama her yeni server açılmadan önceki şu flash tv oyunculuğun beni öldürüyor kardeşim @ScorpionKing

Senior Member
    abiler kardeşler küçüklerim adamlar normalde yeni server konusu açılınca konuya kilit vuruyorlardı. Daha 2 gün once sizce yeni server ne zaman gelir beyler diye konu açtım 1 saat içinde konuyu kilitlediler. Canlı yayınlara kesinlikle yeni server yok arkadaşlar diye bas bas bağıran GM ler bugun yayında tek kelime etmediler. Hala yeni server yok diyen arkadaşları da anlıyorum. İtemleri var çarlarının değerleri yerle bir olacak elbette yeni server gelmiyor algısı yapıp itemlerini en yüksek fiyattan satıp yeni server bekleyecekler bu kadar basit. Yeni server herkese hayırlı olsun .

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Aciklama yapicak gm arkadaslar yok mu yeni server yok diyebilcek bi baba yigit ?

Junior Member
    Kanser olacaktım az daha benzer yorumlar devam etse, bakın arkadaşlar oyun sizin gözünüzü kör etmiş öncelikle bunu bilin ve biraz kendinize gelin.

Birisi çıkmış yok piyasalar alt üst oluyor, GM'ler bunu görmüyor mu demiş? Kardeşim NTTGame Devlet, GM'ler Maliye Bakanı falan, kendini de esnaf mı sanıyorsun da dolar yükselince bağıran esnaf gibi yorumlar atıyorsun? Oyun bu oyun, hiç bir yetkilinin de senin elinde ki itemin ederi şu kadar değer kaybediyor diye bir derdi yok. Şirket oyuncu sayısına, cirosuna, oyunu geliştirmesine bakar. Gerekirse 20 server birden açar. He oynamaz mısın? La git oynama sen zaten, önce bir psikiyatri sonra düzgün bir iş bul kendine. Farklı boyuta geçmişsin sen çünkü.

Geri sayım konusu da neden bu kadar büyütüldü anlamadım. Belli her zaman ki canlı yayın saatinde çıkıp takır takır bir açıklama yapacak adamlar. He yeni server olur, büyük bir güncelleme olur, oyuna 6. karakter gelir onu o zaman görürsün. Birde geri sayım sözleşme bitiyor ondan diyenler olmuş. Allah akıl fikir versin. Aynen ihaleye açıyorlar şirketi satacaklar onun için geri sayım, teklifleri alıyorlar. Vurcan ağzına.

Yeni server geliyor diyelim e gelsin? Ben Ares'de 9 chitin set, 1/2 takılarımla mutluyum. Yeni server gelse ne olacak? KO tarihine altın harflerle adını mı yazdıracaksın? Bozma kardeşim karakterini? Deli misin? Gidip günlerce exp kasacaksın? Yamuk bowlarla görev mi yapacaksın? Yani amaç ne? Yeni server gelsin, uzun zamandır oynamayan adamlarda başlasın. Ne var bunda?