Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Forumda Silinen Yorumlar Hk.

Konu Başlığı : [Canlı Yayın] 16.01.2019 Knight Online Özel Yayını

Yukarıda belirttiğim konu başlığında 23 ve 27. yorum kim tarafından ve neden silindiğinin açıklamasını bekliyorum. Burası bir forum ise ve insanlar burada ahlak, kurallar çerçevesi içerisinde bir şeyler yazma hakkına sahiplerse neden yapılan yorumlar siliniyor. 23. yorumu alıntı yaparak 27. yorumumu yaptım. Aşağıdaki resimlerin sağ üst köşelerinden yorum numaralarını görebilirsiniz. Tekrar talep etmeliyim ki forum olarak adlandırılan yerde hiçbir açıklama yapılmadan neden yorumlar siliniyor ?

Moderatörlerden yanıt bekliyorum.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Çaktırmadan Laf Atma Vol Yapmışsın.

Junior Member
    Çaktırmadan değil aslında konunun ne kadar üzücü bir durum olduğunu sadece benim düşünmediğimi öğrenmek az da olsa sevindirmişti. Ama her kim ne hikmet sildiyse artık ne forumun bir önemi kaldı ne yorumun.

Junior Member
    Bu konu böyle kalır. Kalırsa anlaşılır zaten yayın yapanların moderatörlerden bir fakı olmadığı.

Banned
    Quote Originally Posted by TheElse1 View Post
    Konu Başlığı : [Canlı Yayın] 16.01.2019 Knight Online Özel Yayını

Yukarıda belirttiğim konu başlığında 23 ve 27. yorum kim tarafından ve neden silindiğinin açıklamasını bekliyorum. Burası bir forum ise ve insanlar burada ahlak, kurallar çerçevesi içerisinde bir şeyler yazma hakkına sahiplerse neden yapılan yorumlar siliniyor. 23. yorumu alıntı yaparak 27. yorumumu yaptım. Aşağıdaki resimlerin sağ üst köşelerinden yorum numaralarını görebilirsiniz. Tekrar talep etmeliyim ki forum olarak adlandırılan yerde hiçbir açıklama yapılmadan neden yorumlar siliniyor ?

Moderatörlerden yanıt bekliyorum.
    senin yaptigin gibi kinayeli ince dokunuslari bu forumda sadece moderatorler oyunculara yapabiliyorlar. sanirim senin yorumlarin da bu sebepten dolayi kaldirilmis.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Stutgartttt View Post
    senin yaptigin gibi kinayeli ince dokunuslari bu forumda sadece moderatorler oyunculara yapabiliyorlar. sanirim senin yorumlarin da bu sebepten dolayi kaldirilmis.
    Yazışmamda kinayeli veya ince dokunuşlar yok. Her şey çok açık ve net. Forum kurallarını ihlal edecek hiçbir durum söz konusu değil. Neden silindi bunun peşine düşeceğim ve yanıtı sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Banned
    Quote Originally Posted by TheElse1 View Post
    Yazışmamda kinayeli veya ince dokunuşlar yok. Her şey çok açık ve net. Forum kurallarını ihlal edecek hiçbir durum söz konusu değil. Neden silindi bunun peşine düşeceğim ve yanıtı sabırsızlıkla bekleyeceğim.
    kurallara aykiri olup olmamasi onemli degil.
    ince dokunusla ilgili bir kural da ben gormedim simdiye kadar.
    tabiki pesine dusebilirsin fakat bir cevap alabilecegini sanmiyorum.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    "Eleştiri yapmak yasaktır." diye bir forum kuralı var da biz mi bilmiyoruz? Game masterlerden birisini bir uyarı yapması için konuya davet ediyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Stutgartttt View Post
    kurallara aykiri olup olmamasi onemli degil.
    ince dokunusla ilgili bir kural da ben gormedim simdiye kadar.
    tabiki pesine dusebilirsin fakat bir cevap alabilecegini sanmiyorum.
    Evet bahsetmiş olduğun gibi forum kurallarında öyle bir madde yer almıyor. Nedense konu siliniyor ve hiçbir açıklama yapılmıyor. Konu açmama rağmende forum userları hariç kimse sesini çıkarmıyor. Ohh ne ala demek ki karakterdeki itemleri de her an silebilirler kimseye bişey demeden.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Dostum arkandayım. Nttgamein eleştiri kaldıramadığını bu forumda defalarca kez gördük. Özellikle de mod lead ve diğerleri diyeyim siz anlayın. Forumu kişisel kompleksleriyle yönetiyorlar. Hiçbir zaman mod takımının bir kere olsun oyuncunun yanında taraf aldığını görmedim.