Page 33 of 290 FirstFirst ... 2331323334354383133 ... LastLast
Results 321 to 330 of 2894
    Senior Member
    Yeni server planı yok açıklaması bekleniyor hala 13 gün boyunca bu açıklama yapılmazsa oyun zarar görür.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Yeni server planı yok açıklaması bekleniyor hala 13 gün boyunca bu açıklama yapılmazsa oyun zarar görür.
    Manes için oyun zaten bitti, item alan yok herkes itemini yok pahasına satma derdinde yeniden oyuna başlamak isteyen bir kitle vardı onlarda şuan hiçbirşey yapmamayı seçiyorlar. Bir açıklama yapmamalarına zaten anlam veremiyorum, galiba onlarda bir şey bilmiyorki bu durumada şaşırmam çünkü ntt çalışanları oyundan bir haber malesef. Yani buna amatörlük mü diyelim, burada forum kurallarını ihlal edip daha farklı birşeyler mi diyelim bilmiyorum ama. Tüm samimiyetimle söylüyorum bu oyunu neden oynuyorum diye birkez daha düşünmeme sebep oldu bu olay. Açın şu yeni sunucuyuda sizde rahat etin bizde mevcut sunucularımızda önümüzü görelim.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Herkes ne çok biliyor
    Gidin siz yönetin oyunu .d

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ULAN UZUN ZAMANDIR BU KADAR GÜLMEMİŞTİM (dur hepsini büyük yazmıyım da edit yemiyim)

Bütün yorumları okudum da herkes yeni server hayaliyle yanıp tutuşuyor. Sayaç sonunda ne gelir bilemem ama ne gelmez çok iyi biliyorum. YENİ SERVER GELMEYECEK

Herkes bi fikir yürütmüş ben de yürüteyim. Ntt ve knightın sitesi ayrı siteler şuanda. Dün girmedim siteye bilmiyorum ama yorumlarda gördüğüm kadarıyla Deadline diye tarih atılmış (Şu anda yok) Bu Deadline tarihi www.knightonlineworld.com sitesinin son tarihi olabilir. Zaten işlemlerimizi https://www.nttgame.com/knight/tr adresinden yapıyorduk bize bir zararı olmayacak o sitenin kapanmasının. Ama o sitenin varlığı oyunun mgame'le bağını gösteriyor. NTTGAME benim de aylardır beklediğim hamleyi yapıp oyunu tamamen kendi bünyesine almış olabilir. Mgame'le bağlantısı kesilince o siteye de gerek kalmayacak dolayısıyla kapanacak. Bu benim önce aklımdan sonra da kalbimden geçen düşüncem. Oyunun attığı en büyük adım olabilir.
    1 - knightonlineworld domainini sen olsan kapatırmısın ?
    2- Mgame kim ? Nttgame kim ? bunları araştırdınmı GCS ceo su nun zaten mgame de hissesi var, GCS oyunu pazarlamak için mgame in kurduğu bir şirket,

senin teorilerin burada çöp olur gider çok zorlama kendini ...

Senior Member
    VALLAHİ Pes artık yav. Tüm yorumları okudım.El insaffff!!!! Yeni server istemeyenler, abi niye bukadar egoist ve bencilsiniz?? Tam 2 yıl oldu server gelmedi. Yok itemler değer kaybetti yok gb düştü. Abi bu oyun, ticarethane değil OYUNNNN OYUNNNN. ALOO kendinize gelin. Sizden başka bu oyunu oynamak isteyen, sizinle aynı şartlarda olmayıp, temiz bir başlangıç yapmak isteyen insanlar var.......

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kendos View Post
    VALLAHİ Pes artık yav. Tüm yorumları okudım.El insaffff!!!! Yeni server istemeyenler, abi niye bukadar egoist ve bencilsiniz?? Tam 2 yıl oldu server gelmedi. Yok itemler değer kaybetti yok gb düştü. Abi bu oyun, ticarethane değil OYUNNNN OYUNNNN. ALOO kendinize gelin. Sizden başka bu oyunu oynamak isteyen, sizinle aynı şartlarda olmayıp, temiz bir başlangıç yapmak isteyen insanlar var.......
    Bilinen tüm mmorpg lerde serverlar açılır 5 tane birden açılan oyun var fakat bunu ko daki kadar büyüten kitle hiç görmedim ,

Nedeni gereksiz bir arkadaşın iteme gidip aşa yukarı bağlaması , Para ile item alıyor değeri düşecek diye çıldırıyor, Daha sonra Aoc da farm yapıyor utanmadan bunu gövde gösterisi haline getiriyor...

Beter olun diyorum sadece ...
    Last edited by GamesDepot; 01-04-2019 at 09:19 AM.

Quote Originally Posted by 4Shady View Post
    19 Ocak 2017'de Akara ve Manes açıldı ve bu sunucuların haberi 3 gün önceden verildi yani 16 Ocak'ta.Sitedeki geri sayım 16 Ocakta bitiyor ve bittiği gibi yeni server haberi verilecek ve 19 Ocakta yeni server gelecek , bu tamamen tahmindir hiç bir bilgi veya duyum içermemektedir.
    başka bir açıklaması olamaz.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Server
    KO -> Rosetta
    Infractions
    0/1 (7)
    Yeni sunucu gelmesi-gelmemesi umurumda değil, hatta belki benim sunucuma premiumsuz sırasız girebilirim diye düşünen biri olarak "eski sunucularda herkes +9/+10 yetişemem, beni ezerler!" diyen tayfaya bir şey söylemek istiyorum:

Yeni sunucuda 6 ay/1 sene sonra yine parayı basan en üstün olacak ve yine o ezecek ama bu sefer "olsun, o full dizili adamla 6 ayda önce worm kestiydik" mi diyeceksiniz? Yeni sunucu isteyenler isteklerini daha mantıklı şekilde belirtse keşke de ikna olsak, böylesi çok komik

Junior Member
    ares-dies-gordion=ares
    rosetta
    destan
    manes-olympia=manes
    yeni sw(bence adı beramus olur)
    fire drake gibi büyük bir güncelleme.
    Sene 2020 Tek Sw=Destan
    Last edited by norfiann; 01-04-2019 at 10:24 AM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Fire drake tarzında büyük bir güncelleme beklemeniz çok saçma.
    Çünkü olsaydı önce kore sunucuna gelirdi.

Page 33 of 290 FirstFirst ... 2331323334354383133 ... LastLast