Page 32 of 290 FirstFirst ... 2230313233344282132 ... LastLast
Results 311 to 320 of 2894
    Bu kadar büyük beklentiye yeni sunucu acilmazsa hayal kırıklığı çok yüksek olur. Ekibine oyuncu arayan clan başkanları özel mesajla yesillendirebilir

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Geri sayım olduğuna göre kesin direkt CEO olarak işe başlıyor olmalısın
    Kralsın
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Quote Originally Posted by illision View Post
    şunu anlamıyorsunuz dimi oyuna tl yatırarak bişey yapmak yerine zevk alarak bişeyler yapmayı denemediniz sadece tl gozuyle baktınız simdi oyunu birakmak gozuktu diorsun rica ediyorum birak. Mario veya tetrise başla sana tavsiyem o
    emek vererek zevk almak istediğin o yeni server da adamlar ev parası basıp ilk günden çarlarını full 9 yapıp bütün farm ve exp slotlarını kapattıgı zaman görürsün sen tlyi

Senior Member
    Her şeyi geçtim cidden karakter silme özelliği gelirse benim için oyunda devrim olmuş demektir. Şu özellik gelsin oyunda 10 yıl güncelleme yapmasınlar yine de olur derim.

Senior Member
    Ciddi ciddi, basit bir cz güncellemesi için geri sayım yapılcağını düşünenler var

Senior Member
    Bu sadece yeni server işi değil diye düşünüyorum. Daha öncekilerde geri sayım yoktu. Pazar olmayan bir yeni server gelecek gibi duruyor...

Tadından yenmez.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yeni server olmasa konu çoktan kapanmıştı. Kapatmayarak konuyu sıcak tutuyorlar. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Yeni serveri kötüleyen ilk premium alıp başlayacak olandır.

24 saat geçmeden 46,167 gösterim 2 yıllık sabit konudan daha fazla görüntülenme

Replies: 330
    Views: 46,167

Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    12 gün sabredelim bakalim.Yine sonund patates domates sogan toplama olursa ne gülerim bence yeni server 18 ocak Sömestr tatiline acicaklar sayaç sonu haber verip.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ULAN UZUN ZAMANDIR BU KADAR GÜLMEMİŞTİM (dur hepsini büyük yazmıyım da edit yemiyim)

Bütün yorumları okudum da herkes yeni server hayaliyle yanıp tutuşuyor. Sayaç sonunda ne gelir bilemem ama ne gelmez çok iyi biliyorum. YENİ SERVER GELMEYECEK

Herkes bi fikir yürütmüş ben de yürüteyim. Ntt ve knightın sitesi ayrı siteler şuanda. Dün girmedim siteye bilmiyorum ama yorumlarda gördüğüm kadarıyla Deadline diye tarih atılmış (Şu anda yok) Bu Deadline tarihi www.knightonlineworld.com sitesinin son tarihi olabilir. Zaten işlemlerimizi https://www.nttgame.com/knight/tr adresinden yapıyorduk bize bir zararı olmayacak o sitenin kapanmasının. Ama o sitenin varlığı oyunun mgame'le bağını gösteriyor. NTTGAME benim de aylardır beklediğim hamleyi yapıp oyunu tamamen kendi bünyesine almış olabilir. Mgame'le bağlantısı kesilince o siteye de gerek kalmayacak dolayısıyla kapanacak. Bu benim önce aklımdan sonra da kalbimden geçen düşüncem. Oyunun attığı en büyük adım olabilir.