Page 222 of 290 FirstFirst ... 122172212220221222223224232272 ... LastLast
Results 2,211 to 2,220 of 2894
    Junior Member
    Quote Originally Posted by ___Janissary___ View Post
    Ring OF Baş gelicek
    bi kere dalga geçmemeyi öğren sabahtan araştırıyorum burda öğrenin diye
    link atmıyacagim gelecek olan şu
    h

Bir savaş olacakmış luna şavası elmorad ve karuslar arasında beta bir server kurulup client yayınlıyacaklar clientide indirdim start yok
    samuray efsanesi adı altında başka bir sunucu kurulacakmış elf ırkını tam anlayadım ama öyle değisik bir clastalar rogue felan benzemedım ben
    Gelecek Olan
    Komutanlık Sistemi
    Ödül sistemi
    başarı sistemi
    özel seviyeler ve olaylar Bast God Celebration", "Dimensional Moon" ve "Twisted Moraden
    Lejyonluk Sistemi Diyor onuda pek anlamadım
    oyunun ismi ise samuray legend online sitesini açmışlar link vermıyecegım belki yasaktır

Yanı şunu diyecem usko ile ilgili bişey yok sanırsam yeni bir knight tarzı oyun açılacakmış betası duyurulacakmış anladıgım bu

Scror pion demişti bir salgın olacak knight bitecek galiba öyle bişey olacak

Senior Member
    Quote Originally Posted by CARANN View Post
    h

Bir savaş olacakmış luna şavası elmorad ve karuslar arasında beta bir server kurulup client yayınlıyacaklar clientide indirdim start yok
    samuray efsanesi adı altında başka bir sunucu kurulacakmış elf ırkını tam anlayadım ama öyle değisik bir clastalar rogue felan benzemedım ben
    Gelecek Olan
    Komutanlık Sistemi
    Ödül sistemi
    başarı sistemi
    özel seviyeler ve olaylar Bast God Celebration", "Dimensional Moon" ve "Twisted Moraden
    oyunun ismi ise samuray legend online sitesini açmışlar link vermıyecegım belki yasaktır

Yanı şunu diyecem usko ile ilgili bişey yok sanırsam yeni bir knight tarzı oyun açılacakmış betası duyurulacakmış anladıgım bu

fiyasko olur

Junior Member
    Emeğin için teşekkür ederim. Benimde aklıma takılmıyor değil özel savaş alanı özel turnuva ve benzeri eventler.

Junior Member

buda sunucunun fotografı yalan demeyin sonra

h

Gelecek Olan
    Komutanlık Sistemi
    Ödül sistemi
    başarı sistemi

Usko ile ilgili bir şey olmasa knightonlineworld sitesinde neden yayınlasınlar?
    Usko ile ilgili olmasa İstanbul metro duraklarına neden afiş assınlar yeni bir oyunu neden sadece bir ülkenin şehrinde afişe etsinler?
    Benim görüşüm gelecek olan her neyse sadece ve sadece knight online ile alakalı.Yeni server gelir mi gelmez mi bilinmez ama geleceğine dair ciddi emareler var .Tüm ülkelere açık bir oyun sunucun var (Usko) 16.01'e bir sayaç koyuyorsun ve bunu Londra,Newyork gibi şehirlerde değil Türkiye'nin en kalabalık şehrinin bilboardlarında yayınlıyorsun.Çünkü bu oyunu oynayan kesimin %99'u Türk ve bu kitlenin neredeyse yarısı belki daha fazlası korsan sunucularda oynuyor yada oyunu bırakmış sebebide bir şekilde Usko sunucularında barınamamış ya da maddi gücü Usko'nun eski serverlerinde barınmasına yetecek düzeyde olmadığı için.Senin elinde zaten bir kitle var yeni sunucu gelmeyecek olsa sadece bir patch ve bir kaç yenilik gelecek olsa bunu sadece sitede ve resmi bayilerde yayınlamak yeterli o kitle zaten takip ediyor seni.Takip etmeyen,oyunu bırakmış yada korsan sunucularda oynayan kitleye ulaşmaya çalışıyorsun ve sebebide yeni sunucu değil,oyuna yeni bir patch getiriyoruz gelin 8-10 yıllık serverlerde başlayın diye mi?

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Dulia View Post
    Usko ile ilgili bir şey olmasa knightonlineworld sitesinde neden yayınlasınlar?
    Usko ile ilgili olmasa İstanbul metro duraklarına neden afiş assınlar yeni bir oyunu neden sadece bir ülkenin şehrinde afişe etsinler?
    Benim görüşüm gelecek olan her neyse sadece ve sadece knight online ile alakalı.Yeni server gelir mi gelmez mi bilinmez ama geleceğine dair ciddi emareler var .Tüm ülkelere açık bir oyun sunucun var (Usko) 16.01'e bir sayaç koyuyorsun ve bunu Londra,Newyork gibi şehirlerde değil Türkiye'nin en kalabalık şehrinin bilboardlarında yayınlıyorsun.Çünkü bu oyunu oynayan kesimin %99'u Türk ve bu kitlenin neredeyse yarısı belki daha fazlası korsan sunucularda oynuyor yada oyunu bırakmış sebebide bir şekilde Usko sunucularında barınamamış ya da maddi gücü Usko'nun eski serverlerinde barınmasına yetecek düzeyde olmadığı için.Senin elinde zaten bir kitle var yeni sunucu gelmeyecek olsa sadece bir patch ve bir kaç yenilik gelecek olsa bunu sadece sitede ve resmi bayilerde yayınlamak yeterli o kitle zaten takip ediyor seni.Takip etmeyen,oyunu bırakmış yada korsan sunucularda oynayan kitleye ulaşmaya çalışıyorsun ve sebebide yeni sunucu değil,oyuna yeni bir patch getiriyoruz gelin 8-10 yıllık serverlerde başlayın diye mi?
    Çok güzel özetlemişsin olayı tebrik ederim katılıyorum

Member
    Nickname
    LudersFriegen
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Sayaç saymaya devam ederken moderatör ve gm arkadaşlar ;

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    h

Gelecek Olan
    Komutanlık Sistemi
    Ödül sistemi
    başarı sistemi

buda sunucunun fotografı yalan demeyin sonra
    Arkadaşım bu atmış olduğun şeyler, Digeam yani TaiwanKO sunucusuna ait USKO ile bir alakası yok.
    İnsanların kafalarını karıştırmayın.
    Kaynak: https://digeam.com/
    Kaynak 2: https://54.digeam.com/
    TaiwanKO geçen haftalar da BETA açmıştı şuan official da sanırsam.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Arkadaşım bu atmış olduğun şeyler, Digeam yani TaiwanKO sunucusuna ait USKO ile bir alakası yok.
    İnsanların kafalarını karıştırmayın.
    Kaynak: https://digeam.com/
    Kaynak 2: https://54.digeam.com/
    TaiwanKO geçen haftalar da BETA açmıştı şuan official da sanırsam.
    aynen öyle .

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Arkadaşın dediği gibi eski oyunu bırakmış user ler yıllanmış server da mi başlayacaklar