Page 244 of 290 FirstFirst ... 144194234242243244245246254 ... LastLast
Results 2,431 to 2,440 of 2894
    Senior Member Savas3725's Avatar
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Logos ve girakon KO ailesine hayurlı olsun.
    Gelecek en büyük yenilik bu olacak. Keşke yeni server yada cz mob ve map değişimi yada maradon zombi gibi şeyleri getirmeden önce mevcut eksiklikler buglar hatalar giderilse.

Sizcede öyle değilmi?
    Bize ne soruyon, serverin isimlerini bile vermişsin. Senden iyi kim bilebilir başka ?

Eski , oyundan uzak kalmış ve tekrar dönek isteyen oyuncular için yeni sw gelicektir.

Senior Member
    1 Gün 5 Saat 55 Dakika

Junior Member
    yeni sunucu geliyormuş h.o

Junior Member
    oooooooooooooooooo yeni sunucu geliyormuş. benim gibi ölüleri dirilttiniz ^^

kim söyledi?

Junior Member
    Umarım herkesi mutlu edecek yenilikler gelir ve PUS indirimi olur ya, aşırı pahalı çünkü. Yenilikler ile birlikte E-Spor da Knight Online yer alırsa ben de KO yu temsil edebilmek için elimden geleni yapmak isterim. 2010 yılında bırakmıştım, alışmam biraz zaman alabilir tekrardan ama hayatımın oyunuydu, umarım yenilenen bu gaming sektöründe sen de bizleri mutlu edecek yenilikler getirirsin ve tarihe karışma ihtimali olmaktan kurtulur da milyonlar oynar şu oyunu. Her şeyden önce umarım bu kadar Pay to win olmaktan çıkar ya ^_^

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yarın ne olacak? Son tahminleri alalım

Senior Member
    Quote Originally Posted by rayumisa1991 View Post
    Hacı sen nabtın yaaaa

Quote Originally Posted by Muhsinceyn View Post
    Herkese selamlar biraz beyin fırtınası yaptım, doğru yanlış hiç fark etmez düşündüklerimi anlatmak istiyorum. Yeni server bekleyen bir kullanıcıyım öncelikle.
    Forumda gezerken yorumlara baktım, çoğunluk yeni serveri bekliyor ve bu durum beni oldukça mutlu ediyor. <3
    Gelelim düşüncelerime.

1- Knight online instagram sayfasında birşey gördüm bu;
    [IMG][/IMG]

Mani etkinliği: Bir oyun için mani etkinliği ,çokta uygun bir etkinlik değil. Daha çok bu işi seven insanların yapabileceği bir şey gibi geliyor bana. Türk kültüründe mani vardır fakat USKO daha global bu etkinlikten sadece türklerin yararlanması olağan dışı.

2- Aklıma yeni gelebilecek olan serverlerden Logos geldi- Resimde de bir arkadaş söylemiş Logos is coming diye. Forumda bir arkadaşımız diğer server isimlerinin 2 defa kullanıldığını fakat logosun sadece 1 defa kullandığını, eğer yeni bir server gelirse yeni isminin logos olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söylemişti bende LOGOS kelimesini biraz araştırdım.

[IMG][/IMG]

Fark ettiyseniz Logos sözcüğünün söz, düşünme, akıl, oran, ölçü gibi çok anlamlı bir sözcük olduğu cümlenin sonunda vurgulanmış

3- Mani ile söz, düşünme, akıl, oran ve ölçü doğru orantılı kelimeler bunları bir araya getirdiğimde kafamda biraz daha oturmaya başladı.
    Eğer yeni bir server gelecekse ve 15 gün önceden geri sayım başladıysa illaki oyun severlere bir akıl oyunu oynanabilir mi ? Ya da ben ruh hastası mıyım?
    Bu arada Felsefeyle falan alakam yok Otomotiv mühendisliği 4.sınıf ögrencisiyim
    4-Biraz daha araştırdığımda Logosun Evrensellik anlamı kazandığını gördüm bu da reklamlara yanıt olarak geldi aklıma
    [IMG][/IMG]

ACABA YENI SERVER LOGOS MU GELİYOR ??

Tabi sadece bir teoriden ibarette olabilir Teoriyi geliştirip zirveye taşıyacak akılları görmek istiyorum.
    oha bu kadar kafa yormana gerek yoktu dostum ya.. :