Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Titana çekip yatiran mage ksc(rosetta)

insanların emeğiyle oynamak bu kadar kolaymı cezalandırılmasını talep ediyorum mageler ts basıp milleti yatırıyor bunun bir cezası olmalı
    Last edited by GamesDepot; 01-03-2019 at 04:40 AM.

Senior Member
    merhaba , ksc kanıtlarıyla beraber CR bölümüne report ederseniz gerekli işlemler yapılacaktır.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Herkesin görebileceği forumun genel bölümlerinde bu tarz konuların açılması yasaktır. Lütfen kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports'a raporlama yapmalısınız.

Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    cr bölümü neresi ?

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Ingiliz toplulugu genel bolumunde hile raporlarina acicaksin konuyu. Ama isleme alinacagini sanmam transformation scroll var guvenlik icin basabilirdin. Partiden cikabilirsin kendi isteginle partidesin yani oto mecbur bi parti degil. En onemlisi seni baska slota yada senin slotuna baska moob cekiliyo ise bunu ksc ile degil video ilekanitlaman gerekiyo. Ama bu demek degilki rapor etme sen yinede sikayetini yap gerekli aciklamayi mod. Arkadaslar yapar sanirim. Bunlar benim dusuncem

Junior Member
    kimse benim slotama mob çekmior adam towndan beni oraya çekior

Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DevriN34 View Post
    kimse benim slotama mob çekmior adam towndan beni oraya çekior
    Bende onu diyorum seni slota cekmenin cezasi yok. Ama senin slotuna guclu bi mob boss cekmenin var bu kanit da video ile olur

Junior Member
    bugun napıyoruz mage açıp milleti slota çekip yatırıyoruz cezası yok tertemiz yetkililer ilgilenir inş. netice olarak her saniye oyunda video kaydında olmuyoruz

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by manin View Post
    Bende onu diyorum seni slota cekmenin cezasi yok. Ama senin slotuna guclu bi mob boss cekmenin var bu kanit da video ile olur
    Ne demek cezası yok ? Bunun adı Disturbing Gameplay'dir. Nasıl ki FT'de Volcanic Rock'a nova attıranlar ceza alıyorsa, JR'de genie kuranlar ve atak yapmayanlar ceza alıyorsa aynı şekilde bu da ceza alır. Hani arkadaş da sadece ksc var, video alsaydı daha iyi olurdu ama her türlü yaptırımı var bu suçun.
    Senin şu lafına sığınıp da, gidip mage açıp milleti yatırsa adam mutlu olacak mısın ?
    I am a normal guy who wants a normal life.

Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Ne demek cezası yok ? Bunun adı Disturbing Gameplay'dir. Nasıl ki FT'de Volcanic Rock'a nova attıranlar ceza alıyorsa, JR'de genie kuranlar ve atak yapmayanlar ceza alıyorsa aynı şekilde bu da ceza alır. Hani arkadaş da sadece ksc var, video alsaydı daha iyi olurdu ama her türlü yaptırımı var bu suçun.
    Senin şu lafına sığınıp da, gidip mage açıp milleti yatırsa adam mutlu olacak mısın ?
    O zaman cr bolumu orda buyursun yaptirsin. Ne yani diyelim guest yapiyoruz milleti cektim ds nin biri adami yatirdi suc bendemi. Seri seri yapiyosa alsin videosunu sikayet etsin. Belki mage bilerek yapmadi onu nerden bilicez.