Page 232 of 290 FirstFirst ... 132182222230231232233234242282 ... LastLast
Results 2,311 to 2,320 of 2894

Beyler bunu gördünüz mü?

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Aga dediğin kadar kolay olsa millet sayaca ihtiyac duymadan başlardı zaten ne anlatıyorsun Yeni server gelmeden dışarda usko oynamayan adam gel-mez. Güncelleme gelmiş aa başlayım demez. Boşuna mantıklı cevap vermeye çalışma knight kitlesi budur artık 6 ay 1 yıl oynayıp heves alıp bırakır eskisi gibi 3 yıl aynı charla oynamıyor insanlar.
    Ben 2008den beri aynı karakterle Diezde oynuyorum. Yeni sw gelse de gitmem gelmese de gitmem. Ya işte demekki ona göre bi çalışmalar yapılıyor. Çarşamba günü görürüz Allah kısmet ederse.
    O sayacın anlamı oyun daha da güzelleşecek daha da büyüyüp daha fazla kitleye hitap edecek demektir. Arkadasın teki yazmış fire drake gibi diye aynen öyle.

Belki haritalar genişleyecek belki yeni ırklar gelecek belki daha değişik şeyler olacak ama büyük bir iyi anlamda gelişim olacak. Hadi sw gelmiş girelim diyen kim olur Allah aşkına adam oyunu bilmiyor server mi umrunda olur?

Quote Originally Posted by rayumisa1991 View Post

Beyler bunu gördünüz mü?
    https://www.nttgame.com/knight/tr/ orjinal link bu
    senin resmin linki farklı

Junior Member
    iyi demişsin eski serverda yavaş yavaş itemini çarını düzersin diye de hocam sen +70 yapıcan jrye giricen adam 83 reb 5 sana 70 lwlde yamuk bow ile jr ye girmiş aq diye sövecek 1.si
    Cz ye çıkıcan zaten towndan kafanı çıkaramazsında herneyse slota gidicen tak 5 dakika sonra adam gelicek full 9 full +3 bi kör atıcak tamamsın. Sadece farm yapan adamı kovalayan tipler var.
    Zaten cz de farm yapılabilecek iki slot kalmış mastadon ve aoc onlarda 3-5 kişinin tekelinde dönüyor. Eski serverlarda esland veya lfc gibi haritalardali farm getirisi de ölü.
    Yeni başlamış birinin bifrost veya kro dış kro gibi yerlerde tutunma ihtimalide düşük.
    Ne yapsın yeni oyuncu lycanda mı farmlasın ?

Quote Originally Posted by rayumisa1991 View Post

Beyler bunu gördünüz mü?
    Milleti yanlış linkler ile yanlış adreslere yönlendirip, bilgi kirliliği yapmayalım..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Pvp oynayan veya usko oynamayan adamı beklentiye sokunca nolcak aa yeni server gelmedi o kadar beklentiye girdik bari areste başlayalım mı dicekler Yeni server dışında usko oyuncu kazanamaz. Bu sayaç muhabbetine bi dünya oyuncu bıraktı zaten alayı charını bozdu.
    sonunda mantıklı konuşan birisi çıktı kesinlikle öyle şahsen ben ve ekibim yok yeni cz geldi yeni ırk geldi yeni maradon geldi diye gidip ares e diez e rosetta destana başlamayız diğer insanlarda bu şekil

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Ben 2008den beri aynı karakterle Diezde oynuyorum. Yeni sw gelse de gitmem gelmese de gitmem. Ya işte demekki ona göre bi çalışmalar yapılıyor. Çarşamba günü görürüz Allah kısmet ederse.
    O sayacın anlamı oyun daha da güzelleşecek daha da büyüyüp daha fazla kitleye hitap edecek demektir. Arkadasın teki yazmış fire drake gibi diye aynen öyle.

Belki haritalar genişleyecek belki yeni ırklar gelecek belki daha değişik şeyler olacak ama büyük bir iyi anlamda gelişim olacak. Hadi sw gelmiş girelim diyen kim olur Allah aşkına adam oyunu bilmiyor server mi umrunda olur?
    oynayan yok demedim zaten mevcut oynayan her zaman var ben şuan oynamayan ama yeni serverda oynayacak büyük kitleden bahsediyorum. Steamda 30k olup sonradan bırakan 28k dan.

10 kişi girse nolur ekip. Ben şahsen tekim. Yapcağım hareket belli. Exp pre alcam görevleri bide yapmıycam topuklıycam 83 üste biraz rebe tek başıma exp kasabilceğim az birazda masrafı cıkartan slot oldumu değme keyfime. Ben 83 reb 5 olup elimede güzel bi silah üstüme normal bi takım set aldımmı o cz de gelsin 8 kişi beni slottan cıkarsın. Biz isilyonlarda aylarca kapışmış adamız koyarmı eski toprağa KOYMAZ

Junior Member
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Aynen öyle. Yıllar önce bırakmış adam geri sayım sonrası güncelleme geldiğini görse ne olacak.
    Çok güzelmiş güncelleme dur başlayım mı diyecek.
    Yeni server istermisin çocuk adam ?
    Çocuk adam fire drake severmisin bak buraya.
    Bro bu çocuk adam olayına aşırı gülüyorum ya, burada görünce ekran başında kahkaha attım. Onun dışında kesinlikle ben 2010 da bırakmıştım eğer sadece yenilik gelirse ben eski serverlar da oynamam millet Tanrı gibi olmuş, edit char gibi geziyorlar ortada, Yenilik + yeni server gelmezse boş yere bu kadar tantana yapılmış olur.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sayaç bitince yeni server gelmese bile satışlar dip yapmış olacak. O kadar reklam o kadar para nasıl geri kazanılır? Tabiki yeni server. Elinde itemi olan pazarcılara aman kanmayın yeni server eli kulağında beyler. (Not: 1 yıl önce yeni server gelmeyecek diyordum gelmedi. Şimdi gelecek diyorum.)