Page 225 of 290 FirstFirst ... 125175215223224225226227235275 ... LastLast
Results 2,241 to 2,250 of 2894
    Banned
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar sayaç sona ermeden önce bu konu kapatılırsa daha kötü olmaz mı sizin için? Neden birbirinizi yemeden güzel güzel tartışıp fikirlerinizi sunmuyorsunuz? Karşıt fikirlere saldırmak yerine tartışsanız, fikir alışverişi yapsanız, bende konuyu kapatmak zorunda kalmasam, bu çok daha güzel olabilir
    Quote Originally Posted by 1Bizarro View Post
    kanka konuyu kapatmak yerine bir kişiyi uçurursan herkes rahatlayacak, kim olduğunu bilirsin sen
    bende diyorum neden sesi çıkmıyo, elinize sağlık

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Neden bu afişi görüp geldiğini iddia edenler yeni sw varsa gelirim yoksa gelmem gibisinden aba altından sopa gösteriyor?
    Burada her hangi bir Yönetici gelecek dedi mi? Hayır.
    Afişin kıyısında köşesinde yeni sw ibaresi var mı? Hayır.

Bakın; Yine diyorum ısrarla diyorum. Yeni server için bu kadar masraf reklam YAPILMAZ.
    Direk Knight Online merkez sayfası sadece Usko'da yapılacak değişiklik veya eklenecek server için geri sayım SAYMAZ.
    Knight Online Uskodan ibaret değil. Dünyada daha bir çok sunucu var ve hepsi oraya bağlı.
    Büyük bir güncelleme olacağından hepimiz hem fikir miyiz? ÇOĞUNLUK EVET.

Ya şunu düşünün oyunda büyük güncellemeler olacak belki de mapler değişecek belki de yeni itemler yeni savaş alanları vs. gelecek bunların gelmesi demek zaten yeni server teorisini silip atıyor.
    Neden mi? Yeni serverda utc krowaz şuydu buydu yok. level sınırı 80. Bilmem ne yumurtaları mss vs. hiç bişey yok. Dümdüz server işte +7 shard +7 shellden ibaret. Hani utc krowaz gibi şeylerin bile olmadığı yerde gelmesi muhtemel güncellemelerin hiç biri olmaz. eee o zaman ne diyecek aynı kişiler? Haksızlık yapılıyeaah diye yaygara çıkaracaklar

Allah aşkına 1 tane ya 1 tane aklı başında biri bana desin ki oyuna bu kadar büyük güncellemeler geleceği belliyken içerisinde hiç birşey olmayan yeni server'a girip oynarım? Diyemez yok öyle bişey çünkü

Hele ayın 16'sı bi gelsin şu güncellemeler yenilenmeler ne olacaksa işte görelim.
    2 gün sonra herşey belli olacak. Bu kadar kasmaya gerek yok.

Yaş 30 oldu oyunun peşine düştük yine heveslendirdiniz açıp açıp bakıyorum sayaça.

1 gün 23 saat 36 saat Ayrılda gel hadi şahbaturum

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Yeni serverin ipucunu sonuna kadar bekleyip öyle ipucunu vereyim dedim

Sayaç işi geldiği zaman Manes ( New ) Yazısı kalktı.
    New Server yazısı asla kalkmaz. Taaaaaa ki yeni server gelene kadar. O yazı Olympia gelene kadar Destan da durmustu . Manes ve akara gelene kadar da Olympiada durmuştu. Bu işleyiş çoooooooook uzun süredir Carnac zamanından beridir böyle. Hadi hayırlı günler. Elinde item olanlar da geçmiş olsun . Bir 6-7 ay bekleyin itemler gene yükselir.
    Bu kadar post arasında ilk defa içimden "acaba mı" dedirten yorum. Güzel tespit
    Last edited by NocturnalCreature; 01-14-2019 at 03:29 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Yeni sw için reklam yapılmaz demişsin tamam dediğin gibi olsun yeni güncelleme için reklam mı yapılır bunu düşündün mü? Oyuncu çekmek için reklam yapılır ama full itemli adamların içine oyuncu çekemezsin bunu anlamıyosunuz kaç gündür

Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Neden bu afişi görüp geldiğini iddia edenler yeni sw varsa gelirim yoksa gelmem gibisinden aba altından sopa gösteriyor?
    Burada her hangi bir Yönetici gelecek dedi mi? Hayır.
    Afişin kıyısında köşesinde yeni sw ibaresi var mı? Hayır.

Bakın; Yine diyorum ısrarla diyorum. Yeni server için bu kadar masraf reklam YAPILMAZ.
    Direk Knight Online merkez sayfası sadece Usko'da yapılacak değişiklik veya eklenecek server için geri sayım SAYMAZ.
    Knight Online Uskodan ibaret değil. Dünyada daha bir çok sunucu var ve hepsi oraya bağlı.
    Büyük bir güncelleme olacağından hepimiz hem fikir miyiz? ÇOĞUNLUK EVET.

Ya şunu düşünün oyunda büyük güncellemeler olacak belki de mapler değişecek belki de yeni itemler yeni savaş alanları vs. gelecek bunların gelmesi demek zaten yeni server teorisini silip atıyor.
    Neden mi? Yeni serverda utc krowaz şuydu buydu yok. level sınırı 80. Bilmem ne yumurtaları mss vs. hiç bişey yok. Dümdüz server işte +7 shard +7 shellden ibaret. Hani utc krowaz gibi şeylerin bile olmadığı yerde gelmesi muhtemel güncellemelerin hiç biri olmaz. eee o zaman ne diyecek aynı kişiler? Haksızlık yapılıyeaah diye yaygara çıkaracaklar

Allah aşkına 1 tane ya 1 tane aklı başında biri bana desin ki oyuna bu kadar büyük güncellemeler geleceği belliyken içerisinde hiç birşey olmayan yeni server'a girip oynarım? Diyemez yok öyle bişey çünkü

Hele ayın 16'sı bi gelsin şu güncellemeler yenilenmeler ne olacaksa işte görelim.
    2 gün sonra herşey belli olacak. Bu kadar kasmaya gerek yok.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Umarız bize de 1 nisan sakası yapmaz mgame.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post

%100 açılcak arkana yaslan son 47 buçuk saat. Boşuna nöbet tutmuyoruz yani

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    adam kesinlikle inceyi görmüş gerçeketen forumdaki en mantıklı yorum inş gelicektir

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CisemKa View Post
    Yeni sw için reklam yapılmaz demişsin tamam dediğin gibi olsun yeni güncelleme için reklam mı yapılır bunu düşündün mü? Oyuncu çekmek için reklam yapılır ama full itemli adamların içine oyuncu çekemezsin bunu anlamıyosunuz kaç gündür
    Belki de yeni ırk gelecek bilemezsin. Şşşt. logos duymasın kızar bize

Harbi bu logosla pathosun davası ne oldu bilen var mı? Hala düşmanlar mı?

Page 225 of 290 FirstFirst ... 125175215223224225226227235275 ... LastLast