Page 149 of 290 FirstFirst ... 4999139147148149150151159199249 ... LastLast
Results 1,481 to 1,490 of 2894
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    yanılıyorsun oyuna parayı bastıp full 9 oluyolar 1ayda adamlar tekleniyor gidiyor pazarcıların suçu ne bahane aramayın
    Pazarında bi adabı var demi ? 10 pc ile giren adam veya multi onlarca charla giren adam daha çok zarar veriyor. İtem alma konusunda haklısın ama kıyaslama yaparsak ayarını kaçıran multi pazarcılar daha çok zarar veriyor.benim 1 bilgisayarım varsa hakkımla oynuyorsam benim hakkım yeniyor.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Anlamadığım şey oyunun aslı zaten oyun içinde kazanacagın itemler ile oynamakdır. Sen ve senın gibi bınlerce lirasını tek seferde basıp 83 lvl çarın ustune oturup pk ya cıkanlarda sorun. Ben pazarımı yapar gb mı kasaar itemimi alırım. exp kastıgım karakterlerın 7 sını satar 1 inid pkya çıkarırım. her zaman yaptıgımda budur. hadı paranız kadar konusun
    Bu Söylediklerin Ekmeğini Knight'dan Çıkarmanı Değiştirmez, Adam Para Basar Oynar Yada Bastığı Parayı Geri Alır Buna Kimse Karışamaz Ama Sen 100 PC'le Bu Oyundan Gelir Sağlarsan Amacın Oyun Oynamak Değil Ekmek Paranı Çıkarmaktır.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Senın gibi binlerce tl yatırıp hazıra konmakdan cok daha ideolojik bu durum emin ol Ko nun aslı budur 2006larda para basıp itemmi alabılıyordun? gerçi belki yaşın kurtarmıyordur uzatmamın manası yok

Emek harcayarak elde ettiğin hazıra kondugundan daha değerlidir
    Hocam ben para yatırmam sadece cashimi premi çekerim zevkine takılırım. 10 pc ile giriyosan benim hakkımı yiyosun demektir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Pazarında bi adabı var demi ? 10 pc ile giren adam veya multi onlarca charla giren adam daha çok zarar veriyor. İtem alma konusunda haklısın ama kıyaslama yaparsak ayarını kaçıran multi pazarcılar daha çok zarar veriyor.benim 1 bilgisayarım varsa hakkımla oynuyorsam benim hakkım yeniyor.
    Adabı mı var? gosterırmısın bana KO adaplarını. Boş konusma lutfen kurdugun cumlelerın bir mantıgı olsun. Sana kimse 10 pc ile giremezsın demıyor. KO politikasında böle bir şey yok. Ben nasıl binlerce lira yatıran adama laf yapmıyorsam sende bana yapamazsın ki ben o adamdan cok daha ''''adaplı'''' oynuyorum oyunu

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Bu Söylediklerin Ekmeğini Knight'dan Çıkarmanı Değiştirmez, Adam Para Basar Oynar Yada Bastığı Parayı Geri Alır Buna Kimse Karışamaz Ama Sen 100 PC'le Bu Oyundan Gelir Sağlarsan Amacın Oyun Oynamak Değil Ekmek Paranı Çıkarmaktır.
    100 pc ile oynamıyorum once tekrar oku oyle yorum yap. 4 pc ile pazarımı yapıcam. Bu 1

2.si ise benım gelir sağladığım yalanını nereden cıkardın? Pazarı gelir sağlamak ıcın degıl ıtemlerımı dızmek ıcın yapacagımı belırttım. Ha kastıgım 7 çarı satıcam lafını kast edersende ona cevabım ise şu ; ben solo oynuyorum. şuan ıcın bir ekibim yok. 80 yada 83 level karakteri solo kasmam cok zor birilerinin exp partye alması ıcın agzındakı salyaları yalaman gerekıyor (yenı sv ıcın dıyorum) bende kendı kendımı kasmak ıcın bu yolu ızleyecegm kastıgım karakterlerıde satacagım tabıkıde.

Biraz matematik çalışmanı şiddetle tavsiye ediyorum.
    hemen çalışayım. 7 günde 8 tane genie alsa char başı 12 tane genie hammer alsa
    8(char)*8(genie) = 9536 cash 9600 olarak düşünelim 3200x3 olması için. tl değeri 660TL
    8(char)*8(hammer) = 9504 cash = 660TL
    12x bronze pre = 600TL
    1920 TL yapıyor. ben sana biraz matematik çalışmanı tavsiye ediyorum bu hesapta harcanan podlar bile yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    hemen çalışayım. 7 günde 8 tane genie alsa char başı 12 tane genie hammer alsa
    8(char)*8(genie) = 9536 cash 9600 olarak düşünelim 3200x3 olması için. tl değeri 660TL
    8(char)*8(hammer) = 9504 cash = 660TL
    12x bronze pre = 600TL
    1920 TL yapıyor. ben sana biraz matematik çalışmanı tavsiye ediyorum bu hesapta harcanan podlar bile yok
    Yine battın dostum biraz daha dersine çalışmalısın. Gelir 0 Gider 1920tl. Böyle bir şey ancak senın hesabınla olur zaten :S
    1 kere böyle bir hesap yapan adama aslında hiç bir şey acıklanamaz ama ben yınede denıyecegım.
    Bahsettiğin giderlerin hepsini hesap kendisi karşılıyor. exp kastıgım slotlar aynı zamanda çöp slotlarıdır. Her karakter kendi genie ve pot masrafını 3aşşağı 5 yukarı çıkarıyor. Ayrıca dahada öteye gideyim ben exp için açtıgım karakterlerin her birine dc pre alacagım o 1500 tl ile Sen otur biraz daha hesap et . Yinede sonuca varabılecegını dusunmuyorum aslına bakarsan yukarıdakı hesabıınla :P

Senior Member
    inşallah bir terslik olurda 8 hesap birden kasamazsın . bu nedir la ne biçim muhabbete büründünüz. fol yok yumurta yok sizin derdinize bak hesap tüccarlığı. oyu içi birşeyler değişecek belki ama mentalite hep aynı .

Senior Member
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    inşallah bir terslik olurda 8 hesap birden kasamazsın . bu nedir la ne biçim muhabbete büründünüz. fol yok yumurta yok sizin derdinize bak hesap tüccarlığı. oyu içi birşeyler değişecek belki ama mentalite hep aynı .
    Senin mantalitenden iyidir

Senior Member
    Yine battın dostum biraz daha dersine çalışmalısın. Gelir 0 Gider 1920tl. Böyle bir şey ancak senın hesabınla olur zaten :S
    1 kere böyle bir hesap yapan adama aslında hiç bir şey acıklanamaz ama ben yınede denıyecegım.
    Bahsettiğin giderlerin hepsini hesap kendisi karşılıyor. exp kastıgım slotlar aynı zamanda çöp slotlarıdır. Her karakter kendi genie ve pot masrafını 3aşşağı 5 yukarı çıkarıyor. Ayrıca dahada öteye gideyim ben exp için açtıgım karakterlerin her birine dc pre alacagım o 1500 tl ile Sen otur biraz daha hesap et . Yinede sonuca varabılecegını dusunmuyorum aslına bakarsan yukarıdakı hesabıınla :P
    kardeş bunlar anlamaz şiiri ezberlemişler pazarcılarda pazarcılar czde 15günde full9 setli adamlar var neyse 2güne bırakıcak tayfa bunlar

Page 149 of 290 FirstFirst ... 4999139147148149150151159199249 ... LastLast