Page 168 of 290 FirstFirst ... 68118158166167168169170178218268 ... LastLast
Results 1,671 to 1,680 of 2894
    Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Evet arkadaşlar maalesef olağanüstü pazarlama taktiğinin pek de bir işe yaramadığını düşünmeye başladım. Elinizde bir oyun var ve İstanbul gibi dünya şehrinin metrosuna sağına soluna reklamlar veriyorsunuz ama oyunun forumuna hiç 2019 girişliler yorum yapmıyor, resmi olmayan forumlarda yeni üyeler pek yok, en önemlisi oyun hakkında yapılan canlı yayınlar ve videolar da en ufak bir artış yok (izlenme ve yayın çeşitliliği) şapkayı önüne koyup "biz nerede hata yaptık?" demenin vakti gelmiştir, oyuncusundan yönetimine kadar.. Maalesef böyle giderse server aç, eskiyi birleştir diye diye elde user dönüp dolaşacak. Bunun böyle olmaması gerekirdi..

Başta dediğim gibi maalesef benim gözümde yapılan olağanüstü pazarlama faaliyeti ne yazık ki karşılığını şuanda pek de bulamamıştır. Sayaç bittiğinde ne göreceğimizden çok, ne kadar oyuncu kazandırır konusunda yorumum bu..

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Evet arkadaşlar maalesef olağanüstü pazarlama taktiğinin pek de bir işe yaramadığını düşünmeye başladım. Elinizde bir oyun var ve İstanbul gibi dünya şehrinin metrosuna sağına soluna reklamlar veriyorsunuz ama oyunun forumuna hiç 2019 girişliler yorum yapmıyor, resmi olmayan forumlarda yeni üyeler pek yok, en önemlisi oyun hakkında yapılan canlı yayınlar ve videolar da en ufak bir artış yok (izlenme ve yayın çeşitliliği) şapkayı önüne koyup "biz nerede hata yaptık?" demenin vakti gelmiştir, oyuncusundan yönetimine kadar.. Maalesef böyle giderse server aç, eskiyi birleştir diye diye elde user dönüp dolaşacak. Bunun böyle olmaması gerekirdi..

Başta dediğim gibi maalesef benim gözümde yapılan olağanüstü pazarlama faaliyeti ne yazık ki karşılığını şuanda pek de bulamamıştır. Sayaç bittiğinde ne göreceğimizden çok, ne kadar oyuncu kazandırır konusunda yorumum bu..
    Sayaç bitmeden böyle bir yorum yapman anlamsız olmuş.

bu oyunun yeni oyunculara ihtiyacı yok elindekini iyi değerlendirdikten sonra gereken özeni gösterdikten sonra zaten yeterince user oluyor artıyor bile ama çoğu p.v.p serverdaki özelliklerin %5 i bile uskoda yok yılda 1 tane geliyor bişey

Senior Member

Ntt Game yaptı şovunu 168 sayfa yorumlu başka konu varmı doların yükselip düşmesi bile bu kadar konuşulmadı şu forumda
    sebepsiz ayrılan gm modlar bile konuşulmadı şu forumda bu kadar
    wariorun yere vurması da bu kadar ilgi görmedi şu forumda
    demek ki bilinmezlik insanları çekiyor.

Senior Member
    kardeşim lütfen yalaka yapacagım diye 1-2 ay keyif alacagım diye. bir ömür keyif almak isteyenlere ters çıkarak olan userleride bırakmasıan sebbe olmayın. bizler burada fikir veriyoruz lütfen rca ediyoruz. bakın 16 ocak'ta dogru olan şeyler olmazsa . bir daha bu oyun geri sayım yapmasın ciddi söylüyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    Ntt Game yaptı şovunu 168 sayfa yorumlu başka konu varmı doların yükselip düşmesi bile bu kadar konuşulmadı şu forumda
    sebepsiz ayrılan gm modlar bile konuşulmadı şu forumda bu kadar
    wariorun yere vurması da bu kadar ilgi görmedi şu forumda
    demek ki bilinmezlik insanları çekiyor.
    Zaten 4 sayfa yorumu ben yaptım arkadaş oda 1299 hatırına

Junior Member
    Bence artık olması gereken yeni bir client ve yeniden düzenlenmiş bir oyun.
    Ayrıca olsa süper olur dediğim ama muhtemelen hiç olmayacak şeyler şu şekilde.

1- Bütün buglar ama hepsi düzeltilecek.
    2- Classlar arası denge getirilecek.
    3- Level atlama inanılmaz zorlaştırılacak.
    4- Exp, DC, War pre kalkacak.
    5- Genie ve benzeri afk farm olayı kaldırılacak.
    6- Oyun p2w formatından çıkarılıp bütün pus eşyaları buna göre düzenlenecek.
    7- Pazar sistemi yeniden düzenlenecek, offline pazar sistemi getirilecek.
    8- MS'ler kaldırılacak.
    9- Bütün droplar yeniden düzenlenecek, her slotun belli avantajları olacak bu sayede belli başlı slotların sürekli dolu olup diğerlerinin boş kalması önlenecek.
    10- Gem, kutu ve fragmentler kaldırılacak, etkinliklerin hediyeleri ise trade yapılmayan eşyalar olacak.
    11- Görevler verilen bütün eşyalar kaldırılacak. (fpler, tradesiz silahlar hepsi)
    12- Maden, Balıkçılık kaldırılacak.
    13- Krowaz, draki, holy knight vb. setler, silahlar kaldırılacak.
    14- Yeni item craft mekanikleri getirilecek.
    15- Premiumlar küçük bir exp artışı (%10 bronz, %20 gold, %30 platin) sağlayacak; droplara bir etkisi olmayacak.
    16- Oyun içi yardım bölümüne detaylı rehberler eklenecek.
    17- CZ, Base, Ardream haritaları yeniden düzenlenecek.
    18- Camp 1-2 sistemi kaldırılacak.
    19- Bossların hp ve resist değerleri arttırılacak. Chaos stone kalkacak, bosslar ağırlıklı savaş haritalarında olmak üzere random doğacaklar.
    20- + basmak zorlaştırılacak.
    21- Karakter silme eklenecek.
    22- Portu-Kurian sınıfı kaldırılacak.
    23- Oyundaki bütün istatistikler oyuncularla paylaşılacak. (Anvil olasılıkları, droplar, craft olasılıkları vb.)

Eski oyuncuları çeksenizde 2 3 ay sonra çoğu bırakacak ve yeni server beklemeye başlayacak. Bu adamlar oyunun herşeyi biliyor ve bu yüzden sıkılıp bırakıyor. Oyunu kurtarmak için kalıcı yeni oyuncular lazım nttgame'in oyunu bir şekilde yeni nesile ulaştırması lazım ama oyuna bu haliyle yeni oyuncu başlamaz çünkü denemek için oyuna bile giremiyor, pazara bakamıyor. Hiç kimse bilmediği alışamadığı oyuna para yatırmaz. Benim başladığım yıllarda(2005-2006) yeni açılan hesaba 1 hafta premium veriyordu, işte ko virüsünü o 1 haftada kaptım.

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    yeni server için binlerce kişi hazırda bekliyor. 2 senedir yeni server gelmemesi insanları daha kalıcı tutacağını düşünüyorum.
    eski serverdaki arkadaşlar kusura bakmasında o paralı çarların arasında pk atmaya kimse girmez yeni sunucu yeni başlangıç şart
    Last edited by faruk77; 01-11-2019 at 09:31 PM.

Junior Member
    Nickname
    Aziz
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HavaNDeLeN
    Race
    El-Morad
    Yeni oyuncular başlayabilir. Tuhaf bir algı yaratıyorsunuz. Yeni oyuncu neden başlayamasın. Giremiyor mu yeni oyuncu. Serverlar kabul etmiyor mu? Sanki black desert olsun, wow olsun, blade and soul olsun. Kimse başlamıyor mu? Ben WoW'a drenor zamanında başladım. BFa'ya kadar da oynadım. Gayette öğrendim oyunu. İmkansız mı yani oynamak.