Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Ardream'de kurian karakteri

Daha önce de böyle bir konu açıldığını görmeme rağmen artık cidden dayanamadım ve bir daha açıyorum. Ardream'de kurian karakteri aşırı güçlü ve cidden sinir bozucu. Kurian oynayan arkadaşların ''devil kolay siliniyor'' yalanı da artık baydı. Devil'in silindiğini şu ana kadar görmedim. Adamlar 2 zehirle, cure kullanamadığımız bir zehir ile, bizi her türlü kesebiliyor. Kurian'ın saldırılarına karşı yapılabilecek hiçbir şey yok. Artık bu konuyu inceleyin ya da ardream'i kapatın gidelim bu nedir ya?

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Sadece Ardream'da mı Güçlü Sanıyorsun.

Junior Member
    Hocam CZ'de en azından cure açma opsiyonun var. Ardream'de bir okçunun veya asasın cure açma imkanı da yok adamla bir zehirle diz çöktürüyor.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Sadece Ardream'da mı Güçlü Sanıyorsun.
    Kurian charecterin hayırlı olsun

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Kurian charecterin hayırlı olsun
    Ona Bakıp Bakıp Laf Etmek İçin Açmıştım.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Ona Bakıp Bakıp Laf Etmek İçin Açmıştım.
    Tatlış poytuya laf etmek yokk aaa ne kadan ayıp hiç yakışmıyooo sana

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Tatlış poytuya laf etmek yokk aaa ne kadan ayıp hiç yakışmıyooo sana
    Bu Karakteri Yapan Kişiyle Özel Görüşmek İstiyorum Amacı Neydi Çok Merak Ediyorum.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by plus8 View Post
    Daha önce de böyle bir konu açıldığını görmeme rağmen artık cidden dayanamadım ve bir daha açıyorum. Ardream'de kurian karakteri aşırı güçlü ve cidden sinir bozucu. Kurian oynayan arkadaşların ''devil kolay siliniyor'' yalanı da artık baydı. Devil'in silindiğini şu ana kadar görmedim. Adamlar 2 zehirle, cure kullanamadığımız bir zehir ile, bizi her türlü kesebiliyor. Kurian'ın saldırılarına karşı yapılabilecek hiçbir şey yok. Artık bu konuyu inceleyin ya da ardream'i kapatın gidelim bu nedir ya?
    Maalesef sıkıntılarına çözüm bulunamadığı gibi hesapsız yapılan drakeys smash skillerine de düzenleme gelmiyor.Bu skiller çok yönlü sıkıntı.

1.Moblara hasar vermiyor.

2.Level ve item farkını gözetmeksizin sabit değerlerle damage atıyor.

Bu nedenden dolayı ardreamda portular orantısız güç uygulamaktadır.Bu saatten sonra bişi yapılabilir mi minimum 5 yıl geçmesi gerekiyor son güncellemesine bakarak
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by plus8 View Post
    aşırı güçlüyse o zaman sende aç oyna
    karakteri açanlar nedense 1-2 haftada bırakıyor acaba niye hiç düşündünmü

Junior Member
    Aşırı güçlüden ziyade, rakiplerinin bu classa karşı hiçbir hamle imkanı yok diyeyim o zaman. Ardream'de kurian görünce kaçmak dışında bir seçeneğim yok cidden. CZ'de durumlar nasıl bilmiyorum. Elbette ki oynayanların da sıkıntıları vardır. Onlara da çözüm getirilsin, ona da karşı değilim. Ancak bir karakterin bir tane aşırı üstün skili olur. Atıyorum, mage LR oynarken rakibini kitleyebilir ve bu onu avantajlı konuma getirir ama kitleme oranı %100 değildir. Kurian önce kitliyor(kesin kitleme imkanı), sonra zehirleri üstüne atıyor, bir de üstüne atak skilleriyle damage vuruyor. Yani hangi classta bu kadar fazla özellik bir arada var? Neyse ben de kurian oynasam senin verdiğin tepkiyi verirdim belki çünkü karşındaki rakibinin öyle çaresizce ölmeyi beklemesi hoşuna gidiyor farkındayım.

Tags for this Thread