Page 200 of 290 FirstFirst ... 100150190198199200201202210250 ... LastLast
Results 1,991 to 2,000 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by cengiz433 View Post
    kardeşim bir nevi haklısın ama o para veren kişide işyerinde veriyordur o emeği trilyonda kazansan para kolay kazanılmıyor hertürlü alın teri var işin içinde adam çaşlışıyordur vakit bulamıyordur farm yapmaya bu ihtimallerde var
    ÜSTELİK bu oyunu yatırım olarka görenlerde var. lütfen küçümsemeyin kimsenin verdigi para boşa gitmez nttgame de ..

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by osko View Post
    ÜSTELİK bu oyunu yatırım olarka görenlerde var. lütfen küçümsemeyin kimsenin verdigi para boşa gitmez nttgame de ..
    Allah akıl versin para zaten gelir

Quote Originally Posted by cengiz433 View Post
    kardeşim bir nevi haklısın ama o para veren kişide işyerinde veriyordur o emeği trilyonda kazansan para kolay kazanılmıyor hertürlü alın teri var işin içinde adam çaşlışıyordur vakit bulamıyordur farm yapmaya bu ihtimallerde var
    Dostum bende çalışıyorum zaten akşamları hafta sonra biraz biraz kasarak yine karakter dizilir. İlla herkese tek atmaya gerek yok. Oyunun buraya gelmesinin sebebide bu zaten. Adam bana ona sana tek atıyor emek vermeden oyuna sonra bizler bırakıyoruz onlarda kendi aralarında terminatör gibi karakterleriyle 1-2 pt adam pk atıyorlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Recklessy59 View Post
    Dostum bende çalışıyorum zaten akşamları hafta sonra biraz biraz kasarak yine karakter dizilir. İlla herkese tek atmaya gerek yok. Oyunun buraya gelmesinin sebebide bu zaten. Adam bana ona sana tek atıyor emek vermeden oyuna sonra bizler bırakıyoruz onlarda kendi aralarında terminatör gibi karakterleriyle 1-2 pt adam pk atıyorlar.
    haklısın haksızsın demiyorum fakat sistem buna dönmüş sana şunu söyleyim bu oyunda ekibi sağlam kişiler para yatırandan daha fazla iş görüyor sadece para değil işin çözümü adam para yatırır ama adamda var item basar boss keser vs...

Senior Member
    Quote Originally Posted by bey_J9AqHerx View Post
    bi adamın durumu iyiyse gidip alır yani belki senin oyuna verecek paran olmayabilir ama emin ol paran olsa sende alırdın bu konuya diyor sanırım.
    Yani saygı ile alakalı bir durum var mı anlamadım . Parası olan alır

Quote Originally Posted by borisbaba View Post

tabi öyle diğer arkadaşlar için dedim

Senior Member
    Quote Originally Posted by Recklessy59 View Post
    Ben 2 yıl emek vermişim adam 2 dk da basıyor parayı bana tek atıyor buna saygı duyucaz yani? Benim çok şükür paramda var ama bir oyuna 40-50 bin yatırmak? 40-50 yide geçdim 3-5 bin yatırmak bile mmorpg oyun mantığına ters.
    Saygı duyacaksın tabi sen fakirsin diye adam ya bu çocuk fakir buna spike vurmayayım cut vurayım mı diyecek çok aşırı saçma . Adam yatırır yatırmak o adamın kendi parası kimse bişey diyemez

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    sen paraya takmışsın dikkatlice oku bence

Saygı duyacaksın tabi sen fakirsin diye adam ya bu çocuk fakir buna spike vurmayayım cut vurayım mı diyecek çok aşırı saçma . Adam yatırır yatırmak o adamın kendi parası kimse bişey diyemez
    Peki kardeş ne diyim senin yerinde olmakda zor

ve 2000 . ci yorum gel artık vefasız server.