Page 224 of 290 FirstFirst ... 124174214222223224225226234274 ... LastLast
Results 2,231 to 2,240 of 2894
    Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Oyunun sadece oyun olduğu yılları özledim.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Oyunun sadece oyun olduğu yılları özledim.
    ++++AC Moruk.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 1efsaneydi View Post
    bugün açıklanır artık son saniye açıklayacak halleri yok
    busefer 6 lıyı tutturacaksin artik o kadar çok atıyorsun ki
    ama 6. aydan evvel gelmez yeni sw daha fazla atma istersen

Senior Member Damii's Avatar
    Nickname
    SalityDamien
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    4Difference
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hes_C5ekDgJ8 View Post
    Neden kavga ediyor millet anlamış değilim.. Ben bile bu reklamlar sayesinde yeni server ile başlamayı düşünüyorum 6 yıl sonra. ha gelmezse ne olur? yine askıya alırız, daha da uzaklaşırız problem değil. yeter ki sizin milyarlık charlarınız değer kaybetmesin, ortalama 100 kişi ile oynayın oyununuzu sorun yok.
    kesinlikle, cz de karşılıklı 2-3 pt ile pk atsınlar farmer kovalamaya devam.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Afişleri gördüğümde 9 yıl sonra hesap actım. Giriyorum oyalanıyorum yeni sw gelene kadar. 9 itemle maneste farm yapan var gördüm. Bizim zamanımızda bu ayıptı. Oyunun ahlakı vardı. Dies de iffo diye warior vardı eski user varsa bilir. O charın pokesiydim. İsmail abi o charın 9 raptoruna posion bile basmadı bırakın rebitini. Askere gittiğinde ben ona +19 exeptional impact aldım kastığım parayla. Bana o rebitli itemi o chara taktım diye küstü adam 1 hafta. Ki bu 9 raptor 2007 de falan şimdinin 9 bujusu. Alçak gönüllülüğü düşünün. Eslantta boss keserken ks atan olursa ismail abide görürse bosu kesen partiye yardım ederdi. İnsanlar pek ks atmazdı zaten. Bosun başında beklerdi adam kesemesse sıra öbür partiye gelirdi. Heyt br ne günlerdi. 60 lwl yaptım şimdi charı dolaşıyorumda slotlar bomboş.. bossları kesmıyorlar. 9 10 itemle farm yapanlarımı dersin. Hele şu kanat ne ya. Şu kanatı kaldırın... buju diye item var madem böyle bir item yaptınız ozaman raptoru silin kaldırın kardeşim. O nasıl bir özelliktir. Adamant kalkanı gördüm o nasıl bir kalkan sacma sapan. Oyunu yeniliycem diye katliam yapmışsınız NTT Game ben şimdi yeni sw olursa başlarım ama oyun kötüyse direk sileri. Benim gönlümde k2networkun aslanı yatıyor. Adamlar dupe mupe oluyordu ama zewk vardı be oyunda. Ya o çift el giga yı öldürmüşsünüz baaldı galiba adı onunn atağı nedir kardeşim. O yere vurma falan warirorlerde hep leş olmuş oyun yazık. Hiç güncelemeseniz şitketin kapısını acmasanız o knight online 20 sene daha aynı heyecan giderdi katletmişsiniz tebrik ederim. Adam pustan bişi alıp kırıyor iron neck chitin sheild cıkıyor pokemon oyunumu bu ne yapmışsınız... inşallah şirket değişir eski adamlar gelir amin

HO herkese

Sonra bu makro nedir hangi video acsam makro muhabbeti var banlamıyormusunuz siz bu adamları. Bunları tespit etmek cok kolay neden yapmıyorsunuz?

Senior Member MoonKhaNnnnn's Avatar
    Nickname
    JusticeCASTRO
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sayaç bittiğinde ya oyun komple kapanırsa ne olacak ? hiç bunu düşündünüz mü ? Hiç bir hak iddia etmek mümkün değil biliyorsunuz...
    Havada bulut yok bu ne dumandır
    Mahlede ölen yok bu ne figandır
    Şu yemen elleri ne de yamandır

Sanatçıyım diyebilmek için, ustanı geçeceksin ve kendini geçecek bir öğrenci yetiştireceksin.

Quote Originally Posted by kolerap555 View Post
    HO herkese
    Titan Throne Game bu oyunun adı her bulduğunuzu atmayın

Junior Member
    Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    Afişleri gördüğümde 9 yıl sonra hesap actım. Giriyorum oyalanıyorum yeni sw gelene kadar. 9 itemle maneste farm yapan var gördüm. Bizim zamanımızda bu ayıptı. Oyunun ahlakı vardı. Dies de iffo diye warior vardı eski user varsa bilir. O charın pokesiydim. İsmail abi o charın 9 raptoruna posion bile basmadı bırakın rebitini. Askere gittiğinde ben ona +19 exeptional impact aldım kastığım parayla. Bana o rebitli itemi o chara taktım diye küstü adam 1 hafta. Ki bu 9 raptor 2007 de falan şimdinin 9 bujusu. Alçak gönüllülüğü düşünün. Eslantta boss keserken ks atan olursa ismail abide görürse bosu kesen partiye yardım ederdi. İnsanlar pek ks atmazdı zaten. Bosun başında beklerdi adam kesemesse sıra öbür partiye gelirdi. Heyt br ne günlerdi. 60 lwl yaptım şimdi charı dolaşıyorumda slotlar bomboş.. bossları kesmıyorlar. 9 10 itemle farm yapanlarımı dersin. Hele şu kanat ne ya. Şu kanatı kaldırın... buju diye item var madem böyle bir item yaptınız ozaman raptoru silin kaldırın kardeşim. O nasıl bir özelliktir. Adamant kalkanı gördüm o nasıl bir kalkan sacma sapan. Oyunu yeniliycem diye katliam yapmışsınız NTT Game ben şimdi yeni sw olursa başlarım ama oyun kötüyse direk sileri. Benim gönlümde k2networkun aslanı yatıyor. Adamlar dupe mupe oluyordu ama zewk vardı be oyunda. Ya o çift el giga yı öldürmüşsünüz baaldı galiba adı onunn atağı nedir kardeşim. O yere vurma falan warirorlerde hep leş olmuş oyun yazık. Hiç güncelemeseniz şitketin kapısını acmasanız o knight online 20 sene daha aynı heyecan giderdi katletmişsiniz tebrik ederim. Adam pustan bişi alıp kırıyor iron neck chitin sheild cıkıyor pokemon oyunumu bu ne yapmışsınız... inşallah şirket değişir eski adamlar gelir amin
    Ah be üstadım biz boşunamı geri dönmedik bu oyuna en iyi oyun chitin setli chitin shiled li oyundu , valkrye de eyvallah dı ama artık afedersin boku çıktı. Keşke eskisi gibi olsa da inan sana rahat 5.000 kişi full çakılı oynar

Page 224 of 290 FirstFirst ... 124174214222223224225226234274 ... LastLast