Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Junior Member
    oyuna giremiyoruz premium yok diye saat 18.00 dan beri uğraşıyorum

Senior Member FFferik16's Avatar
    Konuya sunucu sıra sayması ile ilgili yorumlar geliyor ancak arkadaşlar burada konu o değil, o ekstra kutucuklar saate ve sunuculara göre değiştiğine göre bir anlamı var, bu konu onu öğrenme konusu. Eğer bu yorumlar gelirse bu konuyu kitlemeleri için bahane yaratmış olursunuz, lütfen dikkat edelim.

Banned
    Bütün sırrı bozdun

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Bütün sırrı bozdun
    Bu arada az önce yazdığım sebepten ötürü yani konu kaymasın diye yanıt verememiştim, ilk yorumuna tamamen katılıyorum.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Hepsi kocaman bir saçmalık. Millete premium aldırmak için eski sisteme dönüldü. 2 günde en az 10 kere dc oldum. Premiumsuz oyuncuları özellikle dc ettirmeye başladılar son 2 gündür. Diezden örnek vereyim swnin boş yerlerinde durduğum halde dc oluyorum , internetim kesilmiyor. Pc 15 20 gün açık olduğu halde 2 gündür dc yemeye başladım. Diezde jr basan 400 500 kişi var. Verdiği sıra zaten diez nüfusu kadar nerdeyse !

Senior Member Vrij's Avatar
    Girişteki sentetik/gerçekdışı sıra sayma işlemi konmadan önce, uzun yıllar o sayılar gerçek sayıyı gösterirdi.
    Şimdi neyi gösterdiğini bir Allah, birde bu sayıyı neye göre kodluyosa o tip bilir.
    Gerçek sayıyı da de içerdeki biz oyuncular biliyoruz, ve yemiyoruz.

İnternet çağında herkes oyununa daha cok oyuncu çeksin diye, 40 takla atıyor, promosyon üstüne promosyon.
    bunlar ise, oyuncular sıralarda beklemekten bıkıp dönüp gitsin, adam gibi oyunlar bulsun diye oyuculara ne zorluk varsa uyguluyolar, trajikomik yani

2 gün boyunca sürdü ve dün akşamdan beri sitede bu durum yok ancak bir açıklama gelmedi. Onların anlamı neydi?