Page 131 of 290 FirstFirst ... 3181121129130131132133141181231 ... LastLast
Results 1,301 to 1,310 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post
    GELİYOR MU YOKSA ARTIK BEKLENEN GÜN

Oyun sonunda biticek, böyle bir değişiklik olursa ancak ayakta kalır. Yoksa istedikleri kadar reklam yapılsın anca eski oyuncularından dönenler olur. Eskiden oyunu bilmeyen insan çok tu ayrı bir güzellik katıyordu. Şimdi herkes eski oyuncu ve CİN gibiler.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Bana kalırsa sevgili dostlar küçük düşünüyorsunuz Yeni cz mapi için, birkaç güncelleme için, var oolan sunuculara eklenecek birkaç özellik için türkiyenin en kalabalık şehrinin dört bir köşesinde billboardlara reklam verilmez. o reklamların amacı apaçık şu anda oyunda olmayan insanları oyuna çekmektir. var olan oyuncu için bu kadar reklam masrafına girilir mi?

Bana kalırsa (daha doğrusu dileğim bu yönde) dünya serverı adı altında başka bir client ile oyunun devam edecek olması. Usko'nun da nttgamede kalacak olması. Bu dünya serverı korekonun gelişmiş özellikleriyle birlikte gelirse bir de ooh değme keyfime.
    dünya serverinin reklamını nedense sadece istanbulda yapıyorlar..

hmmmm...

Junior Member
    Sırf bunu dile getirmek için forumda login oldum ve yorumumu yapıyorum.
    Teaser videoda her zamanki gibi gözüme takılan nokta şu oldu.
    Neden bize dinsel objelerin olmadığı bir oyun sunmak yerine haç işaretlerinin yer aldığı haritaların olduğu bir oyun sunuyorsunuz NTT GAME çok merak ediyorum şahsen ben bunu ?
    Konuyla ilgili beni tatmin edebilecek bir aydınlatma yanıtı gelebilir mi acaba yetkililerden ?

Teşekkürler..

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Papur2934 View Post
    Neden bize dinsel objelerin olmadığı bir oyun sunmak yerine haç işaretlerinin yer aldığı haritaların olduğu bir oyun sunuyorsunuz NTT GAME çok merak ediyorum şahsen ben bunu ?
    Konuyla ilgili beni tatmin edebilecek bir aydınlatma yanıtı gelebilir mi acaba yetkililerden ?

Teşekkürler..
    Yukarıdaki videodan bahsediyorsan videonun NTTGame ya da MGame ile bir bağlantısı yok hocam. Fan yapımı bir proje bundan 3 4 sene önce ortaya attılar videoyu sonra bıraktılar gittiler. Video sanırım unreal engine ile hazırlanmış ufak bir şey. Bizim insanlarımız biliyorsun çok çabuk inanıyor böyle şeylere
    ★ Vanguard ★

Junior Member
    YENİ SW MUHABBETLERİ YAPILIRKEN HİLE KONUSUNA DEĞİNMEK İSTİYORUM
    Malum pek fazla olmasa da hali hazırda oyunda hile kullanan oyuncular mevcut ve legal oyuncuların fazlasıyla canını sıkmakta. Rapor sistemi de pek zahmetli(Video çek vs., Discord' u ayrı tutuyorum) Bu noktada küçük bir tavsiyem olacak:

Oyuncunun üzerine sağ tık yapınca Wishper vs. gelen ekrana, PUGB ve CSGO' da olduğu gibi Rapor kısmı eklenirse hilenin tamamen biteceği kanaatindeyim. Sonuçta hile kullanan kişi, kullandığı sırada rapor edileceği için oyuncu kayıtları rapor zamanında incelendiğinde hile kullandığı anlaşılacak ve gereken yaptırım uygulanacaktır.

Bu sistemin suistimal edilmemesi için, rapor eden kişinin bilgilerinin de kaydedileceğini varsayarak, hatalı rapor bildiren kişiye ilk ve ikinci hatalı raporunda uyarı, üçüncüde, rapor etmesi engellenmesi şeklinde yaptırım uygulanarak tedbir alınabilir.

Ben sadece ham proje sunuyorum, üzerinde çalışılarak Rapor kısmı geliştirilip, "k0sp","macro" ve "wallhack" gibi alt sekmeler eklenebilir. Hatta açıklama kısmı bile konulabilir. Değerlendirmesi ve geliştirmesi artık yetkililere kalmış.. İyi geceler.

Last edited by Zaroaaa; 01-09-2019 at 11:03 PM.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Papur2934 View Post

Teşekkürler..
    NTT GAME deme oyun yapımcısı MGAME önce kimi hedef almanız gerektiğini öğrenin.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Server gelirse adı logos olur.

Sebebi ise basit.

Şimdi yukarıdan aşşağıya doğru açılan serverlerin tek tek ismine bakın 2004den bu yana. Ntt oyunu satın almadan önceki server isimleri nttgame satın aldıkdan sonra açılan yeni serverlere verilen isimler oldu.
    Şöyleki ares 2 defa kullanıldı.(1.si ilk açıldıında 2.si birleştirilen serverlera verılen isim)) dies 2 defa kullanıldı.
    olympia 2 defa kullanıldı(2side yeni server olarak açıldı)
    manes 2
    xgenon 2(1i steamda 1i uskoda)
    beramus 2
    cyper 2
    patos 2
    akara 2

Şimdi ismi 2 defa kullanılmayan eski serverlardan 3 tane kaldı. 1i logos 1i girakon 1i carnac. bunlardan en eskisi logos

iyi tespit anasını satayım
    Edana ? Ronark ? Midgard ? Kronos ? İonia ? Helios ?

Junior Member
    KENDINIZE Sadece Şunu Sorun.? Neden NTTGAME resmi sitesinde Deil de www.knightonlineworld.com Sitesinde Geri Sayım Sayacı Başladı. Kafam da Deli Sorular

Junior Member
    Oyun ekonomisi çöktü tebrikler